Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Jurek87    345

Dzis kosow lacki 2150 netto. ,ja pol sprzedal pol poczeka do konca wrzesnia robiac miejsce na kukurydze bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiek85    32

Wczoraj miałem podpisać po 2040 netto z podwórka i się wstrzymałem. Dzis cena na wrzesień 1900 netto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jurek87 napisał:

Dzis kosow lacki 2150 netto. ,ja pol sprzedal pol poczeka do konca wrzesnia robiac miejsce na kukurydze bylo.

To cena dnia ? Z dopłatami czy bez ? Koło 10 na umowę z dostawa na październik było 2125netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekvip99    18
marek1977 napisał:

Kleczew 1850

a jeszcze pare godzin temu bylo 2000zl. ogolnie kiedys brali wszyscy powyzej 9% nawet i nie płakali tylko urwali cos z ceny ale doplacali jak byl ponizej 9 i za zanieczyszczenia placili a teraz mało gdzie to robia a jeszcze urwia z ceny jak oleju nie ma albo nie wezma jak 9% przekroczy. platnosci tez w tym roku do 60 dni przeciagaja ale jak zapytalem czy za nawoz moge za 60 dni zaplacic to owszem ale cena inna. Rolnika to z kazdej strony dymaja. chca kupowac to platnosc max 3 dni a nie 2 miesiace nasza kasa obracaja

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
7 godzin temu, Mateusz1q napisał:

Gdzie te cwaniaczki co mówiły że w ,nowa nie będzie drożeć? W poniedziałek 1800 wczoraj pojechał po 1950

Jutro będzie spowrotem 1800

  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

Jutro i w niedziele też skupy czynne, więc jutro już sie wyjaśni 1860 obstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2265

Co myśleliście ze bedzie rosło w górę non stop? Kto złapał górkę i podpisał ten wygrany, jak nie to trzymać. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985
3 godziny temu, mysza103 napisał:

Jutro będzie spowrotem 1800

Co tam się porobiło że cena leci? Putin dogadał się znowu , czy co?

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
6 godzin temu, Mateusz19980916 napisał:

To cena dnia ? Z dopłatami czy bez ? Koło 10 na umowę z dostawa na październik było 2125netto

Dzwonilem podpytac dzis, moj zielony jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

Kosi się jak jest dojrzały , a sprzedaje kiedy pasuje

Edytowano przez miwigos
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024

Hadam 1950 brutto obnizka w ciagu dnia 100 zł na tonie 

Matif leci w dół czy o co chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

Jak pikuje to raczej na skupach nie będą szły  w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
24 minuty temu, Damianek20 napisał:

Hadam 1950 brutto obnizka w ciagu dnia 100 zł na tonie 

Matif leci w dół czy o co chodzi 

To i tak bardzo nie obniżyli , w ciągu 2 dni matif stracił   ok 33 euro , a to ok 150 zł na tonie i tak sądziłem że o tyle cena padnie , poniedziałek pokaże co będzie z ceną jak matif ruszy

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024

Masakra z tym wszystkim 

9 godzin temu, Navara1988 napisał:

Sąsiad statkiem ciągnie zboze z Ukrainy i wszystko idzie jak trzeba nie ma żadnej blokady 

Kto taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Nasz słynny stasek, kajakiem na tratwie ciągnie 2 passaty zboża z odessy, tam kupił po 400 i mówi że blondyny lepiej śpią po tym zbożu bo w nocy jak śpi w chlewni to zdrowiej warczą 

Edytowano przez tommy66692
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
43 minuty temu, mysza103 napisał:

To i tak bardzo nie obniżyli , w ciągu 2 dni matif stracił   ok 33 euro , a to ok 150 zł na tonie i tak sądziłem że o tyle cena padnie , poniedziałek pokaże co będzie z ceną jak matif ruszy

Ja byłem w czwartek ( godzina 11:00 ) w ŁOCHPOL, rzepak był po 2000zł brutto. Narazie na spokojnie, wiekszość rolników mówi, ze jeszcze zbyt zielony. Skosiłem tylko jedną  działkę, już praktycznie cała łodyga była wyschnięta. Inne plantacje musza poczekac, zbyt zielone. Plon jak na razie bardzo dobry, 4.3t/ha, odmina z rapool- Temptation

Edytowano przez Marl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
15 minut temu, Marl napisał:

Ja byłem w czwartek ( godzina 11:00 ) w ŁOCHPOL, rzepak był po 2000zł brutto. Narazie na spokojnie, wiekszość rolników mówi, ze jeszcze zbyt zielony. Skosiłem tylko jedną  działkę, już praktycznie cała łodyga była wyschnięta. Inne plantacje musza poczekac, zbyt zielone. Plon jak na razie bardzo dobry, 4.3t/ha, odmina z rapool- Temptation

To było przyjechać tak po godzinie 14 jak kombajny już ruszyły na pola , a najlepiej koło 20 , jak my byliśmy , to był istny młyn tam , jak o godzinie 14 załączył te zgarniaki z kosza przyjęciowego , tak do godziny prawie 2 w nocy chodziło nom stop , byłem na drugi dzień z fakturą to właściciel mówił że ostatni ciągnik z przyczepami był wysypany przed 1 w nocy , a potem jeszcze zgarnywał wózkiem to co sypali poza kosz do 2 w nocy , i raczej wszyscy w okolicy co mają stoły do rzepaku to kosili , ja już wykosiłem u siebie wszystko , i u kilku tak samo , gdy by nie wczorajszy deszcz i dzisiaj w nocy , to na niedzieli już by było po rzepakach , może zostałoby z 10 % tych faktycznie zielonych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery    57
39 minut temu, Marl napisał:

Ja byłem w czwartek ( godzina 11:00 ) w ŁOCHPOL, rzepak był po 2000zł brutto. Narazie na spokojnie, wiekszość rolników mówi, ze jeszcze zbyt zielony. Skosiłem tylko jedną  działkę, już praktycznie cała łodyga była wyschnięta. Inne plantacje musza poczekac, zbyt zielone. Plon jak na razie bardzo dobry, 4.3t/ha, odmina z rapool- Temptation

Przechowujesz czy sprzedajesz? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj