Polecane posty

miwigos    3541

Rządził by rudy tak samo by było . bo unia nakazała , tak by powiedzieli i nie dali by 3 tysie do hektara wyrównania, ja sprzedałem wcześniej więc dopłata najmniejsza , wyrównali tak że wszyscy dostali podobne pieniądze , niezależnie kto kiedy sprzedał,chyba sprawiedliwiej nie szło, jedyny błąd to taki żę nie zablokowali i nie stracili by tyle  kasy , wszystkie kraje przygraniczne z upaina maja taki problem z napływem zboża

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1302

dziwnym trafem gdy u nas złotówka się osłabiła tym samym staniały surowce i nagle na matifie poleciały ceny rzepaku czyżby wbrew agrofotowiczów Polska była sporym graczem w eksporcie towarów w Uni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumik    80

Panowie uciekacie z towarem przed 15 czy raczej czekacie? Są szanse na jakieś skoki w ciągu najbliższych dni ? 


"na nogach gumofilce ale jestem kozakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1495
2 godziny temu, Sumik napisał:

Panowie uciekacie z towarem przed 15 czy raczej czekacie? Są szanse na jakieś skoki w ciągu najbliższych dni ? 

Raczej nic się nie zmieni,wyznacznikiem i tak jest giełda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9021
Dnia 10.09.2023 o 09:04, ZELKOW napisał:

dziwnym trafem gdy u nas złotówka się osłabiła tym samym staniały surowce i nagle na matifie poleciały ceny rzepaku czyżby wbrew agrofotowiczów Polska była sporym graczem w eksporcie towarów w Uni ?

Razem ze zbiorami z UA to my potentaci. ...wiesz jaka średnia z ha wyjdzie🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279
1 godzinę temu, Jurek87 napisał:

kosów 1835netto w nastepnym tyg muszę wywieźć robić miejsce na kuku.

a jaka prognoza na ceny kukurydzy tak z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

Czekam na 1900 i sprzedaje , kukurydza nie napawa optymizmem , bede swoja suszył ale czy to dobry ruch to grom wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3541

Niema mądrych wszystko może się jescze wydażyć , raczej taniej nie powinno być , co nie znaczy że musi byc drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atari    12
danielhaker napisał:

Kosów 1780 🥳

za tyle sprzedałem spod kombajnu w żniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547

Kolega zawiózł z kombajnu na skup, cena była 18xx, wcześnie młócił, zostawił w depozyt na trzy dni, poszła podbitka na 2000, zdążył sprzedać po 1960 netto, nie wiem czy go policzyli za miesiąc przechowania, ale dobrze zagrał bo jak sam mówi czekać mógł max do połowy września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    841

A ja w tamtym tygodniu podpisalem po 1860netto z podworka na listopad.. 

Ciekawe, ale myślę że teraz przez  2 dni standardowo to co wzrosło to spadnie, albo koniec miesiąca i takie fikimiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1318
10 godzin temu, Jurek87 napisał:

Dzis na gieldzie mocno zielono to jutro i w kosowie skoczy.

Pojawił się raport o niskim stanie zapasów ropy w Stanach ,ropa skoczyła i ciągnie też rzepak , tak jak pisałem wcześniej 100 dolarów/baryłka jest już w zasięgu Arabów i to powinno dać jakiś bodziec dla rzepaku . Zobaczymy co Kleczew dzisiaj wstawi za cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj