Polecane posty

Krzys1817    0

Co to za bicie pian. Jest inicjatywa i kto chce to korzysta kto nie to nie będzie miał potrącenia i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588
18 minut temu, Marcin441 napisał:

Wyślij mi na priv numer konta, dam Ci na tą flaszke

Ja też chcę też mi wyślij . Też bym się nie zgodził , bo nie chodzi o 3 dychy tylko o zasadę jak będę chciał to i stówę dam ale nikt nie będzie że mnie decydował .

 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

To jeśli ktoś weźmie rodzinę uchodźców to może do mleczarni niech się zgłosi o podwyżkę ceny mleka jak tak bardzo chcą pomagać. Tak swoją drogą to przydałaby się jakaś zgrabna i pracowita Ukrainka 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826

Ale co się burzycie przecież to rada nadzorcza reprezentująca rolników musiała klepnąć takich macie reprezentantów

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
Mateusz1q napisał:

Ale co się burzycie przecież to rada nadzorcza reprezentująca rolników musiała klepnąć takich macie reprezentantów

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397
1 godzinę temu, Spontan88 napisał:

To jaka jest cena wyjściowa za litr mleka w Giżycku.

Może ktoś ma progi ilościowe ?

Przecierz tam wszystko Masz 😣, podstaw swoje parametry tylko i pomnóż a resztę pododawaj

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrolniik    213
49 minut temu, Mateusz1q napisał:

Ale co się burzycie przecież to rada nadzorcza reprezentująca rolników musiała klepnąć takich macie reprezentantów

A czy wiedzieli co klepią czy dalej nie mają na papierze tego co klepią tylko im na tv z końca sali coś pokażą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304
Krzys1817 napisał:

Co to za bicie pian. Jest inicjatywa i kto chce to korzysta kto nie to nie będzie miał potrącenia i już.

Wszyscy będą mieli z automatu potrącone za marzec 3 dychy a kto się nie zgadza to podobno będą zwracać. Tego się dowiedziałem po telefonie do skupu. Więc wcale nie takie kto chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

Kto będzie menda i pazdzioch to zadzwoni i powie że nie pozwala na 30dychy i nie zabiorą mu, na szczęście o wiele mniej jest takich żydków od reszty dostawców przez co pomóc będzie znacząca 

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304

ja się pytam skąd wiesz na co wogóle pójdą te pieniądze zabrane rzekomo na Ukrainę? Bo ja znając włodarzy widzę w tym niezłego wała.... Poza tym pomagałem już dawno, z własnej woli. A jak rada mlekpolu chce pomóc to może to zrobić we własnym imieniu a nie decydując za innych bez pytania o zdanie. I chyba nie rozumiesz ciągle że nie pasuje nam tryb w jakim odbywa się ta pomoc?

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

dziś  pojawił się raport o wzroscie obrotów sklepów i te 2 mln . uchodzców zwiekszyły obroty wiec za te 30 zł zyskamy jako rolnicy sporo więcej .

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

Panie Rusil ja rozumiem, ale to nie jest przymusowe. Zaczynam rozumieć władze spółdzielni które starają się w jak najmniejszym stopniu informować wszystkich swoich dostawców o wszystkich ruchach finansowych. Jakie jest poruszenie o 30zl to śmiech. Ile kosztowały nas kampanie reklamowe albo sponsoring kiedyś jagielloni Białystok to lepiej wam nie wiedzieć w przeliczeniu na jednego dostawcę. Ale nikt was onto nie pytał i nie prosił o 20zl miesięcznie tylko cennik był tak ustalony ze na marketing były środki. A teraz jak jest okazja pomocy i marketingu a dali nam podwyżkę po parę tysięcy to bek 30zlote mogą zabrać jak nie zadzwonię z morda. Mogli dać zamiast 15 groszy np 12 a resztę na marketing i uja byś dzwonił nawet nieświadomy takich działań. Naprawdę ja rozumiem kiedy krytyka to ok ale czepianie się takich gówien Wzbudza śmiech zarówno prezesów jak i zwykłych świadomych w jakimś tam stopniu dostawcow

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342
54 minuty temu, Mistrz18 napisał:

Kto będzie menda i pazdzioch to zadzwoni i powie że nie pozwala na 30dychy i nie zabiorą mu, na szczęście o wiele mniej jest takich żydków od reszty dostawców przez co pomóc będzie znacząca 

Jak czytam o tym że ktoś będzie dzwonił i zabraniał pobrania tych 30 zł na uchodźców to aż się we mnie gotuje ale patrzę a no jo dzisiaj 1 kwietnia, chłopaki se jaja robią  😂😂

Edytowano przez Marcin441
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    566

Ja bym jeszcze  poświęcił(oddał) kolejną partię darów co kierowca przywozi co jakiś czas. Niektóre są nawet z napisami w języku zrozumiałym dla uchodźców.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304

Przeczytaj Mistrzu co napisałem. Za wiele wałów w tej firmie było żebym uwierzył w ta pomoc. Wiem jak działają firmy i wiem że jak by chcieli to owalili by cenę i byłoby więcej na marketing. A to co teraz robią to czysta kpina z nas dostawców i wycieranie sobie mordy wojna na Ukrainie. Potrzebującym powinniśmy pomagać (nie tylko Ukraińcom) każdy według własnego sumienia i możliwości, ale to działanie spółdzielni nie ma z tym nic wspólnego gdyż sam zauważyłeś że to marketing. Dziękuję dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Zawsze to jakiś grosz na pomoc. Jest kilka tyś dostawców to się uzbiera . Choć zawsze się znajdzie jakaś czarna owca co i by za jednego grosza dała się pokroić. Może i inne mleczarnie wezmą przykład z Mlekpolu i też pomogą. Może i my kiedyś będziemy potrzebować pomocy to i nad nami Unia też się zlituje 

Edytowano przez greg1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak się litują że zamiast że swoich do kapy wyciągają po pieniądze dostawców. Bez różnicy czy to 30 czy 3000 zł. Jak można decydować kogoś pieniędzmi i twierdzić że to oni pomagają ?


to łapy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewink    141

Czyli mogę zajść do sklepu gdzie będzie stała puszka na pieniądze na uchodźców kasjerka mi naliczy 200zł za zakupy dam jej 180zł a 20zł to też będzie ok przecież wspieram potrzebujących 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588
37 minut temu, greg1985 napisał:

Zawsze to jakiś grosz na pomoc. Jest kilka tyś dostawców to się uzbiera . Choć zawsze się znajdzie jakaś czarna owca co i by za jednego grosza dała się pokroić. Może i inne mleczarnie wezmą przykład z Mlekpolu i też pomogą. Może i my kiedyś będziemy potrzebować pomocy to i nad nami Unia też się zlituje 

My już potrzebujemy pomocy, a nikt nam nie pomaga tylko jeszcze kombinuje jak więcej zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj