Polecane posty

v11    1001
2 godziny temu, miwigos napisał:

, trzeba sie przestawić na BIO

O jakim bio myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3532

Takim jaki sprzedają na stacjach chyba 7% jest, od kilku lat jeżdziłem na B-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318

To ja też myślę. Pisałem nawet z przedstawicielami z Polish agro ale nic nie chcą powiedzieć. Ale tendencja spadkowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, migacz napisał:

To ja też myślę. Pisałem nawet z przedstawicielami z Polish agro ale nic nie chcą powiedzieć. Ale tendencja spadkowa 

nawozy będą tanie do połowy lipca, zaś się zaczną żniwa i nawozy poszybują , ja myślę ale raczej wezmę, taniej już napewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8999
29 minut temu, ŻakowskiSławomir napisał:

w detalu? ładna cena za salmag

 

Na tę czasy to drogo...przypomnijcie sobie ilu się tu śmiało że poniżej 2000zł za tonę nie spadną ceny? Pewni Ci sami co wyglądali pszenicy w tej samej cenie. W żniwa nie wszystkich będzie stać na zakup jak skupy nadal zapchane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, GRZES1545 napisał:

Na tę czasy to drogo...przypomnijcie sobie ilu się tu śmiało że poniżej 2000zł za tonę nie spadną ceny? Pewni Ci sami co wyglądali pszenicy w tej samej cenie. W żniwa nie wszystkich będzie stać na zakup jak skupy nadal zapchane. 

uwielbiam ten sam tekst, jasne że za drogo, ale to już nie wróci do tych cen co było,  tym co kupili mocznik za 4700 też powiesz że teraz jest za drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1832
1 godzinę temu, ŻakowskiSławomir napisał:

uwielbiam ten sam tekst, jasne że za drogo, ale to już nie wróci do tych cen co było,  tym co kupili mocznik za 4700 też powiesz że teraz jest za drogo?

Kupowali i mieli możliwość sprzedaży pszenicy po 1600 teraz masz możliwość sprzedaży po 750 widzisz różnicę? Chcesz kupuj wg mnie muszą stanieć 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296

Skutecznie nas wyleczyli z kupowania na zapas i z przetrzymywania plonów, także.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3532

Właśnie w tym sezonie trzeba przetrzymać, a nawóz , zależy do ile spadnie 1200 salera akceptowalna dla mnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376
2 godziny temu, ŻakowskiSławomir napisał:

w detalu? ładna cena za salmag

 

Tak w detalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8526
20 minut temu, rumcio40 napisał:

Skutecznie nas wyleczyli z kupowania na zapas i z przetrzymywania plonów, także.

Raczej nauczyli myśleć że nie robi się zapasów na górce i nie trzyma plonów na górce cenowej, tylko odwrotnie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1336
3 godziny temu, MariuszDe napisał:

Świętokrzyskie saletra - 1900 salmag-1500 ceny brutto

gdzie dokładniej możęsz ?


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19796
6 godzin temu, Bercik92 napisał:

Rok wyborczy rokiem cudów. Zapamietajcie to sobie...

Od zeszłego roku to powtarzam 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001

Nawet jak nawozy będą za darmo to zapytacie dlaczego nie dopłacają - to takie zboczenie .A przechowywanie - prawie zawsze był zysk więc jedna lekka wtopa mnie nie zniechęci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mateusz1q napisał:

Kupowali i mieli możliwość sprzedaży pszenicy po 1600 teraz masz możliwość sprzedaży po 750 widzisz różnicę? Chcesz kupuj wg mnie muszą stanieć 

pewnie że tak, sam sprzedałem rzepak po bardzo dobrej cenie, jednak uważam że trzeba się cieszyć z każdej ceny która mamy teraz ,dłuugi czas były nawozy poza zasięgiem jakikolwiek, teraz cena jest słaba, ale do przeżycia, nie wyobrażam sobie na dzień dzisiejszy kupić RSM po 2400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8999
2 godziny temu, ŻakowskiSławomir napisał:

uwielbiam ten sam tekst, jasne że za drogo, ale to już nie wróci do tych cen co było,  tym co kupili mocznik za 4700 też powiesz że teraz jest za drogo?

Powielasz ten sam tekst, ,,ceny nie wrócą " Już wracają...Ale widać bogol jesteś to bierz bo promocja.

1 godzinę temu, Mateusz1q napisał:

Kupowali i mieli możliwość sprzedaży pszenicy po 1600 teraz masz możliwość sprzedaży po 750 widzisz różnicę? Chcesz kupuj wg mnie muszą stanieć 

Dokładnie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GRZES1545 napisał:

Powielasz ten sam tekst, ,,ceny nie wrócą " Już wracają...Ale widać bogol jesteś to bierz bo promocja.

 

pewnie że wezmę, tylko jak w sierpniu saletrzak przypadkiem wróci do 3 tyś za tonę, to nie wylewajcie żali na forum że nie szło kupić taniej, gdzie wracają? polifoska 5 2900 netto, amonowa 1900 brutto, to jest ten powrót? oj to daleko jeszcze do tego powrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1687
2 godziny temu, witejus napisał:

Raczej nauczyli myśleć że nie robi się zapasów na górce i nie trzyma plonów na górce cenowej, tylko odwrotnie.

To kiedy będą te górki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8999
36 minut temu, ŻakowskiSławomir napisał:

pewnie że wezmę, tylko jak w sierpniu saletrzak przypadkiem wróci do 3 tyś za tonę, to nie wylewajcie żali na forum że nie szło kupić taniej, gdzie wracają? polifoska 5 2900 netto, amonowa 1900 brutto, to jest ten powrót? oj to daleko jeszcze do tego powrotu

Sam sobie zaprzeczasz jescze kilka tyg temu polifoska u mnie była 4700...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, GRZES1545 napisał:

Sam sobie zaprzeczasz jescze kilka tyg temu polifoska u mnie była 4700...

gdzie zaprzeczam? że nie spadną? to jest moja opinia, ty natomiast twierdzisz że zbliżamy się do normalnych cen, więc jeśli dla ciebie 1900 brutto saletra czy 3300 polifoska 5 to zbliżanie się do normalnych cen to trzymam tam kciuki, jeszcze z miesiąc to za darmo będą rozdawać, to może się wstrzymam jednak :P może chociaż kierowca za transport weźmie, bo jak to też friko to dziwnie będzie

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj