superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KlimekPL    795
2 godziny temu, daron64 napisał:

To szybka akcja widzę. A bo ten Twój chyba miał kółko na końcu? To wtedy i dłuższy i szerszy jeszcze się robi. Najważniejsze, że się udało bezproblemowo przywieźć 👍

Kiedyś oglądałem zetorka 7745 z turem, od rolnika. Przez telefon oczywiście luks. Zajechaliśmy, a tam widać jak na bloku i moscie ktoś szpachelka mocno pracował żeby cały syf wydrapać. Nawet nie tak, że delikatnie co grubsze, a potem szmata, tylko szpachelka aż lakier zdzierała 😅 Fakt, że był suchy - dosłownie - wyjęliśmy bagnet z silnika, to ani śladu po oleju nie było 😅 do tego jeszcze oczywiście ciągnik nie jego, tylko jakiegoś "wujka" co to mieszka ileś km od niego i dał mu do sprzedania itd. 

Ale wtedy to jeszcze były ceny - za 7745 z turem chciał 41tys. Tego samego roku w wiosce obok połowicy koleś sprzedawał 7245 z turem (no i ten już - z opinii znajomych- był w fajnym stanie) za 42tys. Swojego 8145 (zaspawany żółw, opony ~40%) dałem 30, a normalnie do 35 chodziła wiekszosc. Jak znajomy dał 40za 1014 z turem, to wydawało się bardzo wysoką ceną. Jednego 1014 eskprotowego za 42 oglądałem, to odpuściłem, bo miał słabe opony i cena wydawała się przynajmniej o wysokość ceny nowych opon za duża. Ehh.

 

Pamiętam te czasy. Zetora 7745 z turem 1600kg można było spokojnie za 40-45 tysięcy kupić. A IHC kosztowały 20-35 :P 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207
3 godziny temu, daron64 napisał:

To szybka akcja widzę. A bo ten Twój chyba miał kółko na końcu? To wtedy i dłuższy i szerszy jeszcze się robi. Najważniejsze, że się udało bezproblemowo przywieźć 👍😅

Akcja była szybka bo dzisiaj na ferie z dziecmi do zakopanego.

Ta wajcha z przodu to do zmiany szerokosci orki?

20230127_081905.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
16 minut temu, bratrolnika napisał:

o ciągniku wiele nie powiem, ale wiem kto miałby blisko żeby go obejrzeć

Chyba Darek na głowę upadłeś żebym do tego małego kondona podjechał.

 

54 minuty temu, michal26 napisał:

https://sprzedajemy.pl/ciagnik-odechow-2-e30984-nr64726841

Co sądzicie o tych ciągnikach i konkretnie o tym egzemplarzu? wart tej ceny?

Daruj sobie tego strucla. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier24    38
52 minuty temu, jedrus2020 napisał:

Akcja była szybka bo dzisiaj na ferie z dziecmi do zakopanego.

Ta wajcha z przodu to do zmiany szerokosci orki?

20230127_081905.jpg

jaki to model pługa, i czym będzie ciągany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28778
35 minut temu, PRIMO napisał:

Chyba Darek na głowę upadłeś żebym do tego małego kondona podjechał.

nie wiem kto to sprzedaje, tyle co skojarzyłem miejscowość, pomyślałem że może coś więcej będziesz wiedział...

i jak widać, nie myliłem się😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
1 minutę temu, bratrolnika napisał:

nie wiem kto to sprzedaje, tyle co skojarzyłem miejscowość, pomyślałem że może coś więcej będziesz wiedział...

i jak widać, nie myliłem się😉

Kilometr ode mnie. 

Szkoda sobie du** tym złomem zawracać. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, PRIMO napisał:

Kilometr ode mnie. 

Szkoda sobie du** tym złomem zawracać. 

Co żałujesz dobrego sprzętu 😛, niech kupią i jeżdżą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
1 minutę temu, soltys48 napisał:

@PRIMOta miejscowość jest tak blisko Ciebie?

To jest moja wichura. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
1 minutę temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Co żałujesz dobrego sprzętu 😛, niech kupią i jeżdżą 

Największemu wrogowi bym tego nie życzył. 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale że zachodni i złom 🤔

Edytowano przez Aktywnyrolnik7245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
1 minutę temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Ale że zachodni i złom 🤔

Znasz: "jak dbasz tak masz "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
3 minuty temu, michal26 napisał:

Dzięki koledzy za odpowiedź. Chyba trzeba będzie go odpuścić.

Za czym konkretnie się rozglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal26    12

Za czymś 70-90 koni z ładowaczem w granicy 40 tyś  głownie do załadunku big bagów  , opryskiwacza i lżejszych prac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To c360  z turem ci sprzedam🤭 i jeszcze 10 tyś zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal26    12

Dzięki ale mam mf 255 z turem i chcę go zamienić na coś troche większego i bardziej komfortowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
39 minut temu, michal26 napisał:

Za czymś 70-90 koni z ładowaczem w granicy 40 tyś  głownie do załadunku big bagów  , opryskiwacza i lżejszych prac .

jakąś renówkę czy ihc znajdziesz z turem w tej cenie,ogólnie to sam mam podobne zamiary, do 65 -100 km, 4ka lub  6tka do zworzenia siana, ptrzetrząsarki, zgrabiarki itp bo jak jest sezon to ihc mógłby 24/7 jeździć, ale tak się nie da 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal26    12

No właśnie jakoś nie mogę nic ciekawego trafić, ten ford mi się nie głupi wydawał ale skoro koledzy odradzają to chyba odpuszczę

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, michal26 napisał:

Dzięki ale mam mf 255 z turem i chcę go zamienić na coś troche większego i bardziej komfortowego.

To będziesz wymieniał jakiś ciągnik czy kolejnego kupujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj