Polecane posty

strsw33    93
39 minut temu, robertrolnik27 napisał:

Osm koło SMS że za grudzień utrzymują a Poland food -40 gr

Kolo za styczeń też ostro w dół z pewnych źródeł wiem a Poland Food obniżka już od 22 grudnia

3 godziny temu, czesio1612 napisał:

gdzieś widziałem to chyba Poland Food obniżkę robi 40 gr, ale to taki pośrednik żadna spółdzielnia

To czeka wszystkich dostawców w całej Polsce, po prostu nie chcą psuć atmosfery świątecznej i czekają z tym po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226

Początek roku to 30-40 gr większą cena w PF więc decyzja o przejściu ale nie w całości, osm jak to osm było głośno o kole. Odstawiam tam gdzie chce i gdzie lepsza cena z prywaciarzem umowa taka że miesiąc wypowiedzenia do dzisiaj zawsze lepsza cena była o kilkanaście groszy kto wie jak będą obniżki to i w styczniu może też będzie lepsza cena niż w osm, ja również słyszałem że w wielu innych czołowych mleczarniach w dół cena ile w tym prawdy to się okaże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12235
strsw33 napisał:

to jest normalne co roku że część premi zabierają po prostu na koniec roku ,,dzielą zyski,, spółdzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    583

Ja też dostałem informacje że cena w dół ale tylko od kilku person z tego forum. A tak to cisza w oczekiwaniu na premię w Mlekpolu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekcich    139
19 minut temu, strsw33 napisał:

Na razie nie jest to wszędzie jeszcze oficjalnie powiedziane ale większość mleczarni po nowym roku obniży cenę skupu o 20-50 groszy.

Na razie nie jest to wszędzie jeszcze oficjalnie powiedziane ale większość mleczarni po nowym roku obniży cenę skupu o 20-50 groszy.

Poprostu mleczarnie wam cinkciażom obniżą ceny bo mają swój towar !!!

Edytowano przez mirekcich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12235
robertrolnik27 napisał:

, ja również słyszałem że w wielu innych czołowych mleczarniach w dół cena ile w tym prawdy to się okaże

gdzie i od kogo słyszałeś? z szmatławen gazety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekcich    139
2 minuty temu, Troker1979 napisał:

Ja też dostałem informacje że cena w dół ale tylko od kilku person z tego forum. A tak to cisza w oczekiwaniu na premię w Mlekpolu.

Dokładnie, najwięcej to narazie tu trolownia szczekała

20 minut temu, strsw33 napisał:

Kolo za styczeń też ostro w dół z pewnych źródeł wiem a Poland Food obniżka już od 22 grudnia

To czeka wszystkich dostawców w całej Polsce, po prostu nie chcą psuć atmosfery świątecznej i czekają z tym po nowym 

Tylko was pośredników to czeka ! Pewnie wasza firma upadnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2210
25 minut temu, strsw33 napisał:

 

To czeka wszystkich dostawców w całej Polsce, po prostu nie chcą psuć atmosfery świątecznej i czekają z tym po nowym roku

pamietam jak kilka lat temu edek b. starrtował na posła czy gdzieś tam i dzien po wyborach przyszedł sms z obniżką 😜

12 minut temu, Troker1979 napisał:

Ja też dostałem informacje że cena w dół ale tylko od kilku person z tego forum. A tak to cisza w oczekiwaniu na premię w Mlekpolu.

chyba sie nie doczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
16 minut temu, mirekcich napisał:

Poprostu mleczarnie wam cinkciażom obniżą ceny bo mają swój towar !!!

Zobaczysz w styczniu lutym jak ci mleczarnia pojedzie cenę  kryzys się robi czy swój czy nie swój cena w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3020
Bercik92 napisał:

pamietam jak kilka lat temu edek b. starrtował na posła czy gdzieś tam i dzien po wyborach przyszedł sms z obniżką 😜

Też to pamiętam i bakterie z somatyką wyjebongo w kosmos 😂😂😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekcich    139
14 godzin temu, strsw33 napisał:

Zobaczysz w styczniu lutym jak ci mleczarnia pojedzie cenę  kryzys się robi czy swój czy nie swój cena w dół!

Powiedziałem won trolu z  to swoją dziadowską firmą poland food ! Kup sobie krowy i dój dziadu !

Punkt ostrzeżeń za obrażanie innych użytkowników portalu. Zgodnie z taryfikatorem za siódme ostrzeżenie ban na 30 dni

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226

Halo ale chłopie jedziemy na jednym wózku nie ubliżaj nikomu cwaniaku bo obniżyli akurat mu i mi mleko, zobaczymy gdzie będziesz jak i tobie obniża, wielu z tutaj obecnych odstawia do prywaciarzy, zajmij się swoim mlekiem i swoimi krowami bo te trole może nawet doją od jednej tyle co ty od 10 szt 

Moje mleko moja sprawa a twoje mnie gówno interesuje. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strsw33    93
2 minuty temu, mirekcich napisał:

Powiedziałem won trolu z  to swoją dziadowską firmą poland food ! Kup sobie krowy i dój dziadu !

Kolego nie denerwuj się zobaczysz w lutym za ile będziesz doil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekcich    139

Daniel wez tego głaba ,bo nie wytrzymie 😁😁 następny z obstrukcją obniżki cen. Trol z poland food ...

Nie cytuj poprzednich postów

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226
9 minut temu, strsw33 napisał:

Kolego nie denerwuj się zobaczysz w lutym za ile będziesz doil

Dokładnie może już w styczniu będzie doił 0.5 zł taniej wtedy obsra się i nawet tu nie zajrzy 

Edytowano przez robertrolnik27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekcich    139
14 minut temu, robertrolnik27 napisał:

Halo ale chłopie jedziemy na jednym wózku nie ubliżaj nikomu cwaniaku bo obniżyli akurat mu i mi mleko, zobaczymy gdzie będziesz jak i tobie obniża, wielu z tutaj obecnych odstawia do prywaciarzy, zajmij się swoim mlekiem i swoimi krowami bo te trole może nawet doją od jednej tyle co ty od 10 szt 

Moje mleko moja sprawa a twoje mnie gówno 

I przyszedłeś wiescić wszystkim obniżki cen ? Czemu nie pilnujesz swoich krów, tylko tu szczekasz jak jakiś dureń? 

6 minut temu, robertrolnik27 napisał:

Dokładnie może już w styczniu będzie doił 0.5 zł taniej wtedy obsra się i nawet tu nie zajrzy 

Pytam czemu tu robisz z siebie  durnia ?  I skoro jesteś dostawcą mleka to skąd wiesz że wszyscy będą mieli obniżki?

Edytowano przez mirekcich
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3962
8 minut temu, robertrolnik27 napisał:

Dokładnie może już w styczniu będzie doił 0.5 zł taniej wtedy obsra się i nawet tu nie zajrzy 

Ty do tej pory tu nie zagladales 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226
10 minut temu, mirekcich napisał:

I przyszedłeś wiescić wszystkim obniżki cen ? Czemu nie pilnujesz swoich krów, tylko tu szczekasz jak jakiś dureń? 

Pytam czemu tu robisz z siebie  durnia ?  I skoro jesteś dostawcą mleka to skąd wiesz że wszyscy będą mieli obniżki?

Jak widzisz mam na tyle odwagi nie tylko podzielić się podwyżkami ale i obniżkami. Stary ale o co ci chodzi ?! Napisałem o obniżce która jest prawdą i pisze to co słyszę od wielu osób o obniżkach mleka nie mówię że tak będzie a ty się gotujesz, zluzuj majty bo widzę że ciasne coś dzisiaj... 

Zamiast jednoczyć się trzymać każdy swojego... Eh ręce opadają jak tu wierzyć w społeczeństwo. 

Dodam że mam gdzieś Poland food jutro do nich pójdzie 50 l a reszta do innego odbiorcy u którego lepsza cena no i w czym masz problem? 

8 minut temu, krzychu121 napisał:

Ty do tej pory tu nie zagladales 

Jak ja tu zakładałem konto i pisałem o cenach to ty pod nosem miałeś mleko a na chleb mówiłeś beb. 

Nie samym af żyje mam wiele innych rzeczy na głowie 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekcich    139
1 minutę temu, robertrolnik27 napisał:

Jak widzisz mam na tyle odwagi nie tylko podzielić się podwyżkami ale i obniżkami. Stary ale o co ci chodzi ?! Napisałem o obniżce która jest prawdą i pisze to co słyszę od wielu osób o obniżkach mleka nie mówię że tak będzie a ty się gotujesz, zluzuj majty bo widzę że ciasne coś dzisiaj... 

Zamiast jednoczyć się trzymać każdy swojego... Eh ręce opadają jak tu wierzyć w społeczeństwo. 

Dodam że mam gdzieś Poland food jutro do nich pójdzie 50 l a reszta do innego odbiorcy u którego lepsza cena no i w czym masz problem? 

Problem w tym że o obnizkach klepiesz Ty i tamten i nagle wiecie że inni też obniżą  , ćpacie coś? Jedyne co możesz wiedzieć to to że twój podmiot Ci obniżył cenę, reszta twojej gadki i tamtego to zwykła trolownia wiejskich dzbanów .

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3020
Dnia 19.12.2022 o 13:24, strsw33 napisał:

Mleko będzie w cenie bo ludzie ngusy się robią i nikt przy tym robić nie chce tobie zobza że zasieje po robocie 

W poniedziałek pisałeś tak, a teraz piszesz o obnizkach, trzeba się zdecydować w swoich przepowiedniach, a nie 🤷🏻‍♂️

Edytowano przez kris91
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226
1 minutę temu, mirekcich napisał:

Problem w tym że o obnizkach klepiesz Ty i tamten i nagle wiecie że inni też obniżą  , ćpacie coś? Jedyne co możesz wiedzieć to to że twój podmiot Ci obniżył cenę, reszta twojej gadki i tamtego to zwykła trolownia wiejskich dzbanów .

Według mnie to moga i 10 zł za l ci płacić i mam to gdzieś mówię to co słyszę od kilku osób nie musi to być prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirekcich    139
6 minut temu, robertrolnik27 napisał:

Jak widzisz mam na tyle odwagi nie tylko podzielić się podwyżkami ale i obniżkami. Stary ale o co ci chodzi ?! Napisałem o obniżce która jest prawdą i pisze to co słyszę od wielu osób o obniżkach mleka nie mówię że tak będzie a ty się gotujesz, zluzuj majty bo widzę że ciasne coś dzisiaj... 

Zamiast jednoczyć się trzymać każdy swojego... Eh ręce opadają jak tu wierzyć w społeczeństwo. 

Dodam że mam gdzieś Poland food jutro do nich pójdzie 50 l a reszta do innego odbiorcy u którego lepsza cena no i w czym masz problem? 

Jak ja tu zakładałem konto i pisałem o cenach to ty pod nosem miałeś mleko a na chleb mówiłeś beb. 

Nie samym af żyje mam wiele innych rzeczy na głowie 😉

 

I co Cię naszło żeby tu gówna trochę napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj