Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin441    345
1 godzinę temu, vodz napisał:

Sierpc to powinien podnieść 10 gr żeby przestać się ośmieszyć na tle innych, dobrych mleczarni.

Żeby przestali się ośmieszać to trzebaby wrócić do ceny z grudnia czyli okolice 2,7 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
5 minut temu, ubogiwladek napisał:

Dostawcy zostali przejęci przez łazorko. Zakład nie 😜 podobno za grudzień czy tam styczeń po 1.2 zł te bidziny im poplacily

Czyli wieści prawdziwe. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

Tylko nie wiem Jak on na tym wychodzi bo 80 dostawców chyba na trasie jest i samochód mleka :D a cenę im dal nie gorsza niż wloszczowa na tą chwilę płaci:D najpierw tych z chmielnika wziął co doili po 90 gr a dal im po 1,4 zł chyba najmniej. Teraz tych. Za chwilę pewnie końskie bo chyba już długo nie pociagna. Skup dzienny ma już większy od nich :d 

Edytowano przez ubogiwladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
2 minuty temu, ubogiwladek napisał:

Tylko nie wiem Jak on na tym wychodzi bo 80 dostawców chyba na trasie jest i samochód mleka :D a cenę im dal nie gorsza niż wloszczowa na tą chwilę płaci:D najpierw tych z chmielnika wziął co doili po 90 gr a dal im po 1,4 zł chyba najmniej. Teraz tych. Za chwilę pewnie końskie bo chyba już długo nie pociagna. Skup dzienny ma już większy od nich :d 

Dwie wsie dalej jest dwóch dostawców co oddają do Bidzin i od 2 Marca przejmuje ich kierowca co odbiera ode mnie.(Łazorko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376
37 minut temu, PRIMO napisał:

@MariuszDe prawda to że spółdzielnia mleczarska w Bidzinach została przejęta?

Tak podobno od połowy lutego już jest właścicielem  Łazorko

11 minut temu, PRIMO napisał:

Dwie wsie dalej jest dwóch dostawców co oddają do Bidzin i od 2 Marca przejmuje ich kierowca co odbiera ode mnie.(Łazorko)

W sumie te Bidziny to i tak chyba ostatnio to tylko przerzut kiedyś robili też krówki Bidzinskie ale nie wiem czy dalej robia.swoja droga Łazorko się bardzo rozrasta w okolicy najpierw Chmielnik później Jędrzejów potem Stalowa Wola teraz Bidziny no jeszcze współudział w lubelskim Kabako milk

23 minuty temu, ubogiwladek napisał:

Tylko nie wiem Jak on na tym wychodzi bo 80 dostawców chyba na trasie jest i samochód mleka :D a cenę im dal nie gorsza niż wloszczowa na tą chwilę płaci:D najpierw tych z chmielnika wziął co doili po 90 gr a dal im po 1,4 zł chyba najmniej. Teraz tych. Za chwilę pewnie końskie bo chyba już długo nie pociagna. Skup dzienny ma już większy od nich :d 

Końskie jednak trochę bardziej rozbudowana mają mleczarnia nawet kilka lat temu wpakowali kilkaset tys zł na fotowoltaike także wydaje mi się że prędzej mlekovita może ją przejąć tak jak ostrowiec

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceston    35
konradek88 napisał:

Chciałbym nawiązać co niektórych osób udzielających się tutaj na forum. Na jaki grzyb cały czas piszecie i placzecie o tych obniżkach co rusz wieszczycie te obniżki, ludzie No rzygać się chce jak to czytam, tak bardzo chcecie doić za grosze??? Aż tacy bogaci jesteście że za 1.5 zł chcecie doić??? Będziecie wtedy szczęśliwi???. Przeraża mnie wasze myślenie, negatywne nastawienie, podejrzewam że i krowy mają dość waszego pitolenia i mleko ucinają. Co będzie to będzie, na huk się dobijać i przyciągać na siłę te obniżki. Ja np mam nadzieję że już spadków nie będzie a po pewnym czasie mleko znów pójdzie w górę. Pozdrawiam 💪

Ostatnio jak w podobnym tonie wypowiedziałem się na Facebooku to myślałem że mnie zjedzą. i nazwali lizodupem zakładu że protestować nie jadę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
15 godzin temu, Pablos_1970 napisał:

Skoro  pitolisz takie   pierdoły  to  g...wno wiesz  co było za  komuny   ja  ci  podpowiem  bród  , smród  i  ubóstwo .

Tak doszła solidarności i 30 lata rozkradala rosprzedawala wszystko co komuna zostawiła 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenio23    79
2 godziny temu, konradek88 napisał:

Chciałbym nawiązać co niektórych osób udzielających się tutaj na forum. Na jaki grzyb cały czas piszecie i placzecie o tych obniżkach co rusz wieszczycie te obniżki, ludzie No rzygać się chce jak to czytam, tak bardzo chcecie doić za grosze??? Aż tacy bogaci jesteście że za 1.5 zł chcecie doić??? Będziecie wtedy szczęśliwi???. Przeraża mnie wasze myślenie, negatywne nastawienie, podejrzewam że i krowy mają dość waszego pitolenia i mleko ucinają. Co będzie to będzie, na huk się dobijać i przyciągać na siłę te obniżki. Ja np mam nadzieję że już spadków nie będzie a po pewnym czasie mleko znów pójdzie w górę. Pozdrawiam 💪

To jest temat o cenach mleka. Skoro ceny spadają to mamy pisać o podwyżkach? Zabawiasz się w nasz kochany rząd, który głosi jak to jest cudownie?

  • Thanks 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1570

Mlekpol kolejna obniżka ma być za marzec ile jeszcze nie chcieli powiedzieć 

  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198
1 godzinę temu, Zenio23 napisał:

To jest temat o cenach mleka. Skoro ceny spadają to mamy pisać o podwyżkach? Zabawiasz się w nasz kochany rząd, który głosi jak to jest cudownie?

Minister głosi że ceny były za wysokie i dlatego spadły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekRolnik    3157
26 minut temu, Ursusc385 napisał:

Mlekpol kolejna obniżka ma być za marzec ile jeszcze nie chcieli powiedzieć 

Oby to była tylko fałszywa plotka, bo jeśli to prawda to robi się nie za ciekawie, wszystko do okoła w górę, a nasze produkty w dół normalnie śmiech na sali...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3931
36 minut temu, Ursusc385 napisał:

Mlekpol kolejna obniżka ma być za marzec ile jeszcze nie chcieli powiedzieć 

Mlekowita podobno ma utrzymac cenę za marzec wiec słabo by to wyglądało jakby mlekpol obniżył. Tak przynajmniej w gazetach piszą 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376
17 minut temu, krzychu121 napisał:

Mlekowita podobno ma utrzymac cenę za marzec wiec słabo by to wyglądało jakby mlekpol obniżył. Tak przynajmniej w gazetach piszą 

Tym bardziej że mlekovita obniżyla cene za 2msc o 45 a mlekpol o 52grosze także przy kolejnej obniżce różnica byłaby już spora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolniik122    113
7 godzin temu, PRIMO napisał:

Dwie wsie dalej jest dwóch dostawców co oddają do Bidzin i od 2 Marca przejmuje ich kierowca co odbiera ode mnie.(Łazorko)

Po ile teraz daje Łazorko?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
2 minuty temu, Rolniik122 napisał:

Po ile teraz daje Łazorko?

 

Po obniżce wyszło mi 2,71 brutto ponad 10k litrów. 

Edytowano przez PRIMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376
9 minut temu, PRIMO napisał:

Po obniżce wyszło mi 2,71 brutto ponad 10k litrów. 

A za luty juz coś wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
16 minut temu, MariuszDe napisał:

A za luty juz coś wiadomo?

Jeszcze nie. 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223
13 godzin temu, PRIMO napisał:

@MariuszDe prawda to że spółdzielnia mleczarska w Bidzinach została przejęta?

 

12 godzin temu, ubogiwladek napisał:

Dostawcy zostali przejęci przez łazorko. Zakład nie 😜 podobno za grudzień czy tam styczeń po 1.2 zł te bidziny im poplacily

Tych  większych dostawców Mlekovita przejęła. Dyr zakładu mówiła że za marzec cena bez zmian ale poczekajmy do 28.02

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
12 godzin temu, ubogiwladek napisał:

Taa nie 😜 wiedzą wiedzą :D kwestia tylko ile 

A Ty co taki uszczypliwy?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8062
36 minut temu, ubogiwladek napisał:

Z troski żeby zaskoczenia dużego nie było :D

Jak umiesz rozmawiać z przedstawicielem to będziesz wiedział czego się spodziewać. 

A taka troska to tylko podśmiechujki. 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj