Polecane posty

Karolek132    1

Witam mam problem z rozsiewacz amazone za słabo sypie za ciągnikiem i widać pasy. Nie wiem czy łopatki źle ustawione 

IMG20240502175624.jpg

IMG20240502175613.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    719

Ile metrów chcesz wysiać, jakie nawozy, szczelna skrzynia, ile obrotów wałka otrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaro_1    129

Dla każdego z tych nawozów łopatki ustawia się inaczej, nie ma jednego ustawienia. Ściągnij aplikację amazone do nawozów, wybierasz w niej rodzaj rozsiewacza, tarcz wysiewających, rodzaj nawozu, szerokość rozsiewu, dawkę na ha i prędkość. Dostaniesz wszystkie ustawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowron16    20

nie wiem czy ustawisz rozsiewacz według aplikacji do tej saletry co teraz produkują w anwilu normalnie jak cukier. Drobne dziadostwo lekki wiatr i już nie dorzuca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaro_1    129

Ja sieje saletrę zaksan, z tą nie ma problemu, chociaż zmienili trochę granulację i wychodziło trochę więcej niż powinno.

Drobną saletrę miałem raz, dwa lata temu, więcej nie chcę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skowron16    20

ja też już nie kupie tego dziadostwa z anwilu. Ale nie tylko u mnie były pasy w zbożu bo w okolicy było to samo, nowe rozsiewacze i też nie po dosiewane na łączeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3552

A ja sieje na 30 metrów i dosiaało anvil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3066

poszedlem dac psu jesc i patrze , o kurna stoi takie zielone ustrojstwo kolo domu, nadludzkim wysilkiem poszedlem tam , schylilem sie i patrze za ja mam inne lopatki. jedna jest krotsza-rowno z tarcza i temu rowno sieje..

30 m taka amazonka ?? z wiatrem jakim ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez quxfrix
      Witam wszystkich
      Mam zamiar kupić nowy rozsiewacz do nawozu w cenie do 1200zł tylko nie wiem bardzo jaki byłby odpowiedni dla mnie.Myślałem nad tymi:
      1.Pierwszy rozsiewacz
      2. Rozsiewacz 400 litrów z metalową tarczą
      3.Rozsiewacz nowość
      4.Ocynkowany i jeszcze jeden używany:Rozsiewacz Amazonka Nie wiem który byłby najlepsz, więc prosze o pomoc użytkowników tych rozsiewaczy lub innych osób znających się na rozsiewaczach.Za wszelką pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam

    • Przez Okisz
      Cześć,
      Mam możliwości zakupu ze sprawdzonego źródła rozsiewacz bogballe DZ Trend.
      Sprzedaje znajomy. Garażowany w bardzo dobrym stanie.
      12500 chce za niego, 2005 rok
      Jakie macie opinie o tym sprzęcie? 
      Dziękuję za odpowiedzi
    • Przez KlaudiaRolniczka
      Hej, proszę o opinie rozsiewacza Akpil Siew XL 1200l 
       
    • Przez Adam15203
      hej mam pytanie do posiadaczy rozsiewacza woprol junior II plus czy ktoś z was wie jak ustawić rozsiewacz żeby wydział na 1ha 100 kg saletry puławskiej
    • Przez ceston
      Witam jakie opinie o tym rozsiewaczu i jak dostepnosc czesci? rocznik 2010
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj