danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

mysza103    2462
10 godzin temu, robert1226 napisał:

Są z jednej grupy ale nie to samo dużo podobieństw jest ale nawet samo wykonanie to nh Sue nie umywa do case, a jeszcze przed nim steyr.

Mówiąc że new holland  - case - steyer  to jest to samo , to się tyczy do głównych podzespołów które są te same , i każda część jaka się znajduje w jednym będzie pasować do drugiego , czy trzeciego , różnice to są bardziej w kosmetyce typu , mogą być inne rozstawienie przełączników czy innych dupereli , Co do hierarchi To jeśli zamówimy z każdych tych ciągników standardowo wyposażony ciągnik tzw. golas , to będzie tak że new holland będzie miał najskromniejsze wyposażenie , case trochę lepsze , a steyer najlepsze , choć oczywiście każdego będzie można doposażyć do takiego samego wyposażenia , a części są wsadzane takie samo i zależy na co się trafi , bo wszystkie mogą się psuć . 

ps, a i jeszcze jedno , to jest taka różnica że mówiąc w uproszczeniu , Steyer jak schodzi z linii produkcyjnej to co 10 maszyna jest poddawana kontroli , przy case jest to co 20 maszyna , a przy new holland jest to co 30 maszyna którą kontrolują przy produkcji . Jak byłem na wycieczce w Austrii W zakładzie STEYR w St. Valentin to tak to przynajmniej przedstawiali 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gringo13    23

W lutym miałem Ariona 470 wyliczonego na 390 tys. netto. Od wczoraj jest promocja - cena niższa na serię Claas 400 o 10 tys. i serię 600 o 12 tys. Podobno od 15 lutego ciągniki Case i Steyr miały podrożeć o 3 %, a New Holland o 5%, ale nie wiem, czy tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1711    12

Poco wam ciągniki kupować jak unia niszczy europejskie rolnictwo

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1711    12

Ludzie protestują i tak ich w dupie mają unia zniszczy rolnictwo to jest postanowione Mam po sasiecku ładny kawałek ziemi do kupienia ale zrezygnuje bo to niema sensu bo za pięć lat czy dziesięć mnie wywłaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
9 godzin temu, gringo13 napisał:

W lutym miałem Ariona 470 wyliczonego na 390 tys. netto. Od wczoraj jest promocja - cena niższa na serię Claas 400 o 10 tys. i serię 600 o 12 tys. Podobno od 15 lutego ciągniki Case i Steyr miały podrożeć o 3 %, a New Holland o 5%, ale nie wiem, czy tak się stało.

Przy 390 netto, 10 tys w te czy wewte, co za różnica. Nie wiem w jakim wyposażeniu ten claas ale zaczynają się pojawiać oferty za 6-cio cylindrowe ciągniki od 450 netto.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589

To jest chwyt marketingowy dla niektórych to nieważne ile ważne że był rabat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr1997    51

Ok 400 netto to już t7.165 w podstawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/d/oferta/claas-arion-430-420-440-450-460-470-finansowanie-3-lata-0-CID757-IDZ5a4o.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
5 godzin temu, vodz napisał:

Przy 390 netto, 10 tys w te czy wewte, co za różnica. Nie wiem w jakim wyposażeniu ten claas ale zaczynają się pojawiać oferty za 6-cio cylindrowe ciągniki od 450 netto.

 

3 godziny temu, mr1997 napisał:

Ok 400 netto to już t7.165 w podstawie 

405 netto za pume 150 i to nie w podstawie to już w grudniu było , w przyszłym tygodniu ma przyjechać , a teraz to nie wiem w którą stronę to poszło , czy zdrożało co czy staniało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
14 godzin temu, Piotr1711 napisał:

Mam po sasiecku ładny kawałek ziemi do kupienia ale zrezygnuje bo to niema sensu bo za pięć lat czy dziesięć mnie wywłaszcza

Przemyslalem trochę twojego posta i tak sobie myślę że na twoim miejscu to bym sprzedał to co masz dopóki jakiś konkretny pieniądz za to weźmiesz bo za 10 lat to reka w nocniku, a dziś jeszcze ziemia jest coś warta.

1 godzinę temu, mysza103 napisał:

 

405 netto za pume 150 i to nie w podstawie to już w grudniu było , w przyszłym tygodniu ma przyjechać , a teraz to nie wiem w którą stronę to poszło , czy zdrożało co czy staniało 

Rozumiem. 

Dlatego piszę ze nie wiem jakie wyposażenie może ładowacz fabryczny, GPS rtk elektro zawory, zawory między osiowe, Pani do podawania piwa itp 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555
Napisano (edytowany)

T4 75 w podstawie + pneumatyka 183 netto 

Edytowano przez jan88
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domanpower    16
vodz napisał:

Prawie 300 brutto za t5 110 Dual command to co to za promocja? To ile on kosztował przedtem.?

Przed wirusem z ladowaczem stolla kosztował 250 brutto.

Aczkolwiek podobna cena jak u konkurencji.

rok temu dałem 304 tyś i to było najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotor32    94
Napisano (edytowany)

Case maxxum 125 310 netto, amortyzowana ośka, skrzynia 17x16, przedni tuz, odpowiednik NH t6.155

Ciągniki tanieją, tego jeszcze w historii nie było.

 

https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/case-ih-maxxum-125-case-ih-maxxum-125-mozliwosc-finansowania-ID6GfXm5.html?_gl=1*1eatvrr*_ga*MTgxNDA4MzYwOC4xNzA0NzA3OTAz*_ga_1MNBX75RRH*MTcxMDQzNjE2OS42NS4wLjE3MTA0MzYxNjkuMC4wLjA.

Edytowano przez rotor32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lobudek    88
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, rotor32 napisał:

Case maxxum 125 310 netto, amortyzowana ośka, skrzynia 17x16, przedni tuz, odpowiednik NH t6.155

Ciągniki tanieją, tego jeszcze w historii nie było.

 

https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/case-ih-maxxum-125-case-ih-maxxum-125-mozliwosc-finansowania-ID6GfXm5.html?_gl=1*1eatvrr*_ga*MTgxNDA4MzYwOC4xNzA0NzA3OTAz*_ga_1MNBX75RRH*MTcxMDQzNjE2OS42NS4wLjE3MTA0MzYxNjkuMC4wLjA.

W jakim sensie odpowiednik skoro ma 4cyl i 125km, gdzie t6.155 ma 30km więcej i silnik 6cyl?

Sorki, doczytałem i widzę, że new holland też leci sobie w kulki i do w miarę dużej serii T6 wkłada silniki 4T.....oznaczenia na masce nijak mają się również do rzeczywistej mocy....

Edytowano przez lobudek
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelo111    23

New holland w oznaczeniu ma moc max z boost. Case i steyr podaje moc nominalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
15 godzin temu, domanpower napisał:

rok temu dałem 304 tyś i to było najtaniej

Netto czy brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik9    17
Dnia 7.03.2024 o 08:54, mr1997 napisał:

Ok 400 netto to już t7.165 w podstawie 

https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/case-ih-puma-150-fabrycznie-nowy-2023-ID6FZk9b.html?_gl=1*6hpjtv*_ga*NTU0MDYzOTIwLjE3MTAzNDUxNTY.*_ga_1MNBX75RRH*MTcxMDQ5MDAwMS40LjEuMTcxMDQ5MDA2NC4wLjAuMA..

Za tyle to czerwony odpowiednik i wcale nie podstawa, a pewnie z kilka procent do utargowania. 

W podłokietniku multicontroler / side winder da się ustawić wyjajnośc pompy hydr. z kabiny ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mr1997    51

Dobra oferta mi za pumę krzyczeli 455 netto z wałkiem i tuzem na mechanicznych zaworach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki19    1

Witam . Panowie orientujecie się czy jestem w stanie kupić nowy ciągnik minimum 110 koni za około 240 tys brutto . Byłby to główny koń w gospodarstwie do pługa i zestawu uprawowo siewnego ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj