Polecane posty

proxy8441    248
25 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Dobra cena

To zapytaj czy to b0

jest w ogóle na stacjach B0? z tego co się orientuję to tylko b7 a to lepsze to tylko wzbogacane ale nie jest to czyste b0 czy sie mylę?


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
3 minuty temu, proxy8441 napisał:

jest w ogóle na stacjach B0? z tego co się orientuję to tylko b7 a to lepsze to tylko wzbogacane ale nie jest to czyste b0 czy sie mylę?

Są stacje co mają b0 i b7 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
1 godzinę temu, bio napisał:

Hurtowe są podawane w cenie netto. 

Ja podałem hurtową cenę 5,30 brutto za b0, mnie zawsze cena brutto interesuje.

32 minuty temu, proxy8441 napisał:

jest w ogóle na stacjach B0? z tego co się orientuję to tylko b7 a to lepsze to tylko wzbogacane ale nie jest to czyste b0 czy sie mylę?

B7 to jest to samo co B0 tylko z 7% domieszki rzepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
44 minuty temu, Rolnik1973 napisał:

Są stacje co mają b0 i b7 

zimą nie ma b7 a latem nie ma b 0  na stacjach jak ktoś tak mówi że ma  to kłamie , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

Orlen ON 5,22 

PB95 5,16 zalałem rakietę pod korek 😂


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
39 minut temu, KlimekPL napisał:

Ja podałem hurtową cenę 5,30 brutto za b0, mnie zawsze cena brutto interesuje.

 

To w kałuszynie na Orlenie 5.24 w detalu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194

zastanawiam się ile zdrożeje w ciągu tygodnia ja odstawiam minimum 10gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

powiad tomaszów lubelski stacja avia cena z rabatem 5,14 dzwoniłem do tej firmy to hurt przy 2,5 tyś litrów ok 5,4  kupiłem oczywiście na stacji. dziwne rzeczy na stacji dużo taniej, mozna wyciągnąć wniosek że za tydz będzie na stacji ok 5,5.

Edytowano przez monstercase457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1663

Szip Biała Podlaska dziś i jutro 5.19 i 5.26 później ma być drożej. Petrodom 5.26 na dystrybutorze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Ciekawa sprawa z tymi cenami. Na stacjach w detalu 5.20 - 5.30 brutto , podczas gdy hurtowa cena w Orlenie wynosi 4,99 netto licząc od tego upust około 15gr bo tak zazwyczaj wyceniają u nas dostawcy wychodzi brutto 5.22  czyli więcej jak w dystrybutorze... Widać cena detaliczna chyba niedoszacowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5604
Napisano (edytowany)

Spokojnie, zaraz w detalu podskoczy... U mnie w okolicy w zależności od stacji ON od 5.25 do nawet 5.50.

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Stacje sprzedadzą zapas i po nowej dostawie stawka będzie zaraz wyższa. W mojej okolicy akurat ceny na stacjach wyższe niż hurt. Na Lotosie ON 5,44, pB95 5,22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8691    26

b7  5,1br stacja a rano było 5,25  WL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Ja wczoraj byłem tankować to kolejki jak za PRL , ludzie lali do baków i do kanistrów..., a pracownicy się śmiali, że jutro stanieje i rzeczywiście cena hurtowa spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
16 godzin temu, jarecki napisał:

zimą nie ma b7 a latem nie ma b 0  na stacjach

Pewny jesteś ?to czemu nie zmieniają oznaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Na Pomorzu b0 w hurtowniach od 5,29zl do 5,34zl. 
Nie wiem czy brać pod korek z przeznaczeniem na żniwa czy czekać.. :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637
Dastan napisał:

Ja wczoraj byłem tankować to kolejki jak za PRL , ludzie lali do baków i do kanistrów..., a pracownicy się śmiali, że jutro stanieje i rzeczywiście cena hurtowa spadła.

0.5 gr spadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj