danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

vodz    331

Jakiś czas temu ktoś tu pisał że produkcja 610 jest wstrzymana i najmniejsza "6" to teraz 630. Byc moze do tej pory coś się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shreck    3
2 godziny temu, spwrp napisał:

@MarekDFagrofarm410wiesz może ile będzie tańszy arion 610 w podstawie od tej promocji na 630??

około 30 tyś.

6 godzin temu, tracker napisał:

Wczoraj widziałem w tv reklamy tractorów Messeya ... więc chyba mają problem ze sprzedażą:)

a pamiętasz może jakie ceny na jakie modele? Bo coś nie mogę znaleźć, żeby mieli jakąś promocję....

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, spwrp napisał:

@MarekDFagrofarm410wiesz może ile będzie tańszy arion 610 w podstawie od tej promocji na 630??

Gadalem z przedstawicielem claasa to od 420k netto w podstawie 610, 630 idzie wyrwać 25-30 k drożej. Zależy od wyposażenia. 

 

Wcześniej była dostępna tylko seria 400 oraz od modelu 630 przez brak komponentów. Teraz wszystko wróciło do normy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valtra T145 versu z podłokietnikiem Smart touch, skrzynia 50, przedni tuz, opony 650 tył 540 przód, amortyzacja osi kabiny itd wczoraj dostałem ofertę od przedstawiciela 604 k netto zamówienie listopad. Jakby brać teraz co przyjedzie wolna na plac w takim wyposażeniu to 550 k netto za T175 versu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marekk91    3

Czyli narazie valtry chyba nie drożeją w porównaniu z poprzednim rokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysonzi1    7
Napisano (edytowany)

Ja płaciłem 585 net 2 msc temu za t175 versu, opony 710/60 r42 trelleborg i 600/60 r30, , elektrozawory, 5 par hydr, wzmacniany podnośnik 9.5 t, obciążnik z przodu 1100kg, pompa najmocniejsza 160l, obciążniki w kołach, malowanie felg unlimited, wnętrze unlimited, łącznik hydrauliczny, nawigacja, stabilizatory automatyczne, błotniki poszerzane skrętne itd

Edytowano przez lysonzi1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claas Arion 610 cis amortyzacja osi kabiny, skrzynia 50, przedni tuz, opony 540 przód a 650 tył , 470k netto a cebis 500k netto. Za to 630 cis od 610 cis 5k tylko tańszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikon1989    161

Kto nie kupił do tej pory nowego to już nie kupi i nie ważne, czy będzie modernizacja, czy nie będzie. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja na ciągniki Deutz fahr 5105 oraz 6115c w bogatym wyposażeniu. https://www.deutz-fahr.com/pl-pl/promocje-ciagniki-maszyny-rolnicze/oferta-limitowana-2023-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo9812    48

Panowie a CASE Maxxum 125 w jakimś podstawowym wyposażeniu ile może na tą chwilę wynosić? Ofertę mam z sierpnia tamtego roku na 360netto jestem ciekaw jak się zmieniło.

Lub John Deere 6090M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanuel    32

Pewnie już w milionach. Poglupieli Ci dealerzy z tymi podwyżkami. Zboże staniało to czekamy na obcnizki o 60-100 % .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo9812    48
11 godzin temu, Fanuel napisał:

Pewnie już w milionach. Poglupieli Ci dealerzy z tymi podwyżkami. Zboże staniało to czekamy na obcnizki o 60-100 % .

Właśnie tak samo myślę. Rzepak kurde promocja 2t za tonę względem żniw. A ciągniki i maszyny ceny kosmos. Tylko zapowiadana modernizacja może te ceny przytrzymać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerr96    8
Dnia 20.05.2023 o 16:12, Pablo9812 napisał:

Panowie a CASE Maxxum 125 w jakimś podstawowym wyposażeniu ile może na tą chwilę wynosić? Ofertę mam z sierpnia tamtego roku na 360netto jestem ciekaw jak się zmieniło.

Lub John Deere 6090M?

Jd 6120 zamawiany luty 2022 z ładowaczem 385 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

to stare dzieje luty 2022, można powiedzieć "czasy przed wojną" ja wtedy wyceniałem Maxxuma 125 bardziej podstawa za 280 netto a multicontroler na wypasie 320 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo9812    48
8 godzin temu, Darek8787 napisał:

to stare dzieje luty 2022, można powiedzieć "czasy przed wojną" ja wtedy wyceniałem Maxxuma 125 bardziej podstawa za 280 netto a multicontroler na wypasie 320 netto.

No to ja miałem Maxxuma 125 wycene z końca siepnia i typowy golas,bo więcej nie potrzebuje to 360tys netto.  Teraz z ciekawości zadzwoniłem to w 400 miałby się zmieścić 😦 Rzepak spadł o połowę, zboża podobnie. mleko z tego co czytam też poleciało grubo. Pytanie czy to ich troche ostudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Znajomy ma firmę transportowa, mówi, że na chwile obecną jest bardzo krucho w branży. Mimo to ceny nowych ciągników siodłowych wywindowane i sprzedawcy nie chcą opuszczać cen. Więc czemu miałyby taniec traktory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John 6090m w agrosieci rocznik niby z kwietnia 2022 a cena szok 370 netto

18 godzin temu, farmerr96 napisał:

Jd 6120 zamawiany luty 2022 z ładowaczem 385 netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purtek80    1

Stoję przed zakupem ciągnikiem na modernizację biorę po uwagę case puma 150 lub  claas Arion 630 . Claas tańszy o 40 tys względem pumy. Proszę o opinie. Będzie to mój główny ciągnik na gosparstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Claas Arion 430 jest teraz w promocji first Claas za 311 netto to ten maxxum jakoś piekielnie drogo 


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj