yacenty

Praca - redaktor

Polecane posty

yacenty    3885

Witajcie,

Szukamy redaktora do pracy zdalnej (bezpośrednia współpraca z redaktorem naczelnym).

Do obowiązków redaktora należeć będzie:

Monitoring wydarzeń rolniczych i sadowniczych
Opisywanie bieżących wydarzeń rolniczych i sadowniczych

Praca w narzędziach mobilnych.

Szczegóły w wiadomości prywatnej.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

I koniecznie trzeba napisać "monitoring"  nie można napisać po polsku "obserwacja"  bo z angielska to brzmi bardziej profesjonalnie.....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4133

Wiemy jakie obowiązki, a jaka gaża przewidywana, można wiedzieć? i czy jaka asystentka redaktora będzie do dyspozycji?   :P

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3885

pokaz co umiesz to zobaczysz gaże


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ippon    46

Ja mogę być redaktorem. Mam umiarkowany stopień niepełnosprawnosci w związku z dysfunkcją narządu wzroku i ucha prawego co wiąże się z określonym kożyściami dla pracodawcy zatrudnuającego taką osobę. Pozdrawiam. 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4133
23 minuty temu, yacenty napisał:

pokaz co umiesz to zobaczysz gaże

Jak najmujesz pracownika czy mechanika, to też każesz mu pokazać co umie i dopiero powiesz ile dostanie?     :P    nigdy byś nie znalazł, nawet do wideł. Mniej więcej powinna być podana gaża, na co można liczyć panie Jacku.   :)  

Edytowano przez Desperado
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3885

Ty @ippon pokazałeś w poprzednim tygodniu kim jesteś obrzucając ch... i innymi kur... całą masę użytkowników na forum. Nie pisz do mnie juz więcej w sprawie jakichś dodatkowych zajęć bo już się dałeś poznać z bardzo złej strony.

  • Haha 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1307

Trzeba nowy temat założyć, CENY WYNAGRODZEŃ REDAKTORÓW ROLNICZYCH

  • Haha 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

 

13 godzin temu, yacenty napisał:

Witajcie,

Szukamy redaktora do pracy zdalnej (bezpośrednia współpraca z redaktorem naczelnym).

Do obowiązków redaktora należeć będzie:

Monitoring wydarzeń rolniczych i sadowniczych
Opisywanie bieżących wydarzeń rolniczych i sadowniczych

Praca w narzędziach mobilnych.

Szczegóły w wiadomości prywatnej.

To poszukujesz redaktora czy może jednak  dziennikarza, patrz na zakresy zadań za które  odpowiadają     https://poradnik.ngo.pl/prawo-prasowe-podstawowe-pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
11 godzin temu, Desperado napisał:

Wiemy jakie obowiązki, a jaka gaża przewidywana, można wiedzieć? i czy jaka asystentka redaktora będzie do dyspozycji?   :P

No aby "złowić" dobrego współpracownika trzeba go  zachęcić to fakt, zakres obowiązków poznaliśmy, to plus ogłoszenia  ale gdzie najważniejsze ?

Na szczęście uniknął  chwytliwych sloganów jak poniżej 

Demotywator dla poprawy humoru  z hasłem

"Yacenty  nie możesz zapominać o pielęgnowaniu kwiatów w ogrodzie swojego szczęścia "xD Miłego dnia:)

 

Ups, nie połączyło postów, sorki za post pod postem.

Edytowano przez Pigmei
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3885

mniejsza o większość oferta jest tak szeroka ze możesz zarobić kilkadziesiąt złotych miesięcznie a równie dobrze możesz zarobić kilka tysięcy złotych miesięcznie, ale jak ktoś zaczyna rozmowę od tego za ile to ja już kończę rozmowę i to nie ważne w jakiej dziedzinie. Czy murarz, czy siewca kukurydzy czy pisarz, dziennikarz.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2145

Jako, że jesteś pracodawcą to w którym miejscu rozmowy Twoim zdaniem dobrze jest zacząć rozmawiać o wynagrodzeniu? Nie pytam o te konkretne stanowisko, tylko tak ogólnie. Na kilku rozmowach o pracę byłem i zawsze ten temat jest spychany na absolutny koniec. Mnie to trochę denerwuje. 

Edytowano przez misio3p
  • Like 3

24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3885

Ludzie przychodzą bardzo różni, jedni mają już doświadczenie inni zerowe, jedni są otwarci na świat, inni zamknięci i robią tylko jak po sznurku od punktu A do punktu B. Tym samym wynagrodzenie może bardzo fluktuować. Często podczas rozmowy wychodzi ze osoba może robić zupełnie inne rzeczy niż te które początkowo miałeś zamiar z nią robić a wynika to z jej pasji, z jej dodatkowego poza pracą doświadczenia i wtedy nie ma problemu, zamiast 3tys wynagrodzenia dać 4 czy 5 ale zmienić profil stanowiska pracy. Stąd kwestie wynagrodzenia zwykle się odsuwa na koniec rozmowy, jak już po tych 30-40 minutach rozmowy troszkę poznasz człowieka.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No Ja też już bym podziękował.Bierzesz gościa mówisz za ile będzie pracował dajesz mu robotę na próbę zrobi tak jak sobie tego życzysz podpisujesz umowę nie to następny.A nie jakieś rozmowy pier....zabawa w psychologię.Jacenty wybacz ale żyjesz w złym systemie.

Edytowano przez marcin19071980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Jakieś widełki jednak powinny byc. Czy to za artykuł, czy od opisanego wydarzenia, czy w zaleznosci czego konkretnie praca dotyczy  itd. Jesli jest coś trudnego do ustalenia dokładnie, to i tak powinno być podane przynajmniej ogólnikowo (ale coś bardziej szczegółowego niż to co powyżej) odnośnie zakresu pracy i wynagrodzenia. Inaczej to zwykły brak szacunku dla czyjegoś czasu. Swojego zresztą też. Brakuje tylko na końcu "praca w młodym i dynamicznym zespole", "możliwość rozwoju"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bukat    21

Pracodawcy jak dżentelmeni.. o pieniądzach nie lubią rozmawiać:D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Wszystko zależy od stanowiska - jeżeli potrzebujesz eksperta, rozmawiasz z nim, przedstawiasz ofertę i wysłuchujesz jego oczekiwań. Jeżeli natomiast potrzebujesz zatrudnić osobę do posprzątania mieszkania to przedstawiasz zakres pracy i wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471
misio3p napisał:

Jako, że jesteś pracodawcą to w którym miejscu rozmowy Twoim zdaniem dobrze jest zacząć rozmawiać o wynagrodzeniu? Nie pytam o te konkretne stanowisko, tylko tak ogólnie. Na kilku rozmowach o pracę byłem i zawsze ten temat jest spychany na absolutny koniec. Mnie to trochę denerwuje. 

a to na dzień dobry ma Ci ktoś powiedzieć będzie Pan zarabiał tyle czy tyle? chyba trzeba z kimś porozmawiać wyczuć co ktoś potrafi co umie jakie ma doświadczenie co robił do tej pory i dopiero można z kimś rozmawiac o wynagrodzeniu. To nie jest rozmowa do agencji towarzyskiej że ktoś Ci za ładna twarz czy zgrabna dupe poda od razu stawkę


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3885

Idąc do Amazona na taśmę wiesz ze zarobisz 20zł na godzinę i tyle, ale nawet nie wiesz ile paczek na minute musisz przerzucić, tego się dowiadukesz dopiero jak podejmiesz pracę :P

  • Haha 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I dlatego ciągle pracowników szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1307
5 godzin temu, Bukat napisał:

Pracodawcy jak dżentelmeni.. o pieniądzach nie lubią rozmawiać:D

są dwie szkoły, jedna mówi że dzentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach [potem czar pryska i sie okazuje ze dzentelmen to zaburzony bajkopiarz ], a druga że rozmawia się tylko o pieniądzach [bez bajek]

Edytowano przez GABBER85

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1774
Dnia 31.03.2023 o 14:10, yacenty napisał:

ale nawet nie wiesz ile paczek na minute musisz przerzucić,

5,5k w 24h 

 

Dnia 30.03.2023 o 14:58, ippon napisał:

Ja mogę być redaktorem. Mam umiarkowany stopień niepełnosprawnosci w związku z dysfunkcją narządu wzroku i ucha prawego co wiąże się z określonym kożyściami dla pracodawcy zatrudnuającego taką osobę. Pozdrawiam. 

z tymi dysfunkcjami to prędzej przegapisz te targi, imprezy wystawiennicze , pokazy i szkolenia niż coś mądrego napiszesz , a jak niedosłyszysz to tylko poprzekręcasz jak głuchy telefon i cyrki wyjdą w tekście 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4133
Dnia 31.03.2023 o 08:26, yacenty napisał:

mniejsza o większość oferta jest tak szeroka ze możesz zarobić kilkadziesiąt złotych miesięcznie a równie dobrze możesz zarobić kilka tysięcy złotych miesięcznie, ale jak ktoś zaczyna rozmowę od tego za ile to ja już kończę rozmowę i to nie ważne w jakiej dziedzinie. Czy murarz, czy siewca kukurydzy czy pisarz, dziennikarz.

Wątpię żebyś  dobremu murarzowi, siewcy kukurydzy czy dobremu mechanikowi,  kombajniście z kombajnem, w ogóle na daną robotę, dyktował ile mu chcesz łaskawie zapłacić, ma taką stawkę czy za całość i tyle, chyba że partacz który szuka roboty po kosztach. 

Czyli źle zacząłem rozmowę od tego za ile, 

mogłem zacząć jednak od asystentki :P  wtedy bym odpowiedział czy coś przy niej potrafię, czy nie jestem w stanie nic zrobić i to za żadne pieniądze.    xD  

Edytowano przez Desperado
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Necronom12
      Cześć, 
      gdyby ktoś potrzebował pomocy w gospodarstwie, jako fucha w nawałach, lub jakieś inne prace - chętnie pomogę. Obszar - województwo śląskie. Ogarniam jazdę ciągnikami, maszynami itp. 
       
      Pozdrawiam 
    • Przez yacenty
      Witam,
      Szukamy pracownika - redaktora prowadzącego do portalu o tematyce maszyn rolniczych z naciskiem na ciągniki rolnicze.
      Chętnych zapraszam na PW.
    • Przez Ostina
      Ma ktoś z Was doświadczenie w zatrudnianiu osób z Ukrainy do gospodarstwa? Może ktoś poleci agencje pracy z którą współpracował przy zatrudnieniu takiej osoby?
    • Przez yacenty
      Witam serdecznie,
      Chciałbym zaprosić Cię na wywiad - rozmowę online.
      Spotykamy się dziś, czyli w środę 08.11 o godzinie 19:00. Link do spotkania: https://meet.google.com/str-jbjo-vhd?hs=122&authuser=2
      Spotykamy się również jutro - czyli w czwartek 09.11 też o godzinie 19:00, Link do spotkania: https://meet.google.com/kfw-xzfx-nfa?hs=122&authuser=2
      Będziemy rozmawiać o ciągnikach rolniczych i nie tylko?
       
      Spotkanie potrwa 60-75 minut.
      Za aktywny udział w wywiadzie oferujemy wynagrodzenie - 150 zł.

      Ilość miejsc ograniczona.
      Chcesz wziąć udział? Odpisz na tę wiadomość.
      Aby wziąć udział w wydarzeniu nie potrzebujesz kamery, wystarczy komputer / laptop/ smartfon z działającym mikrofonem i słuchawkami.
      Masz pytania? Pisz śmiało!
      Pozdrawiam,
      Jacek
    • Przez yacenty
      Organizujemy rozmowę w gronie kilku osób na temat marek i produktów rolniczych. Za udział w rozmowie płacimy wynagrodzenie 150 zł na rękę (przelew na konto). Czas trwania spotkania około godziny.
      Do wyboru godzina spotkania: pierwsze 15:00, drugie 20:00.
      W spotkaniu może wziąć udział max 6 osób.
      Spotkania odbędą się w czwartek oraz piątek.
      UWAGA - spotkanie piątkowe, pierwsza pora to 15:00, druga pora 19:00.
      Zapraszamy rolników niezależnie od profilu produkcji oraz wielkości gospodarstwa.
      Zapisy: wyślij wiadomość prywatną, lub napisz email: jacek@agrofoto.pl
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj