Polecane posty

alfa    1194
1 godzinę temu, robert1226 napisał:

My już potrzebujemy pomocy, a nikt nam nie pomaga tylko jeszcze kombinuje jak więcej zabrać.

Pogadamy jak nam przyjdzie uciekać do Niemiec i co będziesz mówił jak nikt nie zechce pomóc.  30 zl a bol d*py jak by cała wypłatę wzieli ale co tu gadać o zwykłym chłopie zeby trochę przemyślał i zrozumial o co w tym biega dzierżawy brac po hu. wie ile I pole i ciągniki po hu. wie ile umie kupować i liczyć i rozumie jak wyjdzie i  o co chodzi żeby sąsiad nie wziął i nie miał więcej ale marketing ? Co to jest panie takiego . A co powiesz kolego Robert i kolego rusiL jeśli chcą wziąć te 30 i np dadzą to w produkcie dla uchodzcow ? Jeśli tak zrobią to te 3 4 mln ukraincow będzie to nalepkę rozpoznawać.  Nie wiem czy prawda ale piatnica swego czasu od rolników zbierała na pogorzelców spod sniadowa ale znając polska mentalność chłopa że wsi pewnie znalazło się z 50 % idiotow którzy polecieli do skupu z morda .  A jeśli tobie już potrzeba pomocy to przeinwestowanie nic więcej . A tak na koniec żeby nie było zaraz wyzwisk . Odchodzę z mlekpolu mam go w d.... I nie życzę sobie tekstów różnego rodzaju. Będą zebrania zwolni się miejsce w radzie ktoś z was zostanie radnym i pokaże jak placi się 3 zł za mleko I rządzi spółdzielnia.  Bo rolnik to taka kur.. że nawet jak próbujesz chcesz dobrze starasz się to powie żeś w radzie i hu. z ciebie.  A Sam hu.a wart bo przyjdzie do zebrania to mało pod stół nie wejdzie że strachu przed edkiem lub Kaziem . Cała prawda o większości hodowców z AF i ogólnej większości w Polsce.  Połóż na tacy wezmą ale żeby włożyć w to swoje słowo czy czyn to strach lament i zament 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Gównoburza o 30 złotych.

Być może w żarciu.

Dla ludzi w większości w nieciekawej sytuacji.

 

pobierz.jpeg

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1129

To raczej kierowca powinien wozić jakieś deklaracje i wszyscy chętni dać te 30 zł by je wypełnili. A nie zabierac z góry i kto nie chce to niech dzwoni i załatwia. Wg mnie zrobione od dupy strony. A czy inicjatywa słuszna czy nie to czas pokaże.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195
alfa napisał:

przyjdzie do zebrania to mało pod stół nie wejdzie że strachu przed edkiem lub Kaziem . Cała prawda o większości hodowców z AF i ogólnej większości w Polsce.  Połóż na tacy wezmą ale żeby włożyć w to swoje słowo czy czyn to strach lament i zament

👍

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589
9 godzin temu, alfa napisał:

Pogadamy jak nam przyjdzie uciekać do Niemiec i co będziesz mówił jak nikt nie zechce pomóc.  30 zl a bol d*py jak by cała wypłatę wzieli ale co tu gadać o zwykłym chłopie zeby trochę przemyślał i zrozumial o co w tym biega dzierżawy brac po hu. wie ile I pole i ciągniki po hu. wie ile umie kupować i liczyć i rozumie jak wyjdzie i  o co chodzi żeby sąsiad nie wziął i nie miał więcej ale marketing ? Co to jest panie takiego . A co powiesz kolego Robert i kolego rusiL jeśli chcą wziąć te 30 i np dadzą to w produkcie dla uchodzcow ? Jeśli tak zrobią to te 3 4 mln ukraincow będzie to nalepkę rozpoznawać.  Nie wiem czy prawda ale piatnica swego czasu od rolników zbierała na pogorzelców spod sniadowa ale znając polska mentalność chłopa że wsi pewnie znalazło się z 50 % idiotow którzy polecieli do skupu z morda .  A jeśli tobie już potrzeba pomocy to przeinwestowanie nic więcej . A tak na koniec żeby nie było zaraz wyzwisk . Odchodzę z mlekpolu mam go w d.... I nie życzę sobie tekstów różnego rodzaju. Będą zebrania zwolni się miejsce w radzie ktoś z was zostanie radnym i pokaże jak placi się 3 zł za mleko I rządzi spółdzielnia.  Bo rolnik to taka kur.. że nawet jak próbujesz chcesz dobrze starasz się to powie żeś w radzie i hu. z ciebie.  A Sam hu.a wart bo przyjdzie do zebrania to mało pod stół nie wejdzie że strachu przed edkiem lub Kaziem . Cała prawda o większości hodowców z AF i ogólnej większości w Polsce.  Połóż na tacy wezmą ale żeby włożyć w to swoje słowo czy czyn to strach lament i zament 

Jak potrafisz to przeczytaj na poprzedniej stronie co napisałem na temat zabierania , a nie ty sobię sam coś dospiewales . 

Jeśli chodzi o pomoc to napisałem że potrzebna nam tzn .np.producentom mleka itp., nigdzie nie pisałem że mi jest pomoc potrzebna .

Jeśli chodzi o moje przeinwestowanie to cię poinformuje rekinie biznesu że nie mam złotówki długu , a prow zrealizowałem z własnej kieszeni bez kredytu .

Pomóc Ukrainie potrzebna jak najbardziej i też pomogłem bo i ile chciałem napewno więcej niż te twoje 30 zł .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

To tak samo jak niektórzy parafianie wcale się nie poczuwają i na kościół zero zł a jak coś się wydarzy to leci pierwszy do księdza. Robert prow bez kredytu???? To jak sex bez zabezpieczenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za 30 zł to sobie można życie na nowo ułożyć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
10 godzin temu, alfa napisał:

Pogadamy jak nam przyjdzie uciekać do Niemiec i co będziesz mówił jak nikt nie zechce pomóc.  30 zl a bol d*py jak by cała wypłatę wzieli ale co tu gadać o zwykłym chłopie zeby trochę przemyślał i zrozumial o co w tym biega dzierżawy brac po hu. wie ile I pole i ciągniki po hu. wie ile umie kupować i liczyć i rozumie jak wyjdzie i  o co chodzi żeby sąsiad nie wziął i nie miał więcej ale marketing ? Co to jest panie takiego . A co powiesz kolego Robert i kolego rusiL jeśli chcą wziąć te 30 i np dadzą to w produkcie dla uchodzcow ? Jeśli tak zrobią to te 3 4 mln ukraincow będzie to nalepkę rozpoznawać.  Nie wiem czy prawda ale piatnica swego czasu od rolników zbierała na pogorzelców spod sniadowa ale znając polska mentalność chłopa że wsi pewnie znalazło się z 50 % idiotow którzy polecieli do skupu z morda .  A jeśli tobie już potrzeba pomocy to przeinwestowanie nic więcej . A tak na koniec żeby nie było zaraz wyzwisk . Odchodzę z mlekpolu mam go w d.... I nie życzę sobie tekstów różnego rodzaju. Będą zebrania zwolni się miejsce w radzie ktoś z was zostanie radnym i pokaże jak placi się 3 zł za mleko I rządzi spółdzielnia.  Bo rolnik to taka kur.. że nawet jak próbujesz chcesz dobrze starasz się to powie żeś w radzie i hu. z ciebie.  A Sam hu.a wart bo przyjdzie do zebrania to mało pod stół nie wejdzie że strachu przed edkiem lub Kaziem . Cała prawda o większości hodowców z AF i ogólnej większości w Polsce.  Połóż na tacy wezmą ale żeby włożyć w to swoje słowo czy czyn to strach lament i zament 

Chłopie po to są wybory do rady żebyś reprezentował interes swego  wyborcy a nie tylko swój... A jak nie potrafisz to zawalniaj miejsce  żadnej tu łaski skoro się do tego nie nadajesz. 

Molochy doprowadziły się same do takiego stanu robiąc ciągle bezsensowne  inwestycje a mleka tera nie mają i stoją pod brama po przerzut po 3 zł... 😁😁😁😁😁

Chłop się nie odezwie bo takie  edki czy kaziki go potem zgnoja bo one rzaDza tym kołchozem i będzie miał pozaklasowe.... Czemu tak jest ?..... Bo rada przydupasów i potakiwaczy takiego Edka na to pozwala.... Zamiast kopnąć go w de i wywalić na bruk. 😜

Edytowano przez Bogdan_ja
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1129
dominik1703 napisał:

Za 30 zł to sobie można życie na nowo ułożyć 😂

Dokładnie. Wielkie pretensje jak zabiorą 30 zł czy tam 0.5% z tłuszczu lub białka. Trzeba się dzielić i koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7381

Pozazdrościć pomysłów 

Jak można wyciągać łapy po czyjeś pieniądze

Jak są jakieś zbiórki w mleczarni to się pieniądze wpłaca samemu

Mleczarnia potrąca jedynie za zakupy w magazynie, kupno bez gotówki

I 30 zł to też nie jest mało pieniędzy, 4 zastrzyki na ruje już za to kupi 

Być może mleczarnia będzie miała przez to mniej mleka bo krowy będą wybrakowane

 

 

 

Chyba że to dobry żart 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    223
1 godzinę temu, Marcin133 napisał:

To tak samo jak niektórzy parafianie wcale się nie poczuwają i na kościół zero zł a jak coś się wydarzy to leci pierwszy do księdza. Robert prow bez kredytu???? To jak sex bez zabezpieczenia 😉

tylko że on chciał z tego coś mieć więc po co mu zabezpieczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey235    327
12 godzin temu, alfa napisał:

Pogadamy jak nam przyjdzie uciekać do Niemiec i co będziesz mówił jak nikt nie zechce pomóc.  30 zl a bol d*py jak by cała wypłatę wzieli ale co tu gadać o zwykłym chłopie zeby trochę przemyślał i zrozumial o co w tym biega dzierżawy brac po hu. wie ile I pole i ciągniki po hu. wie ile umie kupować i liczyć i rozumie jak wyjdzie i  o co chodzi żeby sąsiad nie wziął i nie miał więcej ale marketing ? Co to jest panie takiego . A co powiesz kolego Robert i kolego rusiL jeśli chcą wziąć te 30 i np dadzą to w produkcie dla uchodzcow ? Jeśli tak zrobią to te 3 4 mln ukraincow będzie to nalepkę rozpoznawać.  Nie wiem czy prawda ale piatnica swego czasu od rolników zbierała na pogorzelców spod sniadowa ale znając polska mentalność chłopa że wsi pewnie znalazło się z 50 % idiotow którzy polecieli do skupu z morda .  A jeśli tobie już potrzeba pomocy to przeinwestowanie nic więcej . A tak na koniec żeby nie było zaraz wyzwisk . Odchodzę z mlekpolu mam go w d.... I nie życzę sobie tekstów różnego rodzaju. Będą zebrania zwolni się miejsce w radzie ktoś z was zostanie radnym i pokaże jak placi się 3 zł za mleko I rządzi spółdzielnia.  Bo rolnik to taka kur.. że nawet jak próbujesz chcesz dobrze starasz się to powie żeś w radzie i hu. z ciebie.  A Sam hu.a wart bo przyjdzie do zebrania to mało pod stół nie wejdzie że strachu przed edkiem lub Kaziem . Cała prawda o większości hodowców z AF i ogólnej większości w Polsce.  Połóż na tacy wezmą ale żeby włożyć w to swoje słowo czy czyn to strach lament i zament 

Wystarczy że w paliwie i nawozach zapłacimy wiec każda zbiorka to już przesada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411
2 godziny temu, Bogdan_ja napisał:

Chłopie po to są wybory do rady żebyś reprezentował interes swego  wyborcy a nie tylko swój... A jak nie potrafisz to zawalniaj miejsce  żadnej tu łaski skoro się do tego nie nadajesz. 

Molochy doprowadziły się same do takiego stanu robiąc ciągle bezsensowne  inwestycje a mleka tera nie mają i stoją pod brama po przerzut po 3 zł... 😁😁😁😁😁

Chłop się nie odezwie bo takie  edki czy kaziki go potem zgnoja bo one rzaDza tym kołchozem i będzie miał pozaklasowe.... Czemu tak jest ?..... Bo rada przydupasów i potakiwaczy takiego Edka na to pozwala.... Zamiast kopnąć go w de i wywalić na bruk. 😜

Nie do końca się zgodzę z tą wypowiedzią bo jak odstajesz od innych np masz wieksze gospodarstwo czy nowe budynki to jesteś odrazu nie wygodny... wiem ze swojego przykładu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheraRolnik    4172
46 minut temu, damianzetor9540 napisał:

Pewnie z tego dokładają do krowiarzy 

received_713271109847595.jpeg

W jakim to sklepie ? 

Byłem teraz w Dino i na szczęście tego nie znalazłem ...

Ale zauważyłem że coraz więcej serków itd jest z Piątnicy w sklepach 

Albo może już były tylko uwagi nie zwracałem 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Najgorsze, że to jest w porównywalnej cenie do prawdziwego mleka. Fajniusio

Czy to nie jest jego cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705
14 minut temu, komizmo napisał:

Najgorsze, że to jest w porównywalnej cenie do prawdziwego mleka. Fajniusio

Czy to nie jest jego cena?

To cena zwykłego, z mlekovity 2% za 2.89

To gówno owsiane 7.99 za litr

Edytowano przez damianzetor9540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj