Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertb    4007
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

No co ze mało place? 2000zl to jest mało? Za 2000 to sobie można kupić wszystko, spełniać marzenia, podróżować a jeszcze i parę groszy odłożyć. Podejrzewam że bardzo dużo ludzi chciało by za tyle pracować bo to jak dla mnie jest suma bardzo duża. Ja nie jestem chytrusem mam otwarta kieszeń także dla moich pracowników wszystko.

Płacisz o dokładnie jeden tysiąc zbyt mało. Szlachetnie jednak z twojej strony że płacisz i nie trzeba ponosić opłat w związku z podjęciem pracy u ciebie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, gregor1284 napisał:

No co ze mało place? 2000zl to jest mało? Za 2000 to sobie można kupić wszystko, spełniać marzenia, podróżować a jeszcze i parę groszy odłożyć. Podejrzewam że bardzo dużo ludzi chciało by za tyle pracować bo to jak dla mnie jest suma bardzo duża. Ja nie jestem chytrusem mam otwarta kieszeń także dla moich pracowników wszystko.

biere.

dopisz mnie do listy płac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7243
6 minut temu, gregor1284 napisał:

No co ze mało place? 2000zl to jest mało? Za 2000 to sobie można kupić wszystko, spełniać marzenia, podróżować a jeszcze i parę groszy odłożyć. Podejrzewam że bardzo dużo ludzi chciało by za tyle pracować bo to jak dla mnie jest suma bardzo duża. Ja nie jestem chytrusem mam otwarta kieszeń także dla moich pracowników wszystko.

W słusznej sprawie. Do południa zarobiłem a teraz wmiedzy czasie ogarniam papierologie. Gotowy jesteś na tą niedzielę? 

Ja na niedzielę zawsze jestem gotowy... Kondomy kupione 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
Przed chwilą, pedro2 napisał:

Kondomy kupione 

No przestań to jak jeść cukierek w papierku. Dobre to dla nastolatków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14135
2 minuty temu, hubertb napisał:

Płacisz o dokładnie jeden tysiąc zbyt mało. Szlachetnie jednak z twojej strony że płacisz i nie trzeba ponosić opłat w związku z podjęciem pracy u ciebie ;) 

Proponowałem im nawet że za nadgodziny będę płacił. Za 14 i 15 godzinę połówki a powyżej setki no ale nie chcieli 

2 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

biere.

dopisz mnie do listy płac...

Tylko żebyś się nie domyślił kanapek do roboty zabierać. Te 13 godzin to można wytrzymać bez jedzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, hubertb napisał:

No przestań to jak jeść cukierek w papierku. Dobre to dla nastolatków. 

no ale skoro zakup radość przynosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7243

To dlatego może tak te kulfony pocisz bez umiaru 🙆

1 minutę temu, Strongman napisał:

Ja tam nigdy tego nie używał.

 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14135
2 minuty temu, pedro2 napisał:

Ja na niedzielę zawsze jestem gotowy... Kondomy kupione 

No gdzie palmę będziesz świecił w kondonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, gregor1284 napisał:

Te 13 godzin to można wytrzymać bez jedzenia 

a to akurat dla mnie nie problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
3 minuty temu, gregor1284 napisał:

No gdzie palmę będziesz świecił w kondonie...

Właśnie sobie wyobraziłem minę mojego plebana na takiż obrazek pod tytułem "palma w kondomie". Długo by to było top wydarzenie wsi i kurna znał by mnie każdy.... 

Edytowano przez hubertb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    7996
11 minut temu, gregor1284 napisał:

No co ze mało place? 2000zl to jest mało? Za 2000 to sobie można kupić wszystko, spełniać marzenia, podróżować a jeszcze i parę groszy odłożyć. Podejrzewam że bardzo dużo ludzi chciało by za tyle pracować bo to jak dla mnie jest suma bardzo duża. Ja nie jestem chytrusem mam otwarta kieszeń także dla moich pracowników wszystko.

Skoro tak to dawaj na miesiąc do mnie...płacę te 2000 tylko za dojenie i obrządek...4 góra 5 godzin dziennie...a niech będzie 4 godziny...paszę Ci dowiozę 🤷

Niech marzenia się spełniają 🤗

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
5 minut temu, gregor1284 napisał:

Te 13 godzin to można wytrzymać bez jedzenia 

Spoko, kratopak pęknie to jeść nie trzeba ;) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14135
4 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

a to akurat dla mnie nie problem...

No dobrze. To zapraszam na dwuletni staż żebyś się trochę dokształcił zaaklimatyzował a później już z górki okres próbny który będzie trwał trzy lata i oczywiście na okresie próbnym zaczniesz zarabiać pieniądze bo nie jest tak że ja w tym okresie próbnym nic nie place. Płacę połowę czyli tam około 1000 złotych będziesz otrzymywał. No i po tym okresie próbnym juz dostaniesz normalną porządną umowę zlecenie i tu już będzie normalna praca po te 12 godzin minimum. Nadgodziny jeśli będą to bezpłatne bo tak już większość uzgodniła wcześniej bo to były później kłótnie że ten zarobił więcej a ten mniej. Myślę że w niedługim czasie wyjdziesz na swoje dzięki naszej firmie 

2 minuty temu, Qwazi napisał:

Skoro tak to dawaj na miesiąc do mnie...płacę te 2000 tylko za dojenie i obrządek...4 góra 5 godzin dziennie...a niech będzie 4 godziny...paszę Ci dowiozę 🤷

Niech marzenia się spełniają 🤗

 

 

 

Zwariował bym od nadmiaru pieniędzy. Tego się boję najbardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

coś za długa ta umowa... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
19 minut temu, 6465 napisał:

Znałem takiego cwaniaka co zatrudniał Ukraińców i nie chciał im płacić dostał kiedyś noża na mieście, nie wiedział od kogo. Jakoś go odratowali. A zakończył z powodów zdrowotnych. Niech mu ziemia lekka będzie.

Pamiętasz te stare opuszczone budynki jak się zjechało z 50 w stronę giełdy w Słomczynie zaraz po prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
Przed chwilą, Pafnucy12 napisał:

coś za długa ta umowa... :D

Z nim się nie da dogadać, "negocjację" przeprowadzimy z Merlin ;) Co tam z dziadem gadać będziemy ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    7996
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

Zwariował bym od nadmiaru pieniędzy. Tego się boję najbardziej 

Ku...a...a miałem ochotę napisać, że podwoje i dam 4000...chyba dobrze, że...tego nie napisałem🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14135
2 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

coś za długa ta umowa... :D

Ewentualnie jak będziesz kijem tych nierobów poganiał to przyjdz jutro rano 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, slawek74 napisał:

to chyba umowa z diabłem 🙆‍♂️🤦‍♂️

CZART  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14135
Przed chwilą, Qwazi napisał:

Ku...a...a miałem ochotę napisać, że podwoje i dam 4000...chyba dobrze, że...tego nie napisałem🤔

Na tyle to trzeba pracować uczciwie po 12-13 a nieraz i 15 godzin dziennie. Ty mnie oszukać chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    7996
Przed chwilą, hubertb napisał:

Z nim się nie da dogadać, "negocjację" przeprowadzimy z Merlin ;) Co tam z dziadem gadać będziemy ;) 

O...jest konkret...jeden postulat, to taki, że Mieciu będzie moje krowy doił i karmił za 500, żeby nie zwariował od nadmiaru pieniędzy😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, gregor1284 napisał:

to przyjdz jutro rano 

O i już idę pompować dętkę u rowera... zara bede...

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
1 minutę temu, Qwazi napisał:

Ku...a...a miałem ochotę napisać, że podwoje i dam 4000...chyba dobrze, że...tego nie napisałem🤔

4 tys za 5 h hmmm..... kurna nie wiem czy sam bym się nie skusił :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj