Polecane posty

Belaruss820    1559
22 minuty temu, marcin19071980 napisał:

Sieradz ropa 6,55 benzyna 95 6,60.Arabowie odmówili zwiększenia wydobycia. To zaraz będzie rzeczywiście po 9,99 i wszyscy będą zadowoleni że wogule zatankowali. 

Tak bedzie. Jutro juz moze byc po 7zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25629

Zrobiłem trasę do Grójca.

 Rozrzut  za ON od 6,32 do 7,89zł🤦‍♂️

W Ciepirlowie brak diesla, za 3 godzinh już był po 7,21.

Oj będzie bida piszczeć

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7584

Jaka bida będzie , przecie powiadają że koszą 1 ha za 20 litry ropy takie koszta .

usługi są tanie bo po 120 zł za 1 ha .

Ale tak prawdę powiedzieć jebnie po kieszeni nie jednego .

Edytowano przez galan99
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

Dziś telefon - NIE ZREALIZUJEMY PANSKIEGO ZAMOWIENIA TRZEBA SKLADAĆ NOWE .... Zamowione miałem po 5.65 a nowe zamowienie na 7 zl conajmniej także koniec współpracy po tej akcji zwłaszcza że znajomi dostali po tej cenie co zamawiali po mnie .....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7377
1 godzinę temu, toorano napisał:

pod którym Mińskiem, chyba na białorusi ?

Mazowieckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

em po opryski na T1 w rzepaku i pszenicy to mówił że zabrałem ostatnie bańki i więcej nie ma i nie będzie, ON przed sandomierzem po 7.01 . Ale będzie bida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmilPlayP    58

Dziś zamówione i już przywiezione, tylko 500 L bo jest jakiś tam zapas z początku lutego, cena 6,88. Wujek dzwonił do nich teraz to na poniedziałek i cena +20 gr minimum. Zaczynają się też braki paliwa u nas ogólnie, Mazowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Kto odczuje bardziej? Ten maly co paliwo na ostatnią chwile kupuje po wysokiej cenie i malo "zarabia" z gospodarstwa, czy ten duży ktory jakis zapas mial ale.teraz musi dobierac duze ilosci zeby nie placic pozniej wiecej a przychody z gospodarstwa sa wieksze niz u tego malego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Radzyniu na pks 6.58.  Kolejka jak diabli. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

hurt 7 zł

 a na stacji 6,6 

takiego czegość jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, Belaruss820 napisał:

Kto odczuje bardziej? Ten maly co paliwo na ostatnią chwile kupuje po wysokiej cenie i malo "zarabia" z gospodarstwa, czy ten duży ktory jakis zapas mial ale.teraz musi dobierac duze ilosci zeby nie placic pozniej wiecej a przychody z gospodarstwa sa wieksze niz u tego malego?

Mam 38ha i nigdy nie kupowałem na zapas. Co będzie to będzie stacja benzynowa 1000 metrów odemnie.Nauczylem się nie panikować po tym gdy kupiłem 800 litrów już nie pamiętam dokładnie po ile to tam było a za dwa tygodnie spadła cena o 0,50gr ale to około 2008r było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
2 minuty temu, kibix napisał:

hurt 7 zł

 a na stacji 6,6 

takiego czegość jeszcze nie było

U nas bylo w hurcie 6,50 a na stacji 5,84 dokladnie. W piatek tydzień temu dokladnie. I to na stacji orlen. Chyba ze porównujesz tą samą stacje to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

Bo hurt drożeje nawet 2 razy dziennie, a na stacji jest paliwo dowiezione sprzed dnia, 2 dni....co nie zmienia faktu,że właściciele nie zmieniają cen nawet 3 razy od ostatniej dostawy { mają żniwa}. Panika ludzi ( raczej słuszna) robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Lotos jabłoń on 6.89 🙆🏻‍♂️ limit 100 l, dynamika brak

Pb 95 6.29

Wziąłem 20 by do kosy i kosiarki było i kieliszek jawę po zimie odpalić bo jeździć to nie ekonomicznie.

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
1 minutę temu, marcin19071980 napisał:

Mam 38ha i nigdy nie kupowałem na zapas. Co będzie to będzie stacja benzynowa 1000 metrów odemnie.Nauczylem się nie panikować po tym gdy kupiłem 800 litrów już nie pamiętam dokładnie po ile to tam było a za dwa tygodnie spadła cena o 0,50gr ale to około 2008r było 

No ale wtedy czlowiek wiedzial ze paliwo trzyma sie ceny i ta swiadomoac ze nie zabraknie. Pytam o obecną chwilę. Widze jak duze gospodarze malo.co sie nie pobiją z pracownikami stacji paliw bo on do.ciagnika w.banke MUSI kupic. A byla.sytuacja na orlenie ze klienci sie pobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
10 minut temu, Pafnucy napisał:

W Radzyniu na pks 6.58.  Kolejka jak diabli. 

 

Byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202

2 dni temu widziałem jak ktoś jechał osobówka i na przyczepce miał beczkę od ropy (200l) oraz jechał ciągnik i na wózku miał 2 takie beczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
3 minuty temu, znawcawszystkiego napisał:

wczoraj dzwonili z piotrans Wisznice że mogą przywieźć 1m3 po uwaga 7,95.!!! kupiłem w komarowce po 6,59 w mauzera

Czyli nie zmienia ceny Tomex, na stacji w tucznej tez 6,59, a oni mają tez zerowke na stacjach? Bo 6,79 cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ej, osrańcu... Co ci ku.wa nie pasiło w moim poście, że go nie zaakceptowałeś, co ? wielkopolska mamejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167
22 godziny temu, ZetorMisio napisał:

Ja do nikogo i za 50 litrów nie mam zamiaru jechać. A ile cię kosztuje jak masz swój kombajn? Więcej spali paliwa? 

Nikt mi tego kombajnu w prezencie nie dał. Maszyna się zużywa i traci wartość. Nie tylko paliwo jest kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7584

co to będzie ale do kasy Państwa VAT wpływa przy takich stawkach cenowych za paliwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Rolnik1973 napisał:

Byłeś?

Byłem w radzyniu to podjechałem. Kolejka do krzyzówek głównych. Jeszcze i na stacji obok stali. 

U nas na lotosie 6.5, kolejka i podobno tylko w zbiornik. Na prywatnej 6.9 i 60l na osobówkę np w bańki. 

Musi ceny ostro w górę i znowu panika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj