MFargo

Prędkość Claas axion 810

Polecane posty

MFargo    0

Witam, posiadam Claasa axiona 810 cebis 2008r i chciałbym zwiększyć prędkość bo ma włączoną ekonomiczna jazdę na biegu D  (ma zablokowane obroty)

Chcę ten zabieg zrobić bo chodzi w transporcie i nie wiem czy tylko komputerowo czy jak 

marijusz    556

Witam i coś wyszło z tego przyspieszenia axiona bo nabylem cos takiego i dręczy mnie ten temat

MFargo    0
13 godzin temu, marijusz napisał:

Witam i coś wyszło z tego przyspieszenia axiona bo nabylem cos takiego i dręczy mnie ten temat

Niestety nie zamierzam zwiekszyc mu predkosc ale jakoś nie ma czasu zadzwonić do serwisu bo z tego co mi wiadomo serwis może zwiekszyc predkosc znaczy wyłączyć ten tryb Eco na tym ostatnim biegu 

marijusz    556

A z tego co ja się dowiedziałem to sprawa jest bardzo skomplikowana bo trzeba zwrócić się do producenta o jakieś kody ,bo bez tego nie idzie go przyspieszyć 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzesiu95
      Witam
      Ktoś wie co oznacza kod błędu id 7666h ??

• Przez Ogrodnik3768
      Witam wyświetla się błąd id 762ch ktoś pomoże.
    • Przez Kamillo1992
      Witam Was  wszystkich  zarazem fanów claasa jak i innych marek. 
      Pisze ponieważ mam problem z swoim claasem arionem 640 12 rok ciagnik po nocy zapala działa bez zarzutu idealnie biegi rewers podnośnik problem się pojawia gdy po nagrzaniu ciagnika zgasze go I zapale ponownie i  jest brak reakcji na gaz rewers i hydraulikę itp problem znika po wyłączeniu produ na 20 minut i wszystko działa bez zarzutu. Dodam że ciagnik zakupiłem używany wymieniłem wszystkie filtry i oleje. Brak jakiego kolewiek bledy dodam tez ze po diagnozie komputerowej tez nie ma bledu. Kieruje się do was o pomoc i porady. Może ktoś z was miał taki przypadek????
    • Przez MFargo
      Witam przychodzę z zapytaniem czy ktoś wie jak podlaczyc węże od adaptacji do ciagnika może ma ktoś to prosiłbym o zdjęcia. 
      Claas arion 610c
    • Przez Michal8323
      Witam.
      Mam problem z przyspieszaczem w Claas Dominator 96 , mianowicie nie trzyma zadanej prędkości tylko stopniowo zwalnia. Czy może ktoś mial podobny problem?  , lub wie gdzie szukać przyczyny?
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj