Polecane posty

Gość   
Gość
12 minut temu, jacus napisał:

 

amator-gdy bylem zdrowy to ponad 1000  na rok w dwoch teraz ponad 700 pyknie.

Sam? Pierdzielisz. W dwóch na pół to tyle co ja. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    58

Jakie u was ceny w hurcie aktualnie? Zastanawiam się czy dokupić jeszcze z 1000 L, na początku Lutego kupiłem po 5,20 b7 i do żniw mam spokój. Jechalem wieczorem przez miasto to lotos 6,48 - podwyżka 40 gr względem ranka tego samego dnia, nie wiem czy nie lepszą strategia będzie kupić latem - może u ruskich się do tego czasu uspokoi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Pojechałem teraz po robocie na cpn - nie ma ropy, nie wiadomo kiedy dostawa 🤦 pewnie jak dojedzie to też już koło 7 się zakreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1309

Jedyna szansa ,to zdjęcie sankcji z Iranu ,by mogli sprzedawać swoją ropę.USA w obliczu sytłacji może podejmie takie kroki.Jeśli ktoś ma zapas na źniwa to zbytnio bym nie szalał z zakupami , bo ten rok jest tak zmienny że za pół roku możemy mieć inne ceny , możliwe że większe ,ale kto to może wiedzieć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

daron64 napisał:

Pojechałem teraz po robocie na cpn - nie ma ropy, nie wiadomo kiedy dostawa 🤦 pewnie jak dojedzie to też już koło 7 się zakreci

Poczekaj jak vat wróci, wtedy będzie szok.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

To kombajnista na pytanie czy u mnie zetniesz w tym roku będzie pytał:

A ropę swoją masz?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

snieg sypie a mialem siac i parenascie litrow w powietrze wypuscic.. 

dobrze  ze 60 malo pali 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194
wojak1986 napisał:

To kombajnista na pytanie czy u mnie zetniesz w tym roku będzie pytał:

A ropę swoją masz?

są rejony że usługi robią na paliwie właściciela pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

Jak od tego ma zależeć czy mi zetnie to niech tankuje u mnie zapas mam. A nie stawka z kosmosu bo ropa na giełdzie 120 dolarów baryłka bo jak na wczasy to już nikt tak tego nie przelicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429
16 minut temu, jacus napisał:

snieg sypie a mialem siac i parenascie litrow w powietrze wypuscic.. 

dobrze  ze 60 malo pali 

30-stka pali mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Rynek ropy trochę ochłonął po wczorajszym wystrzale. Trzyma się w okolicy 111 - 112  za baryłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

baryłka już kosztowała kiedyś ponad 150 dolarów i jakoś na CPN nie było powyżej 6 zł , biorąc nawet pod uwagę kurs dolara i niby ten VAT obniżony

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

To wszędzie to samo tylko chcą każdego wydoić.

W sklepach budowlanych mam kilka kupli to mówią ze ludzie nic nie kupują, albo ze drogie albo boją się robić bo poco jak putin przyjdzie i zabierze wszystko.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

u nas już 6,5-6,8, sam mam zapasu po starej dobrej cenie, ale trzeba się na stacje pare razy wybrać żeby spokojnie do żniwa starczyło, dzwoniłem do hurtownika z podlaskiego to b0 mają po 7zł tylko na lubelskie nie wożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Pojechalem po części do skrzyni i obok jest bliska. Zaszedłem spytać - ropa jest, limit 50L, jeśli ciągnikiem, to 100L w bak można, w banki nie można w ogóle, chyba że ma się biznes tank, to można 50w bak i 50 w banki. Kartę gdzieś wygrzebałem i wlałem te 50l - 6.48. Chlopak na kasie mówił, że dzwonili z drugiej stacji z tej miejscowości (chyba primi), to na dziś 6.68

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

6.86 na stacji 🙆🏻‍♂️

33 minuty temu, Uziu92 napisał:

baryłka już kosztowała kiedyś ponad 150 dolarów i jakoś na CPN nie było powyżej 6 zł , biorąc nawet pod uwagę kurs dolara i niby ten VAT obniżony

Ale godzina pracownika była 5 zł a teraz 20 a ile ludu pracuje, kazdemu dać i musi być 8 litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7584

E. Leclerc Zamość - ON - 6,30 , Benzyna 6,06 cena z dziś 1 godzinę temu .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7376

W Staninie wczoraj była po 7 zł, po południu już było pusto, dziś rano jeszcze nie było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7584

Benzyna po 9 zł? Ekspert prognozuje, kiedy ceny na stacjach mogłyby podskoczyć .

Sankcje na rosyjską ropę coraz bardziej realne

Wraz z wyzbywaniem się złudzeń co do rosyjskich intencji w Ukrainie, gdy tamtejsze wojsko bombarduje miasta, w tym obiekty cywilne, nasilają się głosy, także ze strony polityków wysokiego szczebla, by sankcjami objąć rosyjski gaz, węgiel i ropę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
58 minut temu, krilan06 napisał:

30-stka pali mniej

jakos nigdy nie wnikalem -wtedy ojciec kupowal na lewo 🤣. jechalo sie do goscia co w firmie transportowej pracowal i 200 lalo-to byl cwany gosc swoim nie sprzedawal tylko obcym zeby nie gadali..

moze trzeba kartki wprowadzic ???😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7584

Kartki będą  100 litry tylko na 1 pojazd ach duże bambry będą mieli problem z paliwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj