Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

malaczarna    1752
3 godziny temu, Łolek napisał:

Ale żeś pan piękną gadkę zapodał 

Do miastowego męża się przytul i korzystaj z uroków ostatnich dni lata 

Przytulony już wymiany nakarmiony rosołem i babka ziemniaczana. Mówił że może umierac. Będę miała z czego wybierać jak 4 tysiące murzyńskich chłopców chce do Europy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13167
8 minut temu, marcin19071980 napisał:

Pisze jak jest.Liczniki to nie problem,wielu już ma a i tak nie płaci.Ja wiem że wielu w oczy kole ale taka prawda.Przyjedz pogadaj posłuchaj to się zorientujesz w czym rzecz.Co mnie obchodzi że ktoś ma problem masz swoje lata dobrze wiesz jak jest.Na Tobą czy mną  się nikt litował nie będzie.Udawal bendę zatroskanego o losy ludzi udawać.

Ja nic nie udaje tylko często taka susza rujnuje nie jedną hodowle w  moim rzemiośle, dość ludzie mają problemów i bez tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1752
3 godziny temu, Chłoporobotnik napisał:

Nie jeść grzybów.

Nie jem tylko zbieram.  Miałam chwilę grozy myślałam że jej się zdechło.

IMG_20230917_170806.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13167
4 minuty temu, malaczarna napisał:

Przytulony już wymiany nakarmiony rosołem i babka ziemniaczana. Mówił że może umierac. Będę miała z czego wybierać jak 4 tysiące murzyńskich chłopców chce do Europy 

To już lepiej trzymaj się tego co masz 

Ech wy kobiety kto was zrozumie 

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1752
1 minutę temu, Chłoporobotnik napisał:

To to normalne, jak cicho, spokojnie to tak śpią.

To jak nie u mnie. Co drugi dzień jej sprzątam w klatce. Siedzi w sianie bo trociny wywala na 1.5 m z klatki

2 minuty temu, Łolek napisał:

To już lepiej trzymaj się tego co masz 

Ech wy kobiety kto was zrozumie 

Muszę go postraszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7760
3 minuty temu, Łolek napisał:

To już lepiej trzymaj się tego co masz 

Ech wy kobiety kto was zrozumie 

Kobieta powinna być zaprogramowana , czasem się reset należy oprogramowania i działa idealnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4508
1 godzinę temu, Łolek napisał:

Głodny na co czekasz, kolację podają 

Że też te krowy nie mogą same iść sobie kolację podać 😔

IMG_20230917_160717.jpg

O taki gryzoń mi się marzy 😔

Ty tam  z tyłu taki park linowy masz?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    5022
2 minuty temu, malaczarna napisał:

To jak nie u mnie. Co drugi dzień jej sprzątam w klatce. Siedzi w sianie bo trociny wywala na 1.5 m z klatki

To zrób eksmisję do normalnej klatki na zewnątrz albo gdzieś przy innych zwierzach. Dawno to króliki pod krowami biegały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    13167
4 minuty temu, Baks00 napisał:

O taki gryzoń mi się marzy 😔

Ty tam  z tyłu taki park linowy masz?🤔

Gryzoń z wielki polski pochodzi 

A park linowy, no wiesz dbam o kondycję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1752
8 minut temu, galan99 napisał:

Kobieta powinna być zaprogramowana , czasem się reset należy oprogramowania i działa idealnie 

Pierun cię strzeli za takie herezje

9 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

To zrób eksmisję do normalnej klatki na zewnątrz albo gdzieś przy innych zwierzach. Dawno to króliki pod krowami biegały.

Siedzi w klatce za 2 stówy. Gdzież do obory smutno jej będzie. Jestem w mniejszości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4508
2 minuty temu, Łolek napisał:

Gryzoń z wielki polski pochodzi 

A park linowy, no wiesz dbam o kondycję 😉

Jeszcze i Ja Ci się kiedyś pochwalę -mam nadzieję że dorzyjesz....

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1752
Przed chwilą, Chłoporobotnik napisał:

Kupisz samca a potem się z dwóch zrobi kilkadziesiąt. 

Nigdy. Mam tylko nadzieję że to miniaturka a nie później parę kilo potwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8648

🤣

31 minut temu, gregor1284 napisał:

Z tym poplonem byś mi coś podpowiedział 

W jakich nominałach mają być te dokumenty?

379913989_324199726784552_4627101242420510029_n.jpg.c5a18327d0c34e915f8b0392efddfca3.jpg.41c7d34feed1e3cb980b86b19885f3ee.jpg

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14332
36 minut temu, malaczarna napisał:

Przytulony już wymiany nakarmiony rosołem i babka ziemniaczana. Mówił że może umierac. Będę miała z czego wybierać jak 4 tysiące murzyńskich chłopców chce do Europy 

I to prawie sami inżynierowie 

10 minut temu, witejus napisał:

🤣

W jakich nominałach mają być te dokumenty?

Milion dolarów w kilku różnych walutach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
34 minuty temu, Łolek napisał:

Ja nic nie udaje tylko często taka susza rujnuje nie jedną hodowle w  moim rzemiośle, dość ludzie mają problemów i bez tego 

Zapanowała jakaś chora moda na bycie na siłę miłym i współczującym.Ostatnio przeglądałem filmiki na YT o wykopach bo jak Pedro mi Anzeja zapodal to zaczęły się wyświetlać.W większość wielki h....urosło a w komentarzach Ah i OH jakie piękne i cudowne.Jak jeden napisał że g...urosło to go opiep....i.Ja pisze jak jest choć wielu to bardzo razi ale mam to gdzieś.Jak tobie krową zdechnie to będzie Jejku jejku ale w gruncie rzeczy każdy będzie miał to w czterech literach i grunt że moja jest zdrowa..Tak samo jest w moim kierunku i nie ma czego tu ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czytałem komentarze to były głównie wyśmiewające tego celebryte... może później usunęli..

A co do miłych ludzi... motocykliści są fajni i mili. Dziś w trzech miejscach , niemal bez powodu miło się gawędziło z kompletnie nieznanymi innymi motocyklistami... oczywiście podczas postoju...

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8448
9 minut temu, marcin19071980 napisał:

Zapanowała jakaś chora moda na bycie na siłę miłym i współczującym.Ostatnio przeglądałem filmiki na YT o wykopach bo jak Pedro mi Anzeja zapodal to zaczęły się wyświetlać.W większość wielki h....urosło a w komentarzach Ah i OH jakie piękne i cudowne.Jak jeden napisał że g...urosło to go opiep....i.Ja pisze jak jest choć wielu to bardzo razi ale mam to gdzieś.Jak tobie krową zdechnie to będzie Jejku jejku ale w gruncie rzeczy każdy będzie miał to w czterech literach i grunt że moja jest zdrowa..Tak samo jest w moim kierunku i nie ma czego tu ukrywać.

Marcin, jak mu zdechnie to mu zdechnie, ale Ty to👇

1 godzinę temu, marcin19071980 napisał:

Cała nadzieja że od maja kropla nie spadnie.

napisałeś w stylu życzenia "najlepiej, żeby mu zdechła". Nie podoba mi się to. Nie chodzi o to, żeby być miłym, tylko o to, żeby traktować innych tak, jak samemu chciałoby się być traktowanym. Wtedy to jest fair. A karma wraca. Dzisiaj ktoś nie będzie miał plonów, bo nie ma wody. Jutro Ty możesz swoich nie sprzedać, bo wszyscy klijenci się rzucą na eko. Dzisiaj zarobisz Ty, jutro ten co ma ziemniaki w herbapolu (to jest przerysowany przykład, a sytuacji może być wiele i bardzo różnych). Po co takie gadki

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3328

W ziemniakach najważniejsze jest aby mieć góra 3 lata po centrali.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj