Polecane posty

lolq1660    189
Tigon napisał:

widzicie? tylko odważni co sraczki nie dostali teraz będą po dwa koła sprzedawać pszenice i kukurydze.

wg mnie nie odważni, tylko ci którym nie zależy na sprzedaży😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1902    26
3 minuty temu, bercik9894 napisał:

Tylko pytanie dlaczego na razie pszenica nie ciągnie żyta,  pszenżyta do góry? 🤔

Pociągnie bo kuku we Francji już prawie 1600.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    841

TOMY lutomierz dziś 1380 netto pszenica. Także takie wzrosty cieszą. A z drugiej strony te ceny napewno pociągną za sobą ceny nawozów, chemii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magikk    12
44 minuty temu, bercik9894 napisał:

Tylko pytanie dlaczego na razie pszenica nie ciągnie żyta,  pszenżyta do góry? 🤔

To mnie też ciekawi. Może ma ktoś argument na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkosio    124
acoustic napisał:

Północne mazowsze 1450 pasza 1500 konsumpcja

kto tyle płaci i gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296

Większość moich znajomych nie wytrzymała presji spadków i już wywiozła przed 22.lutym. Ja czekam do maja, najwyżej jakiś Su lub Mig załatwi sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom1985    28

U mnie sąsiad też nie wytrzymał i sprzedał w połowie lutego ja jak narazie ani ziarka ale nie powiem też miałem chęc sprzedać. Choć powiedziałem sobie że tyle wytrzymałem to i trochę poczekam i chyba na tym wygram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Większość tu obecnych madrali co przewidują cenę pszenicy mówili żeby nie kupować nawozu na jesieni od ludzi np saletry po 2k. Przyszła wiosna i siedzą cicho bo teraz kupują po 3k xDD

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
46 minut temu, Sylwesteer22 napisał:

Agri Plus Zamość 1330 netto 

Dzwoniłeś do handlowca? Przy jakiej ilości taka cena? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
1 minutę temu, tommy66692 napisał:

Na wschodzie kraju to chyba jakas zmowa cenowa trwa 

Zawsze tak robią ale więksi mogą lądować na samochody i wysyłać w kraj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj