Polecane posty

GABBER85    1415

pewne jest jedno, muszą zabrać żeby dać, i zawsze będą obiecywać i oszukają za głos oddany


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozotek    79
16 godzin temu, marek1977 napisał:

Dzisiaj był u mnie przedstawiciel Anvilu i mówił, że przełom czerwca i lipca saletra powinna być 1100 brutto. Zobaczymy ,czy się sprawdzi. 

Dość odważna teoria , ciekawe czy nie będzie jak kiedyś ze cena taka atrykcyja a towaru tyle co kot napłakał albo jakims przypadkiem awaria w zakladzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    448

Saletra 34% N jakby w lipcu była 1200-1220 netto to byłaby oferta dość rozsądna. Można by coś zamówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gałgan    6
2 godziny temu, Marl napisał:

Saletra 34% N jakby w lipcu była 1200-1220 netto to byłaby oferta dość rozsądna. Można by coś zamówić...

1330 netto jest na już. Myślisz że powinna być po 1200? 1 tys i to brutto, a nie. My mamy kuku po 40 netto oddać i kupować po 1800 netto. Pora żeby rolę się odwrocily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

A tak z innej beczki 😁 które wapno nawozowe polecacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1025

Napisz konkretnie z jakiej części kraju jesteś, chcesz z magnezem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dantur96    371

Za radkowit premium po 182 zł brutto to dobra cena? Odległość to 300 km w jedną stronę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3587
Napisano (edytowany)

Od kiedy moda ma polu sie liczy, ja bym stawiał na efekt, zresztą dla mnie moda nie istnieje

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowany    139

Chodzi o to że kreda szybko działa , miękka jest. A moda bo zawiera dużo kwasów humusowych i węgla organicznego co świetnie wpisuje się w obecne trędy uprawy, dbanie i glebę itd. Kupiłem 3 auta na próbę, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1193
2 godziny temu, dantur96 napisał:

Za radkowit premium po 182 zł brutto to dobra cena? Odległość to 300 km w jedną stronę 

Po 100 netto wycenili na odległość 90 km, kto taką cenę zaoferował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gałgan    6

Najlepsze jest z cukrowni. Ma w sobie masę fosforu. Mi przez kilka lat podniosło z poziomu niskiego do bardzo wysokiego. W związku z tym i nie wapnujr i nawozu nie daje. Niestety dwa ostatnie lata to już tanio nie jest. Wcześniej 22 brutto z dowozem. Teraz dwa razy tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1025

Na forum wapno wozi np. bialy2005 i damianskuprolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapracowany    139
1 godzinę temu, Grzesiu90209 napisał:

Po ile?

140 netto plus transport

1 godzinę temu, jacor73 napisał:

Po 100 netto wycenili na odległość 90 km, kto taką cenę zaoferował?

To już transport cenę robi, 300 km chcą od 60 do 100 zł za tonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcheella    90
13 godzin temu, miwigos napisał:

Od kiedy moda ma polu sie liczy, ja bym stawiał na efekt, zresztą dla mnie moda nie istnieje

Dokładnie najważniejsze aby się opłacało i dało efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soldis    7
22 godziny temu, dantur96 napisał:

Za radkowit premium po 182 zł brutto to dobra cena? Odległość to 300 km w jedną stronę 

ok 350 km w jedną stronę, Pan z polcalc'u zaproponował 180 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1342
Dnia 16.05.2024 o 22:17, Badwolf napisał:

Dziś to chłopaki protestują z PiSem, który spuścił im na głowę ten cały ściek. Dla mnie protesty się skończyły w chwili, gdy ludzie pozwolili politykom iść z nimi i używać ich do swoich rozgrywek. Ja za chu.. bym nie poszedł w takim strajku z Kaczyńskim czy Telusem, czy może z Matim ( który przyklejał zielony ład). Ja się zastanawiam czemu nie protestowali jak GA podniosła cenę nawozów kilkukrotnie... Przykre że chłopa rozgrywają, jak chca

PIS wymyślił zielony ład ? kto rządzi i ma większość w PE ? pis podpisał jak rządził w PL teraz od 5 mcy. mamy PO . Nie było tylu protestów za PIS bo i w Europie był spokój . Rolnicy wybierali Tuska bo myśleli że będzie im lepiej i się rozczarowali bo on nawet nie wie co znaczy słowo rolnik .

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3778
26 minut temu, Mariusz2903 napisał:

PIS wymyślił zielony ład ?

...no tak pan Wojciechowski prawił....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1025

To może niech ktoś dopisze jaką role pełni pan timmermans w brukseli.. jakoś nie wydaje się żeby Wojciechowski trzymał w garści całą komisje i wprowadził co niby sam wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7757

To może niech ktoś dopisze jaką role pełni pan timmermans w brukseli.

Taką co teraz wprowadzają w rolnictwie i bardzo mocno pokochał Polskę .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9115
Dnia 18.05.2024 o 16:15, dantur96 napisał:

Za radkowit premium po 182 zł brutto to dobra cena? Odległość to 300 km w jedną stronę 

Dziś na Agroszow w Ułężu od pewnej Pani miałem wycenę Radkowit P, za 85zł netto tona plus transport .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj