Polecane posty

soltys48    19780

Wszystkim to samo mówią. Musi takie szkolenie pezeszli

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Frusto to spółka agroloku stworzona bardziej pod potrzeby gospodarstw warzywnych. Reasumując jest to agrolok, więc wiadomo co robić.

Frusto to spółka agroloku stworzona bardziej pod potrzeby gospodarstw warzywnych. Reasumując jest to agrolok, więc wiadomo co robić.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozotek    73
1 godzinę temu, ktomek8 napisał:

saletra anvil 1670 brutto całe auto.

U kogo i gdzie taka cena?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1829

Niedobrze ta wczesna wiosna, od czwartku do poniedziałku +15 trzeba rzucić nie przetrzymamy ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karl123    5
18 godzin temu, Pcheella napisał:

Pani z agroloku zadzwoniła i zaproponowała pulan makro 1581netto przy całym aucie

Mi proponowała po 1744 brutto pulan przy 10 tonach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
11 godzin temu, driver24 napisał:

Frusto to spółka agroloku stworzona bardziej pod potrzeby gospodarstw warzywnych

...z 10lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Co sądzicie o cenie saletry? Kupować całość czy jeszcze spadnie cena sporo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Wczoraj gaz na giełdzie 22 Euro... wiec spadło o 1/3 względem tego co wo zimie było nie mówiąc o tym co było wcześniej. 1300 Azot powinien kosztowac przy takich cenach gazu albo i mniej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
16 godzin temu, zajac1 napisał:

Taka ciekawostka.

Ostatnio gdy zadzwonił do mnie Agrolok powiedziałem co o nich myślę i zablokowałem nr. 

Dziś dzwoni do mnie jakaś nowa firma o nazwie "Frusto" z extra ofertami i dużymi rabatami . Mówię ok. Prześwietle ich w google . Patrzcie co znalazło 

Screenshot_20240226-192726~2.png

Powołaj się na RODO. Skąd mają Twój numer. Jakiś czas temu dzwonił koleś od firmy ewrol. Kojarzę to  bo mają powiązania z Agrolokiem. Typ mi bajki wciskał że nie mają powiązań z Agrolokiem i są oddzielną firmą. Na moje pytanie to skąd mają mój numer się rozłączył 😅😅😅

Edytowano przez robert123farmer
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

Napena Szamotuły 

Anvistar 1880 zł /t brutto 

Canvil 1560 zł/t brutto

Mocznik bez inhi 2200 zł/t brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77
2 godziny temu, robert123farmer napisał:

Powołaj się na RODO. Skąd mają Twój numer. Jakiś czas temu dzwonił koleś od firmy ewrol. Kojarzę to  bo mają powiązania z Agrolokiem. Typ mi bajki wciskał że nie mają powiązań z Agrolokiem i są oddzielną firmą. Na moje pytanie to skąd mają mój numer się rozłączył 😅😅😅

Podobno mają się teraz rozdzielić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikos25    14

Mazowieckie, detal 

zaksan 1900

saletra zwykła 1850

sól potasowa 2400

yara sulfan 1900

poli 6 3850

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek98    46

Miał ktoś taką sytuacje czy ktoś sobie robi jaja? Sypie azot na rzepak, dzwoni telefon, numer zastrzeżony. Odbieram, jakiś starszy poważny głos. 
Ja: Halo, On: Tu przedstawiciel Agrolok, dlaczego stosuje Pan azot w lutym?  Ja: Słucham? On: Dlaczego stosuje Pan azot w lutym? Ja: Kto mówi? On: Przedstawiciel Agrolok. Wziąłem się k**wa rozłączyłem.  To było chwile po 18:00. 

  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4158
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Wojtek98 napisał:

Miał ktoś taką sytuacje czy ktoś sobie robi jaja? Sypie azot na rzepak, dzwoni telefon, numer zastrzeżony. Odbieram, jakiś starszy poważny głos. 
Ja: Halo, On: Tu przedstawiciel Agrolok, dlaczego stosuje Pan azot w lutym?  Ja: Słucham? On: Dlaczego stosuje Pan azot w lutym? Ja: Kto mówi? On: Przedstawiciel Agrolok. Wziąłem się k**wa rozłączyłem.  To było chwile po 18:00. 

Pewnie zazdrosny sąsiad, szkoda że się rozłączyłeś, miał satysfakcję, trzeba było powiedzieć mu że dlatego stosujesz, żeby taki durny łeb jak on się dopytywał i gówno go to może interesować chama jednego pierd*lonego.  

Edytowano przez Desperado
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19780
1 godzinę temu, Wojtek98 napisał:

Miał ktoś taką sytuacje czy ktoś sobie robi jaja? Sypie azot na rzepak, dzwoni telefon, numer zastrzeżony. Odbieram, jakiś starszy poważny głos. 
Ja: Halo, On: Tu przedstawiciel Agrolok, dlaczego stosuje Pan azot w lutym?  Ja: Słucham? On: Dlaczego stosuje Pan azot w lutym? Ja: Kto mówi? On: Przedstawiciel Agrolok. Wziąłem się k**wa rozłączyłem.  To było chwile po 18:00. 

Jaja i tyle

Nie ma opcji żeby jeszcze bardziej chciał odrzucić od siebie klientów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wojtek98 napisał:

Miał ktoś taką sytuacje czy ktoś sobie robi jaja? Sypie azot na rzepak, dzwoni telefon, numer zastrzeżony. Odbieram, jakiś starszy poważny głos. 
Ja: Halo, On: Tu przedstawiciel Agrolok, dlaczego stosuje Pan azot w lutym?  Ja: Słucham? On: Dlaczego stosuje Pan azot w lutym? Ja: Kto mówi? On: Przedstawiciel Agrolok. Wziąłem się k**wa rozłączyłem.  To było chwile po 18:00. 

ktoś z wioski sobie jaja robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001

W wykazie rozmów na koncie operatora powinien być numer 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2272
1 godzinę temu, Wojtek98 napisał:

Miał ktoś taką sytuacje czy ktoś sobie robi jaja? Sypie azot na rzepak, dzwoni telefon, numer zastrzeżony. Odbieram, jakiś starszy poważny głos. 
Ja: Halo, On: Tu przedstawiciel Agrolok, dlaczego stosuje Pan azot w lutym?  Ja: Słucham? On: Dlaczego stosuje Pan azot w lutym? Ja: Kto mówi? On: Przedstawiciel Agrolok. Wziąłem się k**wa rozłączyłem.  To było chwile po 18:00. 

Szwagra nie poznał?  

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4158
2 minuty temu, v11 napisał:

W wykazie rozmów na koncie operatora powinien być numer 

Nie podadzą zastrzeżonego, na koncie można ustawić że żaden zastrzeżony się nie połączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001

Na policję że po rozmowie czujesz się zastraszony i szykanowany i się dowiesz tyle że zastraszenie i szykanowanie trochę słabe -a to może być najlepszy kolega 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

policja nic nie zrobi po 25 sekundowej rozmowie, aktualnie nie jadą nawet na interwencję jeśli nie ma bezpośredniego zagrożenia życia. Traktował bym to jako głupi sąsiedzki żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    355

Siał ktoś saletrosan 30 import?

Okoliczny skład ma po 1550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2272

Słabo wygląda jak kruszony kamień, rożna granulacja, sporo drobnej frakcji. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj