Marcin34

Claas dominator

Polecane posty

Marcin34    141

Witam

potrzebuje namiar na jakiś duży skład z używanymi częściami do claas dominator. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    713

Lubelskie:

Dragany koło Wysokie, powiat lubelski

Modliborzyce, powiat janowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaro_1    129

Izdebki-wąsy powiat siedlecki, jak północna część lubelskiego to nie będzie daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin34    141
48 minut temu, yaro_1 napisał:

Izdebki-wąsy powiat siedlecki, jak północna część lubelskiego to nie będzie daleko

A dokładnie u kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    592

Myk jest taki : w Dominatorze 88 występują 2 rodzaje . Nie wiem o co chodzi ale, starszą wersję montowano też w Dominatorach : 98,96 ,86 i 85 ( od roku 1980). Wał sieczkarni Dominatora 85 przed 1980 miał mniejszą liczbę noży tzn noży stałych było 43 szt ,w nowszym typie 51szt). Ponadto identyczne  montowano w kombajnach Medion ,ale tam było 3 rodzaje wałów. Starszy typ 0000614930, nowszy typ 0000619681

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaro_1    129

u Irka, 608 816 562,  adres to chyba izdebki-wąsy 8, ale plac z drogi widać, nie trzeba do wioski wjeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcin1988
      Witam ciągnik claas Ares 816 skrzynia Eco czy jest możliwe pominięcie blokady prędkości? Na ostatnim biegu kręci się tylko do 1840 obrotów, nie osiąga maksymalnych obrotów. 
    • Przez MFargo
      Witam, posiadam Claasa axiona 810 cebis 2008r i chciałbym zwiększyć prędkość bo ma włączoną ekonomiczna jazdę na biegu D  (ma zablokowane obroty)
      Chcę ten zabieg zrobić bo chodzi w transporcie i nie wiem czy tylko komputerowo czy jak 
       
    • Przez waldus_x77
      Witam, 
      Pojawił się jakiś problem w moim Claasie Ares 816, zaczęła migać kontrolka na prawym słupku i ciągnik jest jakby na hamulcu, na małym biegu da się ruszyć ale coś trze i go trzyma.
      Od czego jest ta kontrolka?
      Proszę o pomoc.




    • Przez Seba243
      Witam czy ktoś posiada jakiś schemat poodłączenia Ls? . W rozdzielaczu mam tą kasetę do ktorej przykręcone są przewody zasilania , powrotu i sygnału . Ale ciągnik wogole nie reaguje na sygnał i nie daje cisnienia na złącza . Maszyna jest sprawna bo była sprawdzona na innych traktorach . Zauważyłem że we wszystkich innych axionach w okolicy posiadających sprawny Ls przy zasilaniu rozdzielacza jest trojnik i gdzieś idzie jeszcze przewod a u mnie jest tylko kolanko



    • Przez wiesio90
      Witam wyskoczył mi komunikat taki. W instrukcji nie mogę odnaleźć co to może być ? 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj