Polecane posty

vodz    332
6 godzin temu, bator napisał:

 

 

Sorry ale to jest bez sensu dla mnie, skoro jeden i drugi twaróg jest Polski, wytworzony w Polsce to jakim cudem wpływ na cenę tego w Londynie ma mniejsze koszta energii i podatkow? Mniejsza marża sklepu to ma sens ale nie koszt wytworzenia bo tu i tu są takie same. Pesel widzę chce błyszczeć przed wyborami;p

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3948

Szkoda słów na tego pana. Dobrze że nie dopisał że trzeba odblokować,, ustawę wiatrakowa '' która tak mocno lobbuje. Ciekawe ile Niemcy na to kładą kasy 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream1990    171
pelo111 napisał:

1 godzinę temu, Dream1990 napisał:

W znanej polskiej sieci można kupić twaróg na sernik za 7,89 zł. 

Akcja promocyjna sklepu Lidl, wybierają kilka produktów na promocję i sprzedają poniżej ceny zakupu. 

Finansowane jest jako reklama, a odbijają sobie to na innych produktach jakie klient kupi.

pracowałem u nich na magazynie

Przecież we wszystkich sieciach tak jest, przyciągnąć czymś pierwszej potrzeby najtaniej na rynku po mega reklamie nawet w tv, później zrobić zastrzeżenie o zakupach za min. 50 zł i przy okazji zmusić do zakupu produktów z marżą 30/40%. Potem dzwoni Kupiec z innej sieci i pyta po ile my mu ten twaróg sprzedajemy że tak tanio na półce jest. Mleko przerzut chude 80 gr w okresie świątecznym Śmietana zjazd z 0.35 na 0,25 zł jednostka tłuszczu. Totalna spekulacja jakiegoś dużego "pewnie" zagranicznego kapitału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
14 godzin temu, konradek88 napisał:

Tak czytam co niektórych co tak namiętnie wieszczą spadek ceny mleka i zastanawiam się dlaczego tak bardzo zależy im na tych obniżkach 🤔wyjść jest kilka piszą to m.in pośrednicy, ludzie co mieli krowy a zrezygnowali i nie chcą żeby przypadkiem ktoś coś zaoszczędził no i 3 opcja "beduini" którzy przeczytają w tych "pudelkach" że i już majtki pełne. Prośba z mojej strony do tych ludzi, ogarnijcie się, czas pokaże co będzie a swoje negatywne wróżby z fusów, przemyślenia zostawcie dla siebie, nie bądźcie tzw "wampirami energetycznymi" 

Ja nie wietrze spadku cen dzisaj dostałem SMS że 40 groszy obniżka za styczeń 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
17 godzin temu, slawek74 napisał:

jakie to źródła ? te szmatławce ? przestańcie za to płacić niech odczują...

Chłopie dostałem już SMS z mleczarni zobaczysz styczeń luty u nas już minus 40groszy

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3948

Pokaż tego SMS i napisz jaka spółdzielnia. 

Pytanie do mlekpolowcow. Jaki macie punkt zamarzania na wydrukach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream1990    171
Dnia 8.12.2022 o 15:44, strsw33 napisał:

Nie będzie żadnej ceny w dół ,będą doić na zbozu po 1300 i kukurydzy po 80 to nawet na żarcie nie zarobisz

 

2 tygodnie i zmiana poglądu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekcich    139
35 minut temu, strsw33 napisał:

Chłopie dostałem już SMS z mleczarni zobaczysz styczeń luty u nas już minus 40groszy

A ja mam podwyżkę  50 groszy od stycznia, też dostałem sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john9i3    2
43 minuty temu, strsw33 napisał:

Ja nie wietrze spadku cen dzisaj dostałem SMS że 40 groszy obniżka za styczeń 

Osm Koło premia z listopada utrzymana na grudzień a od stycznia nowy cennik niestety z nizsza cena. O ile nizsza dowiemy sie w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john9i3    2

Nie smrodze tylko oficjalnie juz obnizka potwierdzona więc nie wiem w czym widzisz problem

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
39 minut temu, mirekcich napisał:

No to jak się dowiesz w styczniu, to po co smrodzisz teraz ? Konto se wczoraj zalozyłeś ?

40 lub 50 groszy obniżka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12220
strsw33 napisał:

17 godzin temu, slawek74 napisał:

jakie to źródła ? te szmatławce ? przestańcie za to płacić niech odczują...

Chłopie dostałem już SMS z mleczarni zobaczysz styczeń luty u nas już minus 40groszy

co to za skup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    332

W sierpcu tez obniżka, tak około 56 gr, z 3.36 co było z premia na 2.8 zl pewnie mniej więcej wróci. Obie wartości brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekcich    139
8 minut temu, strsw33 napisał:

40 lub 50 groszy obniżka 

Czytać nie umiesz ? U mnie 50 groszy podwyżka od stycznia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104
1 godzinę temu, krzychu121 napisał:

Pokaż tego SMS i napisz jaka spółdzielnia. 

Pytanie do mlekpolowcow. Jaki macie punkt zamarzania na wydrukach?

0,522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3948

Daniel bo nie ma takiej mleczarni 😄

@ChiquitaB to ile będziesz mial w styczniu i przy jakich parametrach?

1 minutę temu, martin0000 napisał:

0,522

I tak cały czas ? Wcześniej miałem 0,53 a teraz właśnie przy nowej hali spadło na 0,52 i się zacząłem zastanawiać czy woda gdzieś nie zostaje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj