Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej78    599

 ,Jeżeli porówna się  konkretne  wyroby , okazuje się że poniektóre mają zbliżone wymiary mimo że mają inne  oznaczenie . Dlatego trzeba trochę poszperać, porównać cenę i wymiary. Nawet do takiego ciągnika można zamontować haki kat.1.  Mam takie zamontowane w C330 i przy tym ciągniku spisują się znakomicie ,ale przy większych obciążeniach mogą szybko się zużywać bo kula ma średnicę 44mm, musiałem też powiększyć otwór w kuli z 22mm na ponad 25. Ogólnie najlepiej wybrać jak najmniejsze z kat 2 ( 2s).

Dla porównania kat 1 ,C330 oraz kat 2 ,Case 80 KM

IMG_20230122_140904_289~2_copy_2047x1657.jpg

IMG_20230122_141141_305~3.jpg

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Kat2s spokojnie wystarcza, kat 2hd to była by przesada, polecam sprawdzone marki żeby potem nie było że się rozpina, lub takie co to można zabezpieczyć zawleczka po zapieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    423

Mam te tańsze haki u siebie. I ogólnie nie jest źle, tyle że w jednym musiałem wymienić zestaw naprawczy i koszt zestawu był nie wiele mniejszy jak samego haka 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ZetorMisio napisał:

Mam te tańsze haki u siebie. I ogólnie nie jest źle, tyle że w jednym musiałem wymienić zestaw naprawczy i koszt zestawu był nie wiele mniejszy jak samego haka 🤷

to mnie nastraszyłeś bo teraz  wszystkie częsci poszły o 64% w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ZetorMisio napisał:

Patrzyłeś na haki Waryńskiego? Podobno lepsze, zobacz przy okazji ile kosztuje zestaw naprawczy.

Teraz właśnie zobaczyłem 85zl poniżej nie ma ceny ale jako same haki to były tańsze niż cbm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    718
Dnia 23.01.2023 o 08:59, rolnikgospodarny95 napisał:

zakupiłem haki waryńskiego powiedzcie mi pod jakim kontem trzeba wspawać ?

Pod takim samym jak są końcówki z kulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bamberszol
      Wymieniałem dzisiaj olej w skrzyni biegów swojego mf255. Przez otwór spustowy zauważyłem jakiś kawałek metalu co to może być? Ciągnik był rozpolawiany 7lat temu pamiętam że ciężko nam coś wskoczył na frezy i wtedy coś jakby strzelilo. Okazało się że pękła tarcza sprzęgła walka wom i trzeba było rozjeżdżać na nowo.Biegi chodzą perfekcyjnie.. Co to może być za element?

    • Przez andrev1822
      Witam. Panowie stoję przed zakupem Massey Ferguson 690 z 1984. Ciągnik ok. Właściciel mówi że ogółem oleju nie bierze ale jak dostanie w d*pę to potrafi cytuje "setkę na 2 ha wziąć" w ciągniku wymienione są 2 pompy zębata i tloczkowa(jak źle napisałem to poprawcie) pompa wody itd itp. Trochę doinwestowany ogólem. Przy zapalaniu dyma nie puścił nie był odpalany wcześniej. Przy przejażdżce wszystko ok "zbiera "się przy przygazowaniu nie widać żeby puszczał bąka czy jakoś obficie dymił. Jest czym się przejmować? Ogółem dodam że nie posiadam sprzętu do mierzenia ciśnienia silnika. Według licznika niecałe 7tys mth
    • Przez andrev1822
      Witam wszystkich. Czy ktoś z was wymieniał wałek przekładni napędu co łączy się z wałem nasuwana mufą ? MF 690. Jak to zrobić? Trzeba przodem odjechać czy da radę na ciągniku ?
    • Przez biszu
      Witam
      Tak jak w temacie robił to ktoś już u siebie w MF 698t i na co zwrócić uwagę przy demontażu montażu głowicy i innych elementów. 
      Pozdrawiam.
    • Przez Maksol
      Witam posiadam od dawna MF 255 i chciałbym zapytać czy opłaca się zwiększać dawkę paliwa w nim? Czy w ogóle wystąpi jakikolwiek przyrost mocy? Czy będzie tylko mocniej kopcił ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj