kada2k

Members
 • Ilość treści

  143
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

O kada2k

 • Ranga
  Zaawansowany

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Powiat Krasnystaw

Ostatnio na profilu byli

833 wyświetleń profilu
 1. Było to wcześniej? Dobrze rozumiem że tp1 to trawa na GO w 1 roku tp5 w 5 roku i czy jeśli mam siatkę tp5 to deklaruje tuz czy dopiero w następnym roku wskoczy mi siatka z tuzem?
 2. Gorzowska dsv siana po jęczmieniu i zebrana raz jesienią dała 18 bel z ha, poszło 300kg rsm 32 wcześniej dostała gnojówkę.
 3. Jak jest z wyborem rośliny którą zgłaszam do dopłat bo się tak zastanawiam np: rok temu miałem jęczmień ozimy zebrany początkiem lipca (zgłoszony do dopłat w 2023), zasiałem mieszankę gorzowską, która na tym polu jest od 10.07.2023 do 10.05.2024, czyli 10 miesięcy po zbiorze sieje kukurydze na kiszonkę, którą zbieram do końca września, czyli kukurydza jest na tym polu lekko ponad 4 miesiące. Wiec mieszanka gorzowska jest dłuższy czas na polu, także mogę złożyć dopłaty jako "mieszanka jednoroczna traw z drobnonasiennymi"? Zależy mi żeby podbić % do zróżnicowanej struktury stąd pytanie.
 4. Kilka rzeczy w biznesplanie się nie zgadzało głównie działki bo trochę było namieszane przy składaniu i kilka dokumentów brakowało (wykształcenie, umowy dzierżawy/użyczenia). W piśmie nie było mowy że jestem poza limitem no i doradca który robił wniosek kontaktował się z nimi to też nie było o tym mowy. W następnym tygodniu muszę do niego i tak jechać to z nim pogadam co tam się wydarzyło.
 5. 26xx Lubelskie poprawki miałem w styczniu, dzwoniłem dziś do osoby która rozpatruje mój wniosek i jestem poza limitem.
 6. Chodziło mi o opracowanie planu nawozowego
 7. W tamtym roku też był rejestr zabiegów agrotechnicznych przy OPN? Wydaje mi się że był tylko rejestr zabiegów nawożenia a nie pełny.
 8. Dobrze wiedzieć po złożeniu, ale u mnie w gminie nic nie marudzili tylko tam ludzi kompetentnych to ze świecą szukać.
 9. Czyli zostawiam nawigację i dokładam program do którego nie będę miał zwrotu
 10. Dostałem poprawki, miałem złożoną samą nawigację, mogę teraz zmienić nawigację dodać program i tym samym zwiększyć kwotę?
 11. Potashplus też jesteś w stanie ogarnąć? Jak to cenowo wychodzi do lubelskiego?
 12. Lubelskie 26xx przyszły dziś poprawki, wniosek na maszyny
 13. To o to chodzi właśnie że mamy dwie siedziby pod tym adresem ja mam już wszystko zrobione a musze też to zrobić u ojca i nie wiem czy wysłać to z tą uwagą czy robić jakieś oświadczenie.
 14. Ponowie pytanie czy ktoś coś z tym robił? Wysyłać tak czy może jakieś oświadczenie pisać?
 15. Pytanie do tej aktualizacji mam budynki użyczone od rodziców i zgłoszoną aktualizacje już zaakceptowaną ale na rodziców są 2 sztuki i musze u nich też zrobić, wszystkie stoją razem w jednej oborze i teraz pytanie jak to zrobić wpisać taką samą wielkość jak u mnie czy jak?
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj