Polecane posty

slawek74    12194
radekz200 napisał:

10 minut temu, DanielFarmer napisał:

To czemu tam jeszcze siedzisz?

Bo boje się że jak zmienię to zaczną płacić lepiej niż ta na która zmienię 😂😂

prywaciaż to może płacić lepiej tylko ,,milionerom,, powiększaj hodowlę 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3905
15 godzin temu, radekz200 napisał:

Bo boje się że jak zmienię to zaczną płacić lepiej niż ta na która zmienię 😂😂

W twoim  przypadku to ci nie grozi 😄 Piątnica czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331
Dnia 16.11.2022 o 09:27, slawek74 napisał:

przestańcie prenumerować tą zakłamaną gazetę....

Ciekawe czy w następnym numerze tpr będzie coś o tobie i o lajkujacych twój komentarz:p pewnie ze było ich tylko czterech:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś czytałem tpr, była lepsza niż farmer itd ale żeby prenumerate kupować 😳 Chyba ich ... Starczy im kasa z reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194

ta gazeta zrobiła się strasznie komercyjna na jednej stronie artykół o rolniku i jego maszynach i wychwalona jedna szczególnie a obok cyk reklama i artykuł sponsorowany .... szkoda gadać rok temu albo lepiej podziękowałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekRolnik    3136

@dejmian90 Gdybym miał taką samą ilość co Ty to z automatu byłoby +10 gr, a poza tym w I połowie miesiąca miałem trochę słabsze parametry i temu też cena jest taka jaka jest.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ile masz dojnych że ilość do 5 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekRolnik    3136

@PolonezAtu Aktualnie 8 szt w doju i 3 sztuki w zasuszeniu, skromna ilość bo w tym roku mocno mi podstawowe stado się porypało, ale za jakieś pół roku 5 swoich jałówek będzie na wycieleniu no to trochę odbuduje się stado.

Edytowano przez WitekRolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jak na tyle sztuk to litrów nie tak mało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekRolnik    3136

@PolonezAtu Aktualnie średnio ze zbiornika wychodzi 11-14l od sztuki to w porównaniu do niektórych to jest bardzo biednie no ale powoli do przodu jakiś postęp idzie.

Edytowano przez WitekRolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70
13 godzin temu, WitekRolnik napisał:

Mlekpol za październik ilość do 5 tyś l.

Tł. 4.5 Bi. 3.25

Cena 2.71 brutto RR  -2 gr na udział

Chyba to cena netto  bo ja podobny tłuszcz i białko  i ilość a za wrzesień miałem  brutto 2.79 albo 2,89nie pamiętam dokładnie ale za październik +10gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70
2 minuty temu, WitekRolnik napisał:

@RolAnonim Cena brutto, za wrzesień miałem 2,57 brutto ale we wrześniu miałem parametry trochę słabsze bo jak dobrze pamiętam to Tł. ok 4.25 Bi. 3.1

To dziwne bo ja z okolic Zambrowa  a ceny rozbieżne.

Ile teraz za jednostke białka i tłuszczu w mlekpolu płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

O jakich wy obniżkach w skupie piszecie skoro w najbliższych tygodniach do Polski wiedzie z trzy miliony uchodźców. I co będą żuć? Gruz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159

Nie byłbym taki pewny że wjedzie, bo w Polsce już też nie jest za ciekawie A Ukraińcy to też nie głupi naród i wiedzą że w Polsce już też bieda się zaczyna robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
1 godzinę temu, komizmo napisał:

O jakich wy obniżkach w skupie piszecie skoro w najbliższych tygodniach do Polski wiedzie z trzy miliony uchodźców. I co będą żuć? Gruz?

Wiekszosc potencjalnych juz wyjechała zostało 1-2 mln które mogą wyjechać z tym ze czechy mają przeprowadzic akcje pozyskania sporej czesc uchodzców tak samo  niemcy mają ochote sporo przygarnąć w polsce tez jest miejsce dla 500 tys spokojnie da sie zagospodarować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
18 minut temu, Mateusz1q napisał:

Bieda? 4000 za dzierżawy 

Skąd wy takie ceny bierzecie 4000 za dzierżawę?ja mam parę ha od ludzi i nawet podatku nie place on bierze dopłaty i płaci podatek a ja obrabiam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

masz na to papier? Ja mam tak samo jak piszesz ale wszystko na gębę, nikt umowy nie podpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    370
13 minut temu, semos napisał:

masz na to papier? Ja mam tak samo jak piszesz ale wszystko na gębę, nikt umowy nie podpisze.

No nie mam umowy też tak ,,na gębę,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944
2 godziny temu, MariuszDe napisał:

No nie mam umowy też tak ,,na gębę,,

Ładniej brzmi ' na buzie ' , wszystko kwestia czy nie ma jakiego idioty w okolicy co podbija cene i bierze wszystko co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj