Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    483
GABBER85 napisał:

pszenice  za 900 ? sam bym sprzedał...

w czwartek sprzedałem konsumpcję po 900 netto


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25761

Ja tam jestem zatowarowany na cały sezon wiosenny i siewy pożniwne ale niech tanieje, byle spektakularnie to się kupi na kolejne sezony nim całkowitą ekologię nakażą. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wojenka na upadlinie już zbrzydla wszystkim, także jak przeproszą putina, to I różne warianty możliwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3941

Nikomu nie zbrzydła. Dopóki USA i zachód robia interesy na takich krajach jak między innymi Polska  to Putin jest zbrodniarzem. Jak skończą się interesy to przymusza Ukrainę do podpisania pokoju i oddania ziem. A Putin będzie cacy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1345

tzw rozbiór kontrolowany, do Dniepra HAraszo rosija, a od Dniepra  Gut Lidl

  • Like 2

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teraz tylko trochę przycichnie,krwawy klaun pozbiera pieniążki do reszty i pokój .

tak jak się kowidek skończył, tak i wojenka, pomimo samych sukcesów upaincow, będzie przegrana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2274
18 minut temu, krzychu121 napisał:

Nikomu nie zbrzydła. Dopóki USA i zachód robia interesy na takich krajach jak między innymi Polska  to Putin jest zbrodniarzem. Jak skończą się interesy to przymusza Ukrainę do podpisania pokoju i oddania ziem. A Putin będzie cacy 

Zbrzydła zbrzydła taka jest prawda, teraz na topie strefy gazy izraele itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3906
2 minuty temu, HF86 napisał:

teraz tylko trochę przycichnie,krwawy klaun pozbiera pieniążki do reszty i pokój .

tak jak się kowidek skończył, tak i wojenka, pomimo samych sukcesów upaincow, będzie przegrana. 

USA wpompowała tyle miliardów w ukraine, że nie pozwoli na przegraną, może na wygraną też, ale oni muszą tę  kase odzyskać. Najszybciej zmuszą ich do podpisania pokoju i wtedy ukraina będzie przez najbliższe 50 lat ich spłacać.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pewnie że w to zainwestowali. 

to nie nasi głupcy. 

rynek nawozów może mieć sporo zmian I raczej pewniaka nie ma czy będzie drożej, czy taniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9015
8 minut temu, HF86 napisał:

pewnie że w to zainwestowali. 

to nie nasi głupcy. 

rynek nawozów może mieć sporo zmian I raczej pewniaka nie ma czy będzie drożej, czy taniej. 

Jeżeli przyjdzie prawdziwy kryzys, a ponoć przyjdzie, to nie tylko nawozy polecą z ceną  na pysk. Pytanie kiedy.

Edytowano przez GRZES1545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3941
27 minut temu, Tomek90 napisał:

Zbrzydła zbrzydła taka jest prawda, teraz na topie strefy gazy izraele itp. 

Na topie Izrael? Przecież to się zamiata pod dywan jak się tylko da. Tam morduje się setki cywilów i wszystko jest cacy. 

 

23 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

USA wpompowała tyle miliardów w ukraine, że nie pozwoli na przegraną, może na wygraną też, ale oni muszą tę  kase odzyskać. Najszybciej zmuszą ich do podpisania pokoju i wtedy ukraina będzie przez najbliższe 50 lat ich spłacać.

Raz że będą ich spłacać a dwa to te miliardy nie poszły tam bez pokrycia. Mimo iż wpompowali to mają te pieniądze zabezpieczone w ,, towarze '" a na dodatek ukry drugie tyle jeszcze spłaca. Tak się robi interesy 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1840
25 minut temu, Krzysztof81 napisał:

USA wpompowała tyle miliardów w ukraine, że nie pozwoli na przegraną, może na wygraną też, ale oni muszą tę  kase odzyskać. Najszybciej zmuszą ich do podpisania pokoju i wtedy ukraina będzie przez najbliższe 50 lat ich spłacać.

Odzyskują cały czas. 90% pieniędzy które dają Ukrainie wraca w zamówieniach na ich broń a do tego tłuką moskala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2274
27 minut temu, krzychu121 napisał:

Na topie Izrael? Przecież to się zamiata pod dywan jak się tylko da. Tam morduje się setki cywilów i wszystko jest cacy. 

 

Raz że będą ich spłacać a dwa to te miliardy nie poszły tam bez pokrycia. Mimo iż wpompowali to mają te pieniądze zabezpieczone w ,, towarze '" a na dodatek ukry drugie tyle jeszcze spłaca. Tak się robi interesy 

A na UKRAINIE co się dzieje teraz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3906

A kto tam przejmuje się jak utłuką pare tys palestyńczyków? Bogate kraje arabskie mają na nich wywalone to co ja mam przejmować się tą wylęgarnią terrorystów? Pooglądałem troche w necie, poczytałem jak w kilku gwałcili izraelskie dziewczyny a na koniec obcieli im głowy szpadlem. Poziom gorszy od ruskiej dziczy. Jak Izraelscy żołnierze zajeli szkołe gdzie były wyrzutnie rakiet, to pół szkoły obklejone gablotami ze zdjęciami kilku, kilkunastoletnich dzieciaków ubranych w stroje hamasu trzymających w rękach broń.  Niech zdychają. Im więcej wytłuką tym lepiej bo niedobitki przypłyną do europy.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3941

A co ma się dziać? Ukry stawiają wyrzutnie itd przed szpitalami czy szkołami a potem oburzenie że Ruski strzelają w szkoły i szpitale. A pejsaci walą gdzie tylko chca i wydaje im się że jest tam ,, wróg '" i nikt oburzony nie jest. Mimo iż na Ukrainie ginie kilku cywilów dziennie a w gazie dziesiątki a zdążają się i setki. Taka subtelna różnica jeśli chodzi o ochronę cywili. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej44    55

u nas nic się nie mówi ale oglądałem w arabskiej tv jak są wkurzeni na tą sytuację w strefie Gazy i nawołują by wysłać Żydów skąd przyszli...czyli do Polski. Od tej pory jestem największym fanem Izraela i by te państwo się utrzymało. Oczywiście też jestem za Ukrainą bo choć my dajemy im broń i pieniądze to oni płacą za to krwią,inwalidztwem,biedą i nieogrzewanymi mieszkaniami w zimę. Gdyby nie to byłaby już wojna w krajach bałtyckich i my na tej wojnie w pierwszej linii

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2262
19 minut temu, Andrzej44 napisał:

u nas nic się nie mówi ale oglądałem w arabskiej tv jak są wkurzeni na tą sytuację w strefie Gazy i nawołują by wysłać Żydów skąd przyszli...czyli do Polski. Od tej pory jestem największym fanem Izraela i by te państwo się utrzymało. Oczywiście też jestem za Ukrainą bo choć my dajemy im broń i pieniądze to oni płacą za to krwią,inwalidztwem,biedą i nieogrzewanymi mieszkaniami w zimę. Gdyby nie to byłaby już wojna w krajach bałtyckich i my na tej wojnie w pierwszej linii

Wyłącz TVP polecam 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5105

W innych stacjach mówią, to samo. Andrzej ma trochę racji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2262

Czyli mówicie że Izraelczycy do Polski przyjadą? 

Czyli mam rozumieć że pomagamy Ukrainie i oni nam się tak odwdzięczają jak to pokazują na granicy? Myślicie że oni by za nas paznokieć zdarli?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

z bylego zsrr wyjechalo w ostatnich latach ponad 2 miliony - w wiekszosci pseudo-zydow - do izraela.wiec nie tylko polska ale i pol europy ,kawal azji i afryki moze z powrotem ich przyjac..

ile z polski moze byc ?? chyba nikt nie liczyl, pewnie ze 100 tys albo i wiecej ma polskie obywatelstwo..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5105

I żydzi i Ukraińcy są zjebani, ale Arabowie wszelkiej maści i Ruski gorsi.  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1797
Dnia 10.11.2023 o 19:32, radekz200 napisał:

do 1500 kg przyleciała prosto z chin 😛 ale są i 3000 ale to już droższe 

a ta w Euromilku sie nie nadaje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1840
1 godzinę temu, tommy66692 napisał:

Czyli mówicie że Izraelczycy do Polski przyjadą? 

Czyli mam rozumieć że pomagamy Ukrainie i oni nam się tak odwdzięczają jak to pokazują na granicy? Myślicie że oni by za nas paznokieć zdarli?

Niebiańska Jerozolima poczytaj trochę 

 

Galan daje mi serce przepraszam X D

Edytowano przez Mateusz1q
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej44    55

Tommy czytaj ze zrozumieniem co niewątpliwie jest trudne w twoim przypadku. Po pierwsze czy napisałem ,że widziałem to w TVP? Widziałem to w programie o geopolityce w YouTube i tam puszczali urywki tv arabskich i je komentowali. Po drugie żydzi stali w wielkich kolejkach by dostać polskie obywatelstwo( czy chodziło im o prawo podróżowania po Europie czy sprawy zwrotu majątku tego nie wiem).. Po trzecie już raz mieliśmy najazd Żydów choć tu ich nie winię. Po prostu car i jego kozacy nahajkami wypędzili Żydów z Rosji i Ukrainy wschodniej do Polski. Chcieli w ten sposób zatracić narodowy charakter Polski. Wtedy nastała straszna bieda w Polsce centralnej,było przeludnienie miasteczek,często Żydzi stanowili w niej większość obywateli. Choć trzeba przyznać że część Żydów tak znienawidziła Ruski mir że, została polskimi patriotami i tworzyła polską kulturę

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj