Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano
59 minut temu, bergman31 napisał:

Wszystkie C-330 i C-330M mają takie same obudowy tylnego mostu. C-335 ma korpus ale długość jest praktycznie taką sama jak w C-330. Natomiast ciekawie jest w przypadku C-325 i C-328. Korpus tylnego mostu jest inny niż w C-330 ale długość jest podobna. Natomiast aby wałek nie kolidował z zaczepem górnym, należy założyć przystawkę pasową (jest inna niż ta do C-330), która ma wprowadzony wałek WOM. Przystawka pasowe od C-325/C-328 ma ponad 30cm długości, więc wałek musi być odpowiednio krótszy. 

C-328 ma o ok 20cm krótszy korpus tylnego mostu i o +/- tyle musi być dłuższy wałek.  

Opublikowano
1 godzinę temu, superfarmer02 napisał:

C-328 ma o ok 20cm krótszy korpus tylnego mostu i o +/- tyle musi być dłuższy wałek.  

Korpus tylnego mostu ma prawie taką samą długość ale w C-330 dochodzi jeszcze korpus pośredni, który na wysokości wałka WOM nie ma 20cm długości.

Opublikowano
19 godzin temu, Desperado napisał:

Ja nie wiedziałem że z C-330 są takie problemy z wałkiem WOM, ja jestem w ciężkim szoku.  🙆‍♂️

a jeszcze nie zaczął kosić...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez karol012011
      Ja kosze explorer3 100 i do tego KRONE 320 i kosze z prędkością 10km/h ,2 szosową .A jaką wy kosicie prędkością i jakimi zestawami
    • Przez mistrzkacpero
      Od jakiegoś czasu irytuje mnie jakość materiału i wykonania części do kosiarki rotacyjnej. Mianowicie do wykoszenia +/-20ha łąk średnio muszę wymienić 4 łożyskowania z niższej półki cenowej. Waryński jest cenowo raczej nie atrakcyjny i pojawia się pytanie jakiej firmy łożyskowanie kupić w rozsądnych pieniądzach?
    • Przez fordtw15
      Witam! Mam pytanie co do kosiarek dyskowych, szukalem cos na ten temat ale nie znalazlem .
      chcem kupic sobie taka kosiarke najlepiej 2,4 metra tylko nie wiem jakiej firmy i czy nowa czy uzywana
      znalazlem taka:
      http://www.allegro.pl/item316501061_kosiar...s_easy_cut.html
       
      piszcie jak cos wiecie na ten temat
    • Przez MajkelPapuś
      Witam czy ktoś posiada katalog kosiarki dyskowej kverneland model 2628 typ MR08 
      Jaki lejecie olej i ile
    • Przez kuna9977
      Wiem że już było dużo postów na ten temat. Ale zapytam się jaką wybrał kosiarkę aktualnie 25ha na pokos nie równe łaki górzysty teren kawałki też nie za duże. Czy kupić 2,6m na bocznym zawieszeniu do Zetora 7340 czy lepiej soś na centralnym zawieszeniu szerszego do maxxuma 125. Wiadomo maxxum lepszy komfort pracy ale mniej zwinny. Jaką szerokość byście polecili. I jaką firmę czy warto inwestować w polskie czy lepiej dołożyć i coś zachodniego? Myślałem do maxxuma coś o szerokości 3-3,4m na centralnym zawieszeniu ale czy wykosi na nie równych  łąkach? Czy ktoś widział nową kosiarkę talexa na centralnym zawieszeniu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v