danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

DTaras    1951

O! To już wiem dlaczego Niemcy gospodarczo są tacy do przodu. Polacy uważają iż stodoła za mała i tylko Niemcy będą potrafili tam zmieścić tyle ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

Skąd Polacy modli wykombinować tyle benzyny do podpalenia i spalenia ciał - myślenie ma przyszłość ale nie u idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, many13 napisał:

Skąd Polacy modli wykombinować tyle benzyny do podpalenia i spalenia ciał - myślenie ma przyszłość ale nie u idiotów.

może samogonem? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

manius pewnie z jedwabnego pochodzi w pozydowskim domu mieszka...

jak chcecie zeby ukraincy pisali prawde o wolyniu-jesli sami zaklamujecie prawde o "jedwabnem" to jedna z wielu takich miejscowosci  ??????????

1 godzinę temu, jacor73 napisał:

Nie sami tylko SS, a jak Polacy brali w tym udział to tylko I wyłącznie z lufą przy głowie. Teoria Grossa jest bardziej wygodna dla wielkich tego świata, nie bez powodu ekshumacja została nagle przerwana.

Kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą, ale tylko dla tych mniej myślących.

wlasnie sam probujesz powtarzac klamstwa-


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029
6 minut temu, many13 napisał:

- myślenie ma przyszłość ale nie u idiotów.

Maniek nie przesadzaj z wysiłkiem


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048
11 minut temu, many13 napisał:

Skąd Polacy modli wykombinować tyle benzyny do podpalenia i spalenia ciał - myślenie ma przyszłość ale nie u idiotów.

ty ze wsi jestes ?? widziales kiedys drewniana stodole kryta strzecha po sianokosach???


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

Placuś ale jesteś laik historyczny -  to była stodoła na kamiennej podmurówce  a z resztą widzę, żeś pisior tz. beton itd.\

]

Lizodup i profesjonalny nieudacznik?

22527994_609529882550948_8779388987933899354_n.jpg

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

procz psychozy teraz doszly klamstwa- kamienna podmorowka do jakiej wysokosci ??

zrobmy eksperyment - masz stodole niedawno wyremontowana ,podaj adres, przyjade  5 litow nafty i zobaczymy...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1141
1 godzinę temu, jacus napisał:

manius pewnie z jedwabnego pochodzi w pozydowskim domu mieszka...

jak chcecie zeby ukraincy pisali prawde o wolyniu-jesli sami zaklamujecie prawde o "jedwabnem" to jedna z wielu takich miejscowosci  ??????????

wlasnie sam probujesz powtarzac klamstwa-

A jaką prawdę Ty znasz, tą przedstawioną przez Grossa? Wytłumacz mi dwie sprawy: dlaczego ekshumacja została nagle przerwana i nie kierowała nią strona polska tylko wysłannicy Izraela? Przerwali może dlatego, że odkryli przestrzelone czaszki, a niby skąd Polacy mieliby broń? Dlaczego ZUS wypłacał(może jeszcze wypłaca) świadczenia spadkobiercom Żydów  pomordowanych podczas wojny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3133

dlaczego największy problem mamy z Żydami ze wszystkich nacji planety gdy ichnie państewko to ledwie nieco ponad promil ludności tej planety?
Żeby to tylko my.
Oj nic dobrego tej nacyjce nie wróżę mimo Ich niekwestionowanych przymiotów to mają charakterystyczną właściwość - wrodzoną umiejętność generowania sobie wrogów nawet tam gdzie ich wcześniej nie mieli. Tyle Izraela w Polsce ile Polski w Izraelu choć to i tak dysproporcja zważywszy populacje.
Chce Żyd Polską z Polakami współrządzić? proszę bardzo ale tylko wtedy gdy się zrzeknie obywatelstwa izraelskiego na rzecz polskiego. a i tak jeśli by Polak na szkodę Polski działał winien odpowiedzieć za zdradę a przynajmniej być ścigany powinien tak że dlaczego w Polsce nie Polacy mają mieć większe prawa?
bo groby jakieś mają w Polsce? groby Polaków też po całym świecie rozsiane
i co z tego?

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

jaki problem mamy z zydami ??  ze chca odzyskac swoja wlasnosc- wyjezdzasz z przymusu za granice i zabieraja ci majatek twoj od pokoleni-gdy przyjdzie taka mozliwosc to ty czy twoje dzieci nie beda chcialy go odzyskac ?? 

miliony polakow jest za granica o dziesiatek lat- ktos im zabiera domy,pola, ???

nakradli wasi przodkowie majatku pomordowanych i wy sie boicie ze ich rodziny odbiora ???  i slusznie 😂.

u nas zydow praktycznie nie bylo-1-2 rodziny na wies albo wcale, wiec i co krasc czy mordowac nie bylo kogo- moge spokojnie o tym pisac...........

z perspektywy lat -ci nieliczni szmalcownicy czy zlodzieje na chwile na tym skorzystali,ich potomkom to na dobre nie wyszlo. ja jestem z tego pokolenia co sie sporo nasluchalo o wojnie-jesli u nas tak sie dzialo to co bylo u was na wschodzie gdzie zydow bylo mnostwo ????

9 godzin temu, jacor73 napisał:

A jaką prawdę Ty znasz, tą przedstawioną przez Grossa? Wytłumacz mi dwie sprawy: dlaczego ekshumacja została nagle przerwana i nie kierowała nią strona polska tylko wysłannicy Izraela? Przerwali może dlatego, że odkryli przestrzelone czaszki, a niby skąd Polacy mieliby broń? Dlaczego ZUS wypłacał(może jeszcze wypłaca) świadczenia spadkobiercom Żydów  pomordowanych podczas wojny

przeczytales to co podalem wczesniej-dokladny opis ekshumacji ???  nikt nie neguje ze niemcy byli nadzorcami mordu...

gross czesto klamie lub fantazjuje- ale prawda niewiele sie rozni od tego co opisywal....

po wojnie pisali ze w auschwitz-birkenau zginelo 4 miliony ludzi -dopiero po latach zweryfikowano bolesnie to liczbe- to samo bylo z jedwabnem czy z wolyniem ktos -psychiczni i onuce- podaje 100 tysiecy a to byla gora polowa tego,padaja liczby 40-60tyisect, ile dokladnie nie wie nikt..

zamiast klamac to sprawdz komu zus wyplaca emerytury..

jesli sami chcecie zeby ukraincy czy niemcy pisali prawde o wojnie i zbrodniach-sami ja piszcie....jesli probujecie zaklamywac sprawy setek czy tysiecy ofira to co sie dziwicie ze inni robia to samo z dziesiatkami tysiecy czy milionami.....

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
9 godzin temu, jacor73 napisał:

A jaką prawdę Ty znasz, tą przedstawioną przez Grossa? Wytłumacz mi dwie sprawy: dlaczego ekshumacja została nagle przerwana i nie kierowała nią strona polska tylko wysłannicy Izraela? Przerwali może dlatego, że odkryli przestrzelone czaszki, a niby skąd Polacy mieliby broń? Dlaczego ZUS wypłacał(może jeszcze wypłaca) świadczenia spadkobiercom Żydów  pomordowanych podczas wojny

Czy wiesz co to jest światowy syjonizm? ONY chcą mienia bezspadkowego - - domów odbudowanych po wojnie przez Polaków tylko dlatego, że kiedyś na tym miejscu było coś ichnego. Nawet międzynarodowe prawo tego nie przewiduje.

46470561_144601783186528_5123275610461831168_n.jpg

44597034_2241042912575569_3547852830008147968_n.jpg

39149865_2142783649315026_9103064475270905856_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
2 godziny temu, jacus napisał:

jaki problem mamy z zydami ??  ze chca odzyskac swoja wlasnosc- wyjezdzasz z przymusu za granice i zabieraja ci majatek twoj od pokoleni-gdy przyjdzie taka mozliwosc to ty czy twoje dzieci nie beda chcialy go odzyskac ?? 

miliony polakow jest za granica o dziesiatek lat- ktos im zabiera domy,pola, ???

nakradli wasi przodkowie majatku pomordowanych i wy sie boicie ze ich rodziny odbiora ???  i slusznie 😂.

Co ty za bzdury wypisujesz?uciekaj do cienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5576

Jacuś jako żydowski upainiec pomija fakt że chodzi o mienie bezdziedziczne. Jeśli tak ma działać to cofnijmy sie do czasów kiedy rzeczpospolita była od morza do morza i odbierzmy co mieliśmy bo przecież nam się należy😆 

  • Like 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3133
4 godziny temu, jacus napisał:

jaki problem mamy z zydami ??  ze chca odzyskac swoja wlasnosc- wyjezdzasz z przymusu za granice i zabieraja ci majatek twoj od pokoleni-gdy przyjdzie taka mozliwosc to ty czy twoje dzieci nie beda chcialy go odzyskac ?? 

miliony polakow jest za granica o dziesiatek lat- ktos im zabiera domy,pola, ???

nakradli wasi przodkowie majatku pomordowanych i wy sie boicie ze ich rodziny odbiora ???  i slusznie 😂.

u nas zydow praktycznie nie bylo-1-2 rodziny na wies albo wcale, wiec i co krasc czy mordowac nie bylo kogo- moge spokojnie o tym pisac...........

z perspektywy lat -ci nieliczni szmalcownicy czy zlodzieje na chwile na tym skorzystali,ich potomkom to na dobre nie wyszlo. ja jestem z tego pokolenia co sie sporo nasluchalo o wojnie-jesli u nas tak sie dzialo to co bylo u was na wschodzie gdzie zydow bylo mnostwo ????

pragnę zauważyć że odpisałeś na moje spojrzenie na rzeczywistość które opiera się na założeniu że sprawiedliwość w jednostkowym pojęciu nie istnieje i jest koniunkturalnie nadużywaną mrzonką.
Idąc tokiem Twojej argumentacji to Polacy też powinni na ziemiach utraconych na wschodzie odzyskać dawną własność nawet od tych którzy ją nabyli w legalny sposób i dla których jest jedynym ich miejscem na ziemi za które zapłacili z własnej pracy czy jakkolwiek inaczej w zgodzie z prawami pod którymi się nie z wyboru a musu znaleźli.
Blokadą nienaprawialności krzywd tym większą od grabieży jest ile większa ilość pokoleń jaka od grabieży do roszczenia dzieli.
Żydom zalecasz oddanie majątków spadkobiercom amerykańskich Indian? którym przecież były tamte ziemie też wydarte eksterminacyjną siłą
Oddanie minionej własności pociągnie naruszenie paw własności obecnych w przytłaczającej większości przypadków w dobrej wierze nabytych i takie przesunięcia własności inaczej jak po przez wojnę nie mają szansy na realizację bo atakuje to najczęściej jedyne miejsce na ziemi obecnych pokoleń i prawem Przyrody sam instynkt nakaże atakowanym tego miejsca bronić.
Majątek można utracić przez dobrowolne zbycie, dewastację przez żywioł co wojna bezsprzecznie takowym jest lub nieudolne zarządzanie jak również przez PORZUCENIE i w Przyrodzie naturalnym zjawiskiem jest zajmowanie ekspansywne co i sami Żydzi przecież muszą wręcz w Izraelu stosować.
Dużo by trzeba jeszcze aby udowodnić że Twoje

 

4 godziny temu, jacus napisał:

nakradli wasi przodkowie majatku pomordowanych i wy sie boicie ze ich rodziny odbiora ???  i slusznie 😂

inputowanie mi złodziejstwa na Żydach aż prosi się aby siłowo podejść do takich "prawników" co nieco usprawiedliwia wojny i je prowokuje.
Napisalem

 

11 godzin temu, dysydent napisał:

Chce Żyd Polską z Polakami współrządzić? proszę bardzo ale tylko wtedy gdy się zrzeknie obywatelstwa izraelskiego na rzecz polskiego.

a wtedy niech mi udowodni że nielegalnie nabyłem własność po jego przodkach którą chce uznać za swoje miejsce na ziemi które zechce udoskonalić i wspólzagospodarować to nawet i może się dogadamy mimo iż uznaję że jego przodkowie je porzucili nie potrafiwszy obronić przed tymi którzy wydarli je jednako Polakom jak i Żydom i gdzie byli ci spadkobiercy żydowscy gdy trzeba było wydzierać się spod rzadów komuny i innych nie polskich najeźdźców
Nie próbuj być nie swoim adwokatem bo możesz się okazać zbędną ręką w trybach z w pełni zasłużonym jej losem tak jak historycznie znaleźli się Żydzi utraciwszy swoją ojczyznę pochodzenia którą Polska na pewno nie jest ani żaden inny europejski kraj i wystaczająco długo byli ostrzegani przez samą Historię odkąd do Europy przybyli.
 Niestety ale nie jest możliwe dla wszystkich sprawiedliwości szukać gdy sama Natura zmusza do walki o zasoby których z tej samej Natury ma brakować aby ....
Ja mówię wprost, chcesz Żydzie jakich spadków w Polsce szukać to musisz zagwarantować że nie uszczuplisz zasobności państwa ani krzywdy nie wyrządzisz nikomu kto uczciwie w temu krajowi służył i zapracował sobie na to co posiada nie ważne czyje ono sto, dwieście lub setki milionów lat temu było.

 renacjonalizacja majątku jest zagrożeniem dla Polaków bo rzeczywiście Żydzi w Polsce dużo potracili i mogą być próby na szczeblu międzypaństwowym owej abstrakcji sprawiedliwości szukania i @many13-y (i poprzednie klony) zdaje się nie rozumieć że powoływanie się na jakiekolwiek "sprawiedliwości dziejowe" jest powoływaniem się na fikcję która nie istnieje i na podstawie fikcji bez wojny nie da się uregulować niczego. Szukanie jednej sprawiedliwości zawsze prowadzi do innej niesprawiedliwości czy to się komu podoba czy nie bo żyjemy w świecie o ograniczonych zasobach i to właśnie wojna o te zasoby jest motorem rozwoju i samodoskonalenia całości i nic i nikt tego nie zmieni a kto zbyt usilnie będzie usiłował.... i tu by padła groźba jak może skończyć ;)

ostatnio rzadko tu pisuję to jeśli już; pozwoliłem sobie szerzej na jeden z tematów choć i tak za mało aby go w pełni obiektywnie umiejscowić w pojęciu tzw "sprawiedliwości" bo ona sama jest tak samo względna jak w/g Einsteina cały wszechświat

P.s.
ja akurat na poukraińskich przedwojennych włościach przynajmniej częściowo tak że nie w swoim akurat przypadku a w imieniu ogólnego zdefiniowania jak sprawiedliwość jest utopią nierealizowalną.
 

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
16 godzin temu, Pafnucy napisał:

no zapewne. do tej pory widać miłość do tej nacji u Polaków. Many to normalnie w ramki by obsadził takich. :D

 

51007027_2539593306055736_4292584469619015680_n[1].jpg

27544920_1244935272316119_4781579029225039005_n[1].jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048
1 godzinę temu, witejus napisał:

Co ty za bzdury wypisujesz?uciekaj do cienia

siano susze wiec problem bedzie- nowe brzesko i proszowice to tez zzydowskie miasteczka byly ?? 

przeczytaj-rozdziobia nas kruki i wrony..

1 godzinę temu, Ulman napisał:

Jacuś jako żydowski upainiec pomija fakt że chodzi o mienie bezdziedziczne. Jeśli tak ma działać to cofnijmy sie do czasów kiedy rzeczpospolita była od morza do morza i odbierzmy co mieliśmy bo przecież nam się należy😆 

 synagogi, boznice ,cmentarze, mienie organizacji charytatywnych i religijnych-to wlasnie mienie bezspadkowe i o to zydowskie orgnizacje religijne z calego ,swiata nieprzerwanie dzialajace od lat sie upominaja. kosciol katolicki przejal po ewangelickim prawie wszystko i do dzisiaj sie upomina o reszte  wiec dzwic sie 

za goraco na elaboraty.

kali ukrasc-dobrze, kalemu ukrasc zle...

trza wziac przyklad z rzadzacych ,prezes do torunia , adrian do krakowa a nie siedziec w polu.

manius jak zwykle klamie-tym razem o wodzie...

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

To nie czaisz, że wykańczają nas Polaków chlorem a studnie lada  dzionek będzie  aut - nie twoja ziemia.

51225986_2539430692738664_8634048037888458752_n.jpg

50973625_2539590722722661_2590584823949033472_n[1].jpg

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3133
15 minut temu, jacus napisał:

kali ukrasc-dobrze, kalemu ukrasc zle...

to jest przypadek gdy kali i bambo obaj zostali okradzeni a teraz się kłócą który drugiemu więcej winien

ludzie to głupcy bez narodowych wyjątków i dobrze
śmieszniej przez to na tym podłym świecie choć trzeba mieć dosyć specyficzne poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

a ten co ich  okradl siedzi sobie spokojnie i sie smieje.

manius nie bredz, bo juz niedlugo kaftanik i ukraincy 😂-czym bardziej sie nakrecasz klamstwami tym szybciej ten moment nadejdzie.

jaki chlor ?? poczytaj o co chodzilo z ta izraelska firma i przestan klamac.

nie macie na tych waszych forach informacji o tym jakich falszywych memow nie uzywac bo sa latwe do demaskacji ???

tak jak z wolyniem -to zdjecie z przdwojennej prasy powieszonych na drzewie dzieci-w koncu kapneliscie sie wszyscy wiedza ze to inna sprawa i juz go nie wstawiacie..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

Na początku czerwca 1943 roku natężenie mordów na krótki czas osłabło, ale to właśnie wtedy "Kłym Sawur" Dmytro Kljaczkiwskyj - dowódca UPA na Wołyniu - przekazał dowódcom UPA w zachodnich powiatach Wołynia oficjalny rozkaz eksterminacji Polaków, co potwierdził jeden z komendantów UPA Jurij Stelmaszczuk "Rudy":

24 czerwca 1943 roku Jurij Stelmaszczuk "Rudy", dowódca grupy UPA "Turiw" meldował:

"Przyjacielu Ruben! Przekazuję Wam do wiadomości, że w czerwcu przedstawiciel Krajowej Rady OUN, Komendant UPA "Piwnicz" – "Kłym Sawur" przekazał mi ustną i tajną dyrektywę o fizycznym wyniszczeniu i w każdym miejscu całej polskiej ludności, jaka mieszka na terytorium obwodu". W czerwcu 1943 r. "Kłym Sawur" wydał jeszcze jeden dokument - odezwę do ludności ukraińskiej, która była propagandowym przygotowaniem do masowej czystki i prewencyjnym zrzuceniem z siebie odpowiedzialności za przyszłą zbrodnię. Oskarżał w niej ludność polską o współpracę z Niemcami i Sowietami i udział w "niemieckich rzeziach i katowaniu ludności ukraińskiej".

Klaczkiwkyj pisał: "Jeśli więc na ukraińskich ziemiach wybuchnie nowa Hajdamacczyzna lub Koliwszczyzna, odpowiedzialność za to spadnie tylko i wyłącznie na te kręgi, które doprowadziły polską politykę wyzwoleńczą do antyukraińskiego obozu imperializmu moskiewskiego i niemieckiego i działają dziś na ukraińskim terytorium  przeciwko narodowi ukraińskiemu. Lecz niech nie zapominają sługusy Moskwy i Berlina, że naród ukraiński potrafi się zemścić!" Jurij Stelmaszczuk "Rudy", dowódca Grupy UPA "Turiw", przesłuchiwany 28 II 1945 (wyciąg z protokołu): "W czerwcu 1943  przekazał mi ustnie tajną dyrektywę Centralnego Prowidu OUN o powszechnej fizycznej likwidacji całej ludności polskiej, zamieszkałej na terytorium zachodnich obwodów Ukrainy. Wykonując tę dyrektywę (...), w sierpniu 1943 roku wraz z  UPA wyrżnąłem ponad 15 tysięcy Polaków w rejonach kowelskim, siedliszczańskim, maciejowskim i lubomelskim obwodu wołyńskiego. Robiliśmy to w następujący sposób: po spędzeniu całej ludności polskiej w jedno miejsce, okrążaliśmy ją i rozpoczynaliśmy rzeź. Kiedy już nie pozostał ani jeden żywy człowiek, kopaliśmy wielkie doły, zrzucaliśmy tam wszystkie trupy, zasypywaliśmy ziemią oraz, żeby ukryć ślady tego strasznego grobu, paliliśmy na nim wielkie ogniska i szliśmy dalej. Tak przechodziliśmy od wsi do wsi (...). Całe bydło, wartościowe rzeczy, mienie i żywność zbieraliśmy, a budynki i inne mienie paliliśmy".

287853119_5272052019539302_6484544916510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3133
45 minut temu, jacus napisał:

a ten co ich  okradl siedzi sobie spokojnie i sie smieje.

ja tam na razie się śmieję jako to se wyjaśniają co filut znaczy i czy przypadkiem to nie była (zamierzona) literówka? xD

nawet nie wiem co gorsze? - bycie fiutem kompletnym czy bycie fiutem niedopowiedzianym?

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj