Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witejus    8523
24 minuty temu, ws71 napisał:

Coś tu nie pasuje brałem dziś od vat-owca kuku i było 0,

Przy sprzedaży na fakturę,nie przy zakupie jest 5 i 7 %, pół roku jest to tu walcowane

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
49 minut temu, ws71 napisał:

Coś tu nie pasuje brałem dziś od vat-owca kuku i było 0, przecież dalej obowiązuje słynna tarcza antyinflacyjna

Dla vatowca vat 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

I co pisowczyki oglądaliście propagandę w agrobiznesie że jeden Ukrainiec ma jeszcze tysiąc ton pszenicy zeszłorocznej na magazynie a już nowe żniwa, co planujecie z tym zrobić? Wywalicie swoje zboże do lasu i będziecie od niego brać żeby on zarobił nie wy? 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
3 minuty temu, poosa21 napisał:

I co pisowczyki oglądaliście propagandę w agrobiznesie że jeden Ukrainiec ma jeszcze tysiąc ton pszenicy zeszłorocznej na magazynie a już nowe żniwa, co planujecie z tym zrobić?

Wicherek radziłby ,magazynować!🤣

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7591
5 minut temu, poosa21 napisał:

I co pisowczyki oglądaliście propagandę w agrobiznesie że jeden Ukrainiec ma jeszcze tysiąc ton pszenicy zeszłorocznej na magazynie a już nowe żniwa, co planujecie z tym zrobić? Wywalicie swoje zboże do lasu i będziecie od niego brać żeby on zarobił nie wy? 

Proponuję czekać na 3 tyś zł na wiosnę .

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
49 minut temu, poosa21 napisał:

I co pisowczyki oglądaliście propagandę w agrobiznesie że jeden Ukrainiec ma jeszcze tysiąc ton pszenicy zeszłorocznej na magazynie a już nowe żniwa, co planujecie z tym zrobić? Wywalicie swoje zboże do lasu i będziecie od niego brać żeby on zarobił nie wy? 

Tak zacny opozycjonista jak Ty, pewnie ma pomysł na to, co z tym zgryzem zrobić? 

  • Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Opozycjonistą byłem od zawsze, do tej pory przy władzy nie było Polskiej Partii która by rządziła dla dobra Polski. 

Oczywiście że mam pomysł co z tym zrobić, odsunąć zdrajców narodu Polskiego od władzy, zamknąć granicę i damy sobie rade. Ale pisowczyki tego nie zrozumieją. 

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
16 minut temu, poosa21 napisał:

Opozycjonistą byłem od zawsze, do tej pory przy władzy nie było Polskiej Partii która by rządziła dla dobra Polski. 

Oczywiście że mam pomysł co z tym zrobić, odsunąć zdrajców narodu Polskiego od władzy, zamknąć granicę i damy sobie rade. Ale pisowczyki tego nie zrozumieją. 

To kto wtedy władzę sprawować będzie? 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
3 godziny temu, witejus napisał:

Przy sprzedaży na fakturę,nie przy zakupie jest 5 i 7 %, pół roku jest to tu walcowane

Skąd Ty żeś to 5% wziął???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
10 minut temu, zbitom793 napisał:

Skąd Ty żeś to 5% wziął???

Stąd że vatowiec sprzedaje na 5% zboże

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1490
2 godziny temu, witejus napisał:

Wicherek radziłby ,magazynować!🤣

no co pszenica zmarnuje się na pni i wtedy dopiero ceny będą kosmiczne xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

Pszenica drożeje , a żniwa ledwo zaczęte , a mówiliście że będzie tak tanio, skoro fermy drobiu dają 1500 za konsumpcje to znaczy że idzie w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
3 godziny temu, tommy66692 napisał:

Od zawsze 

Vatowiec od lutego tego roku ma stawkę 0% na zboża 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik039    137
58 minut temu, miwigos napisał:

Pszenica drożeje , a żniwa ledwo zaczęte , a mówiliście że będzie tak tanio, skoro fermy drobiu dają 1500 za konsumpcje to znaczy że idzie w dobrym kierunku

Nawet jak 1500 to nie jest dużo jak na ceny nawozu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
27 minut temu, zbitom793 napisał:

Vatowiec od lutego tego roku ma stawkę 0% na zboża 

Teraz tak ale wcześniej 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    432
14 minut temu, rolnik039 napisał:

Nawet jak 1500 to nie jest dużo jak na ceny nawozu 

Biorąc  pod  uwagę  to  ze  niektórzy tu straszyli  spadkiem  poniżej tysiaka  za tonę  konsumpcji   to  1500  wygląda  obiecująco 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
24 minuty temu, tommy66692 napisał:

Teraz tak ale wcześniej 5%

To nie pisz że Vatowiec sprzedaje na 5% zboże bo wprowadzasz co niektórych w błąd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik039    137
14 minut temu, yaroslaw napisał:

Biorąc  pod  uwagę  to  ze  niektórzy tu straszyli  spadkiem  poniżej tysiaka  za tonę  konsumpcji   to  1500  wygląda  obiecująco 

Jeszcze może spasc spokojnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj