Polifoska 6

Polifoska 6
2 973,16 zł

Pulan

Pulan
1 772,66 zł

Saletrzak 27 standard

Saletrzak 27 standard
1 516,22 zł

ZAKsan

ZAKsan
1 886,58 zł

Polecane posty

Palmusny    76
Napisano (edytowany)

sam jestem ciekaw jak temat z % takiego kredytu jak rzucą kiełbaską w postaci 1/2 % sam skorzystam

Edytowano przez Palmusny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628
7 minut temu, mds212 napisał:

Niech dadza jakies niskie oprocentowanie. To sie wezmie i wplaci na 8% lokate :D

Tak robiłem w latach 2001- 05🤭

Wymagana będzie faktura zakupu i się komplikuje.

W tamtych latach za 50zł można było na kilkadziesiąt ton faktury dostać.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
1 minutę temu, VonVegans napisał:

A RRSO 30

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla oferty kredytów gotówkowych wynosi 10,13%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276

Tak w ogóle to Sasin jakiś swój pomysł do końca doprowadził?

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Z dniem 8 lutego rolników obowiązuje już elastyczny termin nawożenia azotem. Podpisano i opublikowano bowiem rozporządzenie w sprawie programu azotowanego! Czekać teraz trzeba tylko na warunki polowe i komunikaty IMGW-PIB pozwalające na nawożenie azotem w lutym.

https://www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/nawozy/od-dzis-obowiazuje-elastyczny-termin-stosowania-azotu-opublikowano-rozporzadzenie,128131.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984
21 minut temu, mds212 napisał:

Niech dadza jakies niskie oprocentowanie. To sie wezmie i wplaci na 8% lokate :D

Dobry pomysł, w agro biznes powiedziano że kredyt ten dla rolnika na dowolny cel bez konieczności zastawu na 3 lata jak dobrze uslyszałem🤔

20 minut temu, Palmusny napisał:

sam jestem ciekaw jak temat z % takiego kredytu jak rzucą kiełbaską w postaci 1/2 % sam skorzystam

Choćby i na spłatę kredytów jak ktoś ma.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8984

Ale nikt mi nie powie... drukarkę to mają zajebistą🙆‍♂️

1 godzinę temu, cinek1808 napisał:

Npk cenę trzymają nadal.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    951

Dzwoniłem do banku i nic mi nie powiedzieli na jaki % bo nie jestem u nich.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276

To już wiemy kto następnie obejmie tekę ministerstwa rolnictwa i niedorozwoju wsi

Nie udało się Ząbek do stolicy przyłaczyc to zrobi z nich wieś 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Im się nie spieszy.

Ruch się Im zrobił bo rolnicy nie mogą pójść po rozum by pokazać GA  środkowy palec na jeden sezon. Różnica kilkuset zł na tonie import vs krajowy to widać żadna różnica.

  • Like 3
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
50 minut temu, VonVegans napisał:

Tak w ogóle to Sasin jakiś swój pomysł do końca doprowadził?

Elektrownie w Ostrołęce rozpierdolił do końca. 

36 minut temu, Agrest napisał:

Giełda mocznika się zesrała😁

Blisko 6% w dół.

https://www.barchart.com/futures/quotes/JC*1

 

327,5 x 4,4 = 1441zł

I niech sra tak dalej. Zamówione wczoraj na pierwszą dawkę. Jutro mają dowieść. A reszta jak będzie taniej🤣

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarWo    2
3 godziny temu, FarmerDyzio napisał:

przypominam, że ta firma sprowadza zboże z UA. Warto się zastanowić czy nie ma możliwości kupienia nawozów w innej firmie.

Dziwi mnie ten cały hejt na Agrolok - ktoś krzyknał na nich raz, jeden, drugi i poszła fala, a jako jedyni pokazali czarno na białym ile czego biorą i widać wyraźnie, że nie są w czołówce importu. A te firmy, które tak grzecznie nas rolników bronią i mówią, że oni "tylko polskie" mają to przeważnie jeszcze skupują od takich gigantów to, co przyjechało z UA i po prostu nie ma ich w ewidencji importu. A żerują na tym samych procederze przecież.

2 godziny temu, GRZES1545 napisał:

 

Popieram.

 

2 godziny temu, mds212 napisał:

Wszyscy co sa przeciwni sciagania pszenicyz  Ukrainy powinni meic zakaz kupowania nawozu z importu na rzecz polskiego nawozu, no chyba ze ktos jest hipokrytą :D

To inna strona medalu. Jak nawozy GA były cholernie drogie to agrolok i inni ratowali się i przy okazji rolników organizowaniem importu np. z Gruzji. A saletra nie odbiegała jakością od krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

3200 mocznik i 3300 saletra, lokalny skład POS


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404

Ja tylko ostrzegam że te kredy rozpieprzą system. A niektórym moga pomóc we wcześniejszym opuszczeniu tego padołu łez. Powód jest prosty. Polski rolnik nie jest nawykły do kalkulatora, a nawet jak już go używa, to wynik końcowy nie przemawia do niego.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VonVegans    1276

Chyba będzie wiosna niedługo.scinalem olchy i brzozy na opał to jakes mokre.a leszczyna jak kopnąc to pyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
1 godzinę temu, Andpol napisał:

Dzwoniłem do banku i nic mi nie powiedzieli na jaki % bo nie jestem u nich.

W Jakich to bankach maja dawać ?.

Bo ja spółdzielczy , wierny temu bankowi .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj