Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mds212    2133

Gdy mam falkture porownawcza w nizszej cenie niz ta srednia ministra to do ktorej bedzie zwrot? DO mojej czy do sredniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4136

Wszędzie, dostanie maks 500 zł/ha i to do i tyle, nie ile se tam na kupał. No co za ciemny naród.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142
5 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Za ta tone  dostaniesz 2800 zł... Kapujesz 

Więc musisz kupić ponad  3 tony aby wykorzystać te 10 tyś... 

Kapiszi. Reszte sie dopytam od doradcy. Spasiba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladirol    72

całkowity limit jest do 50 ha po 500 zł do ha = 25 tyś zł o ile wystarczy pula pieniędzy.

kupując nawóz w tamtym sezonie za 1000 zł a w tym za 3500 różnica wynosi 2500 zł więc musisz mieć 10 ton nawozu przy maksymalnej powierzchni kwalifikowanej czyli 50 ha (2500 x 10 t =25000zł ) i odpowiednio im mniejsza różnica w cenie to musisz mieć więcej nawozu tzn npk kupione po 1500 zł a w tym roku 2500 zł różnica 1000 zł więc musisz kupić 25 ton żeby różnica kwalifikowała sie na pełne dofinansowanie przy 50 ha tj 25 tys zł

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
2 minuty temu, Bogdan_ja napisał:

Gdzie czlowieczku? 

Dlaczego ty prowadzisz takie burzliwe rozmowy, wczesniej na vat a teraz tutaj.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80
1 minutę temu, Desperado napisał:

Wszędzie, dostanie maks 500 zł/ha i to do i tyle, nie ile se tam na kupał.

Naucz się liczyć i pomysł co piszesz jak nie wykorzysta limitu bo kupi mało to nie dostanie 500 tylko np 300 bo podziela to na hektary które ma we wniosku

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4136
1 minutę temu, pablo6234 napisał:

Naucz się liczyć i pomysł co piszesz jak nie wykorzysta limitu bo kupi mało to nie dostanie 500 tylko np 300

Ty się puknij w tę swoją makówkę, myślisz że drogą toną obskoczysz 10 ha i dostanie po 500 zł do hektara.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

No następny mądry się znalazł co pitoli głupoty. 🤕

3 minuty temu, Desperado napisał:

To co mu pier**lisz o 2800 za tonę, góra 1500.

O czym ty piszesz człowieku... Zresetuj dane i potem pisz... Sam wprowadzasz w błąd i tyle 

Edytowano przez Bogdan_ja
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    120

Kazdy niech pomnozy hektary razy 500zł zeby miec maksmalny zwrot. Pozniej dodajemy róznice cen nawozów( róznica w cenie starego i nowego nawozu) i jesli suma tych cen przekroczy lub bedzie równa liczbie z maksymalnego zwrotu to mamy pełen zwrot. Jesli sie myle to prosze mnie poprawic😂

Kazdy niech pomnozy hektary razy 500zł zeby miec maksmalny zwrot. Pozniej dodajemy róznice cen nawozów( róznica w cenie starego i nowego nawozu) i jesli suma tych cen przekroczy lub bedzie równa liczbie z maksymalnego zwrotu to mamy pełen zwrot. Jesli sie myle to prosze mnie poprawic😂

Kazdy niech pomnozy hektary razy 500zł zeby miec maksmalny zwrot. Pozniej dodajemy róznice cen nawozów( róznica w cenie starego i nowego nawozu) i jesli suma tych cen przekroczy lub bedzie równa liczbie z maksymalnego zwrotu to mamy pełen zwrot. Jesli sie myle to prosze mnie poprawic😂

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
3 minuty temu, Desperado napisał:

Taaaa, co za ciemny naród. Liczyć to droga przez mękę.

Skąd wzioles te max 1500 zł człowieku.... Zastanów się co piszesz i tyle... 

Podał przykład jednej tony i dostanie w tym przypadku 2800 zł i ma jeszcze limit nie wykorzystany... Jak tego nie kapujesz to doczytaj i tyle 

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4136

Bo się zatniesz jak będziesz kilka razy pisał to samo, owszem hektary, ale nie myślcie że zaniesiesz fakturę na tonę i dostaniesz pinset do ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828
4 minuty temu, Desperado napisał:

To co mu pier**lisz o 2800 za tonę, góra 1500.

a ile niby jak kupił za 4000 - 1200 wychodzi 2800 a jak ma limit 10000 zł na swoje gospodarstwo bo podaje 20 ha upraw to właśnie jeszcze musi dokupić o ile chce aby limit wyczerpać ;) mając 500 zł/ha przy 20 ha daje 10000 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80
2 minuty temu, Desperado napisał:

Ty się puknij w tę swoją makówkę, myślisz że drogą toną obskoczysz 10 ha i dostanie po 500 zł do hektara.

Bez wyzwisk proszę. To jak ty to widzisz. Ja mam tak limitu mam 11,5 tys, hektarów 26 ale 6 to łąki nawozu na fakturze mam za prawie 17 tysięcy  różnica między tamtym rokiem a ty w cenie tych nawozów to aż 11,5 tysiąca przy4,5 tonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995
3 minuty temu, Desperado napisał:

Bo się zatniesz jak będziesz kilka razy pisał to samo, owszem hektary, ale nie myślcie że zaniesiesz fakturę na tonę i dostaniesz pinset do ha.

Człowieku dostanie 2800 zł do tej tony... 

Skąd ty wyrwałeś 1500 zł jak ma jeszce limit wolny... Co ty tu tworzysz za bzdury? 

 

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80
5 minut temu, Mario81 napisał:

Kazdy niech pomnozy hektary razy 500zł zeby miec maksmalny zwrot. Pozniej dodajemy róznice cen nawozów( róznica w cenie starego i nowego nawozu) i jesli suma tych cen przekroczy lub bedzie równa liczbie z maksymalnego zwrotu to mamy pełen zwrot. Jesli sie myle to prosze mnie poprawic😂

Kazdy niech pomnozy hektary razy 500zł zeby miec maksmalny zwrot. Pozniej dodajemy róznice cen nawozów( róznica w cenie starego i nowego nawozu) i jesli suma tych cen przekroczy lub bedzie równa liczbie z maksymalnego zwrotu to mamy pełen zwrot. Jesli sie myle to prosze mnie poprawic😂

Kazdy niech pomnozy hektary razy 500zł zeby miec maksmalny zwrot. Pozniej dodajemy róznice cen nawozów( róznica w cenie starego i nowego nawozu) i jesli suma tych cen przekroczy lub bedzie równa liczbie z maksymalnego zwrotu to mamy pełen zwrot. Jesli sie myle to prosze mnie poprawic😂

Mądrego aż miło posłuchać👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4136
1 minutę temu, Bogdan_ja napisał:

Skąd wzioles te max 1500 zł człowieku.... Zastanów się co piszesz i tyle... 

Z d*py synku z d*py.

 

2 minuty temu, Roki212 napisał:

a ile niby jak kupił za 4000 - 1200 wychodzi 2800 a jak ma limit 10000 zł na swoje gospodarstwo bo podaje 20 ha upraw to właśnie jeszcze musi dokupić o ile chce aby limit wyczerpać ;) mając 500 zł/ha przy 20 ha daje 10000 zł 

Mogłeś kupić i za 6000 z tonę a ci policzą nie więcej jak 1500.

1 minutę temu, Bogdan_ja napisał:

Człowieku dostanie 2800 zł do tej tony... 

 

Ty na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

Oj chyba za "bogato" liczycie te dopłaty....1500 zł max do tony o ile cena między tamtym rokiem a tym będzie o te 1500 wyższa, W przypadku npk zakupionych np jesienią chyba nie będzie t 1500zł, tu pewnie te iloczyny itp. Saletra i inne azotowe już będą mieć te 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj