Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robert1226    1589
58 minut temu, bezbarwny napisał:

A chcesz powiedzieć że ma? Sugerujesz, że bogaci Niemcy płacą więcej za baryłkę surowca, niż biedni Polacy?🤣

poza tym, skrajnie antypisowski gamoniu, larum podnosiłeś i Ty i Tobie podobni, że pis z nieswoich najniższą krajową podnosi?🤣

no widzisz, podniósł, coby Polak więcej tańszego paliwa mógł kupić, a Ciebie tak zad piecze, Gamoniu🤣

Gamon to sam jesteś czy rząd podniósł najniższą krajowo po to byś ty miał więcej w kieszeni otóż nie gamoniu po to podniósł by mieć większe wpływy z podaktow bo to logiczne oczywiście nie dla ciebie , że od większej kwoty będzie większy podatek.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
17 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Co takiej sraki  dostałeś ...gdzie ja te larum podniosłem ...co tak wyzywasz już widzisz koniec ....mnie to wali że koniec pisdzielcow się zbliża 😁

Niech obajtek goli takich durniów jak ty ... i niech się cieszą że mają tanio

pewnie że wzrosła średnia krajowa ale chleb kosztował 2 zł a Tera kosztuje 7 zł  🤪

Inflacja to tyz przecież nie PiS tylko krasnale są winne 😁

Druga sprawa to pisałem do ciebie pisowski pomylencu ?

Pisowski pomyleniec nie ma zamiaru tłumaczyć pisowskich potknięć, tylko obnaża Twojego umysłu bystrość i zawsze mu się to udaje, a taki…jak to wczoraj było? Nikt?🤣

5 minut temu, robert1226 napisał:

Gamon to sam jesteś czy rząd podniósł najniższą krajowo po to byś ty miał więcej w kieszeni otóż nie gamoniu po to podniósł by mieć większe wpływy z podaktow bo to logiczne oczywiście nie dla ciebie , że od większej kwoty będzie większy podatek.

Słuchaj chodowco ,  nie rozumiesz, nie zabieraj głosu. 
Albo zabieraj, mam to…w robercie1226😉


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Nie obchodzą mnie twoje tłumaczenia ...pisdzielcow nie posądzam o bystrość bo to nie naturalne 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985
4 godziny temu, Celownik07 napisał:

to radzyn podlaski czy lubelski?

Radzyń Podlaski, woj. LUBELSKIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
1 godzinę temu, bezbarwny napisał:

A chcesz powiedzieć że ma? Sugerujesz, że bogaci Niemcy płacą więcej za baryłkę surowca, niż biedni Polacy?🤣

poza tym, skrajnie antypisowski gamoniu, larum podnosiłeś i Ty i Tobie podobni, że pis z nieswoich najniższą krajową podnosi?🤣

no widzisz, podniósł, coby Polak więcej tańszego paliwa mógł kupić, a Ciebie tak zad piecze, Gamoniu🤣

Podniesienie najniższej krajowej to zamydlenie oczu ciemnocie. Jak widać udane. W branżach gdzie jest wciąż nadwyżka pracowników np sklepy w małych miejscowościach czy sprzątanie królują śmieciówki którymi można to obejść. Z drugiej strony np w budowlance fachowiec ci nie przyjdzie za tą pisowską płacę minimalną. Podniesienie płacy minimalnej ma zamydlić oczy takim jak ty a państwu podnieść wpływy z zusu. Bowiem składka naliczana jest od średniej krajowej.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268

Kolejny bystry😂

Ogarek, dobrze że choć Ty luzak jesteś, to się pośmiać można. 

Edytowano przez bezbarwny

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po prostu pisiorku nie masz argumentów. Płacę minimalną w banalny sposób da się ominąć jeśli w branży da się zatrudnić za mniej.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
5 minut temu, hubertuss napisał:

Po prostu pisiorku nie masz argumentów. Płacę minimalną w banalny sposób da się ominąć jeśli w branży da się zatrudnić za mniej.

O jakich argumentach błaźnie piszesz? 
czytaj tak długo, aż zrozumiesz dlaczego/w jakim kontekście napisałem o tej najniższej krajowej cudaku. 

Edytowano przez bezbarwny
  • Haha 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

W jakim kontekście cudaku czy tam błaźnie byś nie napisał. To nie zmienia faktu, że rządowe koncerny tj tam gdzie rząd ma prawo głosu decydującego rąbią nas na cenach jak chcą. Energetyka paliwa nawozy. Ceny zmieniają się w zależności od tego jak steruje tym rząd a nie rynek. Ceny wykorzystywane są do mamienia idiotów np najpierw cenę paliwa się podbija sztucznie A potem Obajtek w tv mówi, ze obniży bo coś tam i o to co podbili obniża i idioci się cieszą.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
2 minuty temu, hubertuss napisał:

 idioci się cieszą.

 a barany płaczą 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
panowie nie narzekajcie na obecne ceny paliw bo to jest i taki swego rodzaju cud nad Wisłą. nawet struktury unii europejskiej i amerykański goldman Sachs się zaczynają dziwić co to i nas się dzieje i że za chwilę bedziemu mieli najtańsze paliwo w całej eu. a dzień po wyborach nagle aktualizacja i złotówka albo i półtora w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
5 minut temu, nunu85 napisał:

 aktualizacja i złotówka albo i półtora w górę.

i na dodatek bez względu kto wygra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589
1 godzinę temu, bezbarwny napisał:

Pisowski pomyleniec nie ma zamiaru tłumaczyć pisowskich potknięć, tylko obnaża Twojego umysłu bystrość i zawsze mu się to udaje, a taki…jak to wczoraj było? Nikt?🤣

Słuchaj chodowco ,  nie rozumiesz, nie zabieraj głosu. 
Albo zabieraj, mam to…w robercie1226😉

Widzę że ty bardziej bezmuzgi jesteś niż bezbarwny bo barwy to ty masz pis-oswskie .

To ty nic nie rozumiesz i właśnie takimi jak ty łatwo ma ten rząd łatwo manipulować bo wszystko łyknęli co im gargamel ""dał"" , a raczej zabrał ale tego nie widzą. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, robert1226 napisał:

Widzę że ty bardziej bezmuzgi jesteś niż bezbarwny bo barwy to ty masz pis-oswskie .

To ty nic nie rozumiesz i właśnie takimi jak ty łatwo ma ten rząd łatwo manipulować bo wszystko łyknęli co im gargamel ""dał"" , a raczej zabrał ale tego nie widzą. 

A weź mu wytłumacz.... Jeśli potrafisz...😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1268
13 minut temu, robert1226 napisał:

Widzę że ty bardziej bezmuzgi jesteś niż bezbarwny bo barwy to ty masz pis-oswskie .

To ty nic nie rozumiesz i właśnie takimi jak ty łatwo ma ten rząd łatwo manipulować bo wszystko łyknęli co im gargamel ""dał"" , a raczej zabrał ale tego nie widzą. 

Słuchaj, nie nazwę Cię, choć kilka pomysłôw mi się ciśnie…bezbarwny to faktycznie odzwierciedlenie moich poglądów politycznych, taki w każdym razie, kilkanaście lat temu, zamysł był. Niemniej, gorsze od złego odróżnić potrafię i od zawsze maksymą się kieruję, że lepiej stracić palec, niż całą dłoń. Możliwości są dwie, albo Tusk z ko, albo Kaczyński z pis. Jeśli o mnie, jako rolnika chodzi, wybór wydaje się oczywisty, ale tak naprawdę, obojętne jest, kto wygra. Nie jestem fanatykiem, a mam tyle, że jakoś przebiduję  rządy i jednych, i drugich. Tobie zaś życzę z serca, zwycięstwa opozycji w nadchodzących wyborach. Niech Ci się dostatnio żyje, dostatniej niż teraz. 

  • Haha 2

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000

Tak się zastanawiam nie idzie już rozmawiać jak ludzie spokojnie argumentami a nie wiecznie jeden drugiego obraża (mnie też momentami ponosi ale chociaż staram się ) Nic nie zmienicie nie wiele osiągniecie -Gówno wiemy a wszyscy podkreślam wszyscy jesteśmy manipulowani i oszukiwani i przez rząd i przez opozycję .Jakby putin to czytał to od razu powinien pierdolnąć atomem i to zakończyć . Fakty nawet jak nie pasują trzeba uznać o o tym co jest niepewne można podyskutować ale spokojnie nie bierzmy przykładu z wiejskiej choć mieszkamy na wsi .Ze jest ujowo i drogo no jest tak ze to zbieg wielu czynników i złych decyzji też tak jest bo i durnota i pandemia i wojna po trochu się przyczyniają do tego co jest . A jeżeli jest tak źle to czemu rzucają pracę na zachodzie i zatrudniają się u nas za niby psie pieniądze i to ci co się zaklinali że godziny w Polsce już nie przepracują a są i tacy co próbują pierwszy raz podejmować pracę za granicą -

 

Edytowano przez v11
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653
10 godzin temu, bezbarwny napisał:

Słuchaj, nie nazwę Cię, choć kilka pomysłôw mi się ciśnie…bezbarwny to faktycznie odzwierciedlenie moich poglądów politycznych, taki w każdym razie, kilkanaście lat temu, zamysł był. Niemniej, gorsze od złego odróżnić potrafię i od zawsze maksymą się kieruję, że lepiej stracić palec, niż całą dłoń. Możliwości są dwie, albo Tusk z ko, albo Kaczyński z pis. Jeśli o mnie, jako rolnika chodzi, wybór wydaje się oczywisty, ale tak naprawdę, obojętne jest, kto wygra. Nie jestem fanatykiem, a mam tyle, że jakoś przebiduję  rządy i jednych, i drugich. Tobie zaś życzę z serca, zwycięstwa opozycji w nadchodzących wyborach. Niech Ci się dostatnio żyje, dostatniej niż teraz. 

Wybór jest oczywisty jako rolnik wybierzesz Kaczora który cię dymał przez 8 lat. Udajesz tu apolitycznego a twoje poglądy i tak widać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz    112

Jakaś panika na rynku paliw,bo wczoraj wieczorem na Orlenie na pobliskiej stacji brak paliwa,czy może sztuczna regulacja.Albo koniec ,,promocji wakacyjnej". Bo ceny wystrzeliły. I koszenie kukurydzy może być droższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Wczoraj słyszałem od znajomego ,że w hurtowni nie zamówisz więcej niż 1 tys litrów nie wiem na ile prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490

nie wiem skąd nagle takie ceny przecież paliwa jakoś mego nie podrożały na giełdach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
13 godzin temu, hubertuss napisał:

Podniesienie płacy minimalnej ma zamydlić oczy takim jak ty a państwu podnieść wpływy z zusu. Bowiem składka naliczana jest od średniej krajowej.

😅🤣😆😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek9514    22

Kiedyś paliwo było po 8 zł, źle Orlen wali nas na kasę , teraz jest po 6.45 znowu źle, bo widocznie jest za tanio. Jak się czyta was to zawsze jest źle w tej Polsce. Jakby paliwo było po 2 zł to też byłoby źle bo dookoła by ludzie wykupowali i nie byłoby diesla i znowu byłby możliwość żeby narzekać. Opanujcie się i myślcie trochę, z jednej i drugiej strony kampanii wyborczej was manipulują, górki i dołki zawsze były w rolnictwie 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8985
1 godzinę temu, Janusz napisał:

Jakaś panika na rynku paliw,bo wczoraj wieczorem na Orlenie na pobliskiej stacji brak paliwa,czy może sztuczna regulacja.Albo koniec ,,promocji wakacyjnej". Bo ceny wystrzeliły. I koszenie kukurydzy może być droższe...

A może  celowe działanie aby trochę ludzi nastraszyć...potem każdy  będzie i po 8zł brał abh było  tylko.🤔

Podobnie było  rok temu x nawozami,  żekomo fabryki stawały a i brak produkcji...j nagle na składach ,,pustki" były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

weźcie sie juz koledzy nie wyzywajcie od gamoni, pomyleńców, burakow, pisowców i antypisowców bo aż człowieka skręca jak ten jad i wzajemną nienawiść ogląda.

 

Wchodze tu żeby sprawdzic ceny paliw, poczytam wasze wzajemne obelgi i już wkurzony. od samego rana.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj