Lebioda

KPO. Rolnictwo 4.0 jakie maszyny mozna kupic?

Polecane posty

aki-    4

Wiadomo jak sprawa z budżetem wygląda?

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kada2k    18

Dostałem poprawki, miałem złożoną samą nawigację, mogę teraz zmienić nawigację dodać program i tym samym zwiększyć kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kada2k    18
1 minutę temu, masa24 napisał:

Nie

Czyli zostawiam nawigację i dokładam program do którego nie będę miał zwrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

ewentualnie diler sprzeda w cenie navi oprogramowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

A jak pierwsze poprawki nie poszły to drugie jeszcze przyjdą czy kaplica? Znajomy liczył 7 dni roboczych Anię kalendarzowych i próbowałem mu wysłać i nie wychodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348
17 minut temu, migacz napisał:

A jak pierwsze poprawki nie poszły to drugie jeszcze przyjdą czy kaplica? Znajomy liczył 7 dni roboczych Anię kalendarzowych i próbowałem mu wysłać i nie wychodzi 

to niech dzwoni i prosi zeby odblokowali mozliwosc wysylki poprawek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

A dokąd dzwonić? Jest jakiś kontakt? Czy do osoby prowadzącej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2348

masz w pismie numer osoby sprawdzajacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aki-    4

W kuj-pom wiadomo na jakim etapie sprawdzanie? Z iloma punktami aktualnie i jakie kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysonzi1    7
Dnia 20.02.2024 o 16:09, aki- napisał:

W kuj-pom wiadomo na jakim etapie sprawdzanie? Z iloma punktami aktualnie i jakie kwoty?

U mnie tez w kuj pom cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capitan58    3
Dnia 20.02.2024 o 10:39, kada2k napisał:

Dostałem poprawki, miałem złożoną samą nawigację, mogę teraz zmienić nawigację dodać program i tym samym zwiększyć kwotę?

Jak argumentujesz zakup samej nawigacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_19    181

System zarządzania stadem cow manager miałem wpisany 30k netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    874

Ciężka sprawa. W okolicy dla rolnika odrzucili wniosek właśnie na taki system zarządzania stadem. Powodem było, że taki system jest na co najmniej X sztuk a on miał połowę tego. Mówił, że nie ma problemu, bo przerzuci krowy z ojca stada do siebie i będzie pasować. Niestety osoba sprawdzająca nie pozwoliła na to i wniosek poszedł do kosza 🤔


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal_19    181

No minimum 30 szt,w moim przypadku  jałówki i krowy,i karzą opisać tą dwukierunkową wymianę danych i poprawić oferte tak by każda pozycja była uszczegolniona , nie wiem czy to przejdzie. Jeśli napisze że czujnik sensor wysyła dane do routera a ten do aplikacji na telefon to przejdzie? Nie mogę nigdzie znaleźć konkretnej definicji tej dwukierunkowej wymiany danych w rozporządzeniu też tego nie widzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Coś nowego w temacie u Was? U mnie poprawki ponad miesiąc temu i cisza.🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
lysonzi1 napisał:

Dnia 20.02.2024 o 16:09, aki- napisał:

W kuj-pom wiadomo na jakim etapie sprawdzanie? Z iloma punktami aktualnie i jakie kwoty?

U mnie tez w kuj pom cisza.

kiedyś dzwoniłem to mnie Pan poinformował że jestem ok 2xxx na liście i narazie nie ma dla mnie pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aki-    4
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, kuba24051 napisał:

kiedyś dzwoniłem to mnie Pan poinformował że jestem ok 2xxx na liście i narazie nie ma dla mnie pieniędzy

Z punktacji młody + eko + hektary?

duża kwota?

 

@młody17 miesiąc temu składałeś poprawki i wciąż bez odpowiedzi? Co to tak schodzi 

Edytowano przez aki-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
aki- napisał:

1 godzinę temu, kuba24051 napisał:

kiedyś dzwoniłem to mnie Pan poinformował że jestem ok 2xxx na liście i narazie nie ma dla mnie pieniędzy

Z punktacji młody + eko + hektary?

duża kwota?

 

@młody17 miesiąc temu składałeś poprawki i wciąż bez odpowiedzi? Co to tak schodzi 

mlody + hektary, 200 000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aki-    4
2 godziny temu, pawelol111 napisał:

Podobno kasy dołożyli

Potwierdzone info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez versus
      Witam wszystkich,
      Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie - Mazowieckie.pl
      Niestety dopłaty do paliwa rolniczego będą nie wypłacone w całości, przynajmniej na razie. Może macie informacje z innych województw jak sprawa wygląda??Dlaczego nie zostaje uzupełniona kwota od razu??...
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez zenmaniek
      Witam
      Jest tu ktoś kto korzystał z dofinansowania na wymianę dachu z azbestu, chce wiedzieć czy w ogóle warto brać to pod uwagę?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez karol
      Informuję wszystkich że 15 lutego tego roku (2008) upływa termin dostarczania wniosków o dopłatę do materiału siewnego. Dotyczy to tylko roślin ozimych.
       
      Więcej na stronie Agencji Rynku Rolnego
       
      www.arr.gov.pl
       
      Wniosek
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/dms_p1_f2.pdf
       
      Instrukcja
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/instrukcja_dms_p1_f2.pdf
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj