donweter1989

Ceny trzody chlewnej 2023

Polecane posty

bandzior11    44

Duża 8 tydzień stoi czyli to już max jeśli chodzi o ceny. Trzeba się przyzwyczaić 🥲 . Nie będzie już tak wielkich podwyżek jak rok temu z 1.2 euro na 1.95 😁 chyba w 3-4 tygodnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarazraz    2

Obawiam się że może spaść cena na przyszły tydzień :( Niemiecka zero ale złotówka idzie w góre - zby duża róźnica 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    437

Czyli ile teraz dokłada hodowca do sztuki? Bo coś za dużo u nas za ziemie kładą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Pewnie tyle samo dokladaja co krowiarze do mleka 

A tak serio to przy 620 netto za warchlaka nie ma rewelacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

na większą skalę zawsze są większe zarobki, naturalna kolej rzeczy. Ostatnio liczyłem to pasza wychodzi mi gdzieś 1.12/kg, w poniedziałek sprzedawałem po 9zl na żywo a warchlaki przyjeżdżają za tydzień po 580. Resztę można sobie samemu policzyć. I na moje obecnie - jest rewelacja

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kierownik    437

Dokładnie. To tak jak mleko było po 2,7 czy 2,9zl i hodowcy narzekali że droga pasza 😂 jak przy sprzedanych 200szt zostanie 200zl na sztuce to już jest 40kola do przodu a jak zostanie 400zl to też łatwa matematyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369
14 minut temu, simpleNICKpl napisał:

na większą skalę zawsze są większe zarobki, naturalna kolej rzeczy. Ostatnio liczyłem to pasza wychodzi mi gdzieś 1.12/kg, w poniedziałek sprzedawałem po 9zl na żywo a warchlaki przyjeżdżają za tydzień po 580. Resztę można sobie samemu policzyć. I na moje obecnie - jest rewelacja

Nie bój, nie bój. Obetną Ci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    44

Niech jest cena stabilna nawet po 8 zł za żywa ale np przez rok dwa a nie skoczy na 9.5 i akurat nic do odstawy i d*pa blada 😁 . Ale warchlak za 580 to już też dobry zarobek. Tylko wiadomo ze też 5 miesięcy trza pilnować hodowli. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
Peron napisał:

14 minut temu, simpleNICKpl napisał:

na większą skalę zawsze są większe zarobki, naturalna kolej rzeczy. Ostatnio liczyłem to pasza wychodzi mi gdzieś 1.12/kg, w poniedziałek sprzedawałem po 9zl na żywo a warchlaki przyjeżdżają za tydzień po 580. Resztę można sobie samemu policzyć. I na moje obecnie - jest rewelacja

Nie bój, nie bój. Obetną Ci. 

nic nie obcięli 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190
bandzior11 napisał:

Niech jest cena stabilna nawet po 8 zł za żywa ale np przez rok dwa a nie skoczy na 9.5 i akurat nic do odstawy i d*pa blada 😁 . Ale warchlak za 580 to już też dobry zarobek. Tylko wiadomo ze też 5 miesięcy trza pilnować hodowli. 😁

warchlaka 5 miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    44
Napisano (edytowany)

 

13 godzin temu, mikcom20 napisał:

warchlaka 5 miesięcy?

Lochy od zaproszenia 🤣 do sprzedaży warchlak

Edytowano przez bandzior11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
4 godziny temu, krilan06 napisał:

Kuźwa znowu kontrola asf we wtorek

1 na rok teraz przeżyjesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenmaniek    3
5 godzin temu, krilan06 napisał:

A w jakim celu niby? Ja jutro mam kontrolę - bioasekuracja

Jakie województwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj