Polecane posty

przemek28_28    2111
59 minut temu, Tomek90 napisał:

Trudno. W następnym tygodniu jadę w okolice Wrocławia jeśli w twoja stronę to ja mogę nadłożyć parę km. 

Wódki też nie zabraknie. 

IMG_20220616_083125.jpg

Bimber w plastiku? Szkło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

u nas poszli w rzepak i kukurydze- wiec niektorzy sieja 3 rok z rzedu.ciekawe co z tego wyjdzie.. 

dostal ktos sms-a z pwr z cenami nawozow z polish agro ??
mocznik gruby- 4750

saletra[prill ] 4750

can[prill] 4299

siarczan amonu[gruby] 3299

cena netto z dostawa, przedplata.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
1 godzinę temu, Tomek90 napisał:

Trudno. W następnym tygodniu jadę w okolice Wrocławia jeśli w twoja stronę to ja mogę nadłożyć parę km. 

Wódki też nie zabraknie. 

IMG_20220616_083125.jpg

Bimbru nie pijam. Obrzydza mnie jego odór. 
 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2111

Kolega w ciągu 6 lat zasiał 5 raz rzepak. Pole wyglada jak jeden samosiew, mam wrażenie że to co siał zostało zagłuszone właśnie przez samosiewy…. Nawet orki nie robił tylko po talerzówce 

2 minuty temu, bezbarwny napisał:

Bimbru nie pijam. Obrzydza mnie jego odór. 
 

Dobry bimber nie smierdzi i ma lepszy smak niż wódka, No chyba że ktoś kombinuje. Są filtry i naprawdę można zrobic petardę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Tutaj doprzemka  bym sie przychiliił,,ale spotkało  nas dobro,mamy  nowego  wice-rolnictwa-kowalski,palant z  rozumu,rolnik z nadania

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik039    137

Ceny nawozow będą rosły będziemy się pewnie jeszcze męczyć z tymi ch.... Do kwietnia 2024roku ciekawe co będzie pozniej 

Edytowano przez rolnik039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2274
21 minut temu, przemek28_28 napisał:

Szkło. To do alkoholu, a plastik to….

W szkło to w domu możesz rozlać przecież, mówię różnica w cenie. Jak kupisz rozlane, wcześniej tez było w plastiku pewnie. 

Mam znajomego co 3 czy 4 lata rzepak po rzepaku, w tym roku średnia 4.2t/ha, wszystko odrazu na skup, zaolejenie 42.

23 minuty temu, bezbarwny napisał:

Bimbru nie pijam. Obrzydza mnie jego odór. 
 

Niewiem o jaki odór chodzi, ale tu drożdży nie czuć tylko rabarbar z cytryna albo jabłko z mięta 😅

Sklepowe to u nas na Podlasiu nie schodzą zbytnio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimmeshelter    88

Hehe też ostatnio w takiej butelce taki rarytasik dostałem, może te same źródło 😁 jutro z cytrynkami to będę rozrabiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2465
36 minut temu, bezbarwny napisał:

Bimbru nie pijam. Obrzydza mnie jego odór. 
 

Boś pewnie nie pił nigdy dobrego bimbru , więc i wnioski masz takie 

 

36 minut temu, przemek28_28 napisał:

Dobry bimber nie smierdzi i ma lepszy smak niż wódka, No chyba że ktoś kombinuje. Są filtry i naprawdę można zrobic petardę 

Nic dodać, jak fachowo zrobiony to lepiej wchodzi niż czyściocha ze sklepu 

 

44 minuty temu, jacus napisał:

u nas poszli w rzepak i kukurydze- wiec niektorzy sieja 3 rok z rzedu.ciekawe co z tego wyjdzie.. 

dostal ktos sms-a z pwr z cenami nawozow z polish agro ??
mocznik gruby- 4750

saletra[prill ] 4750

can[prill] 4299

siarczan amonu[gruby] 3299

cena netto z dostawa, przedplata.

Ja dostałem przed południem , ale jak tylko widzę że przedpłata , to nawet takich rzeczy nie czytam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2111

Wódki ,,komercyjne” nie mają prawa stac koło dobrego bimbru. Wujas jak robi bimber 70% do tego szyneczka od rzeźnika,  wypijemy tego dużo ale na drugi dzień każdy zdrowy a po sklepowych nie raz głowa spuchnięta. Warunek musi byc dobrze zrobiony, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4658
8 godzin temu, przemek28_28 napisał:

Bimber w plastiku? Szkło. 

Zależy od klienta. Kto chce dużo i tanio bierze w plastiku. Kto lubi dobre i kto robi dobre leje od razu do szkła.

8 godzin temu, bezbarwny napisał:

Bimbru nie pijam. Obrzydza mnie jego odór. 

Widać nigdy dobrego nie piłeś. Odór to ma wódka ze sklepu a nie samogon. Generalnie jak ktoś umie zrobić dobry bimber to to co sprzedają w sklepach nawet najbardziej markowe czyste wódki to jest szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej224    139

jak komuś alkohol smakuje to chyba już ma jakiś problem xD ja ostatnio kieliszek wódki przed studniówką piłem, 12 lat temu

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    437

jak ktoś jest chory na coś i nie może pić to już inna kwestia jest Andrzeju a tak to alkohol wcale taki niezdrowy nie jest w rozsądnych ilościach go pijąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1840
46 minut temu, andrzej224 napisał:

jak komuś alkohol smakuje to chyba już ma jakiś problem xD ja ostatnio kieliszek wódki przed studniówką piłem, 12 lat temu

A najlepsi ci co ich największym osiągnięciem w życiu to chwalenie się ile to nie wypiją, a gdy powiesz że nie pijesz to im styki w mózgu przepala, mali ludzie którzy potrzebują alkoholu żeby się bawić

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889
1 godzinę temu, andrzej224 napisał:

jak komuś alkohol smakuje to chyba już ma jakiś problem xD ja ostatnio kieliszek wódki przed studniówką piłem, 12 lat temu

Tylko cory i trevor piją wódkę 

2 godziny temu, hubertuss napisał:

 

Widać nigdy dobrego nie piłeś. Odór to ma wódka ze sklepu a nie samogon. Generalnie jak ktoś umie zrobić dobry bimber to to co sprzedają w sklepach nawet najbardziej markowe czyste wódki to jest szajs.

Chyba nigdy dobrej wódki nie piłeś skoro takie teorie kreujesz...

Edytowano przez Taurus83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

slowo klucz- umie- a jeli nie umie ?? wiekszosc tych co pedza -przynajmniej u nas- to takze smakosze, zanim zrobia to spora czesc zdegustuja a potem smierdzacy szajs wychodzi...

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2111
1 godzinę temu, Mateusz1q napisał:

A najlepsi ci co ich największym osiągnięciem w życiu to chwalenie się ile to nie wypiją, a gdy powiesz że nie pijesz to im styki w mózgu przepala, mali ludzie którzy potrzebują alkoholu żeby się bawić

 Najlepsi są ci komentują że ktoś pije. Nie mozesz albo nie lubisz, Ok, twoja sprawa. to po ch*j komentujesz że ktoś pije? O stykach i małych ludziach?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, turtojs napisał:

jak ktoś jest chory na coś i nie może pić to już inna kwestia jest Andrzeju a tak to alkohol wcale taki niezdrowy nie jest w rozsądnych ilościach go pijąc

Ale szczęścia to on w życiu nie daje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1389
11 minut temu, przemek28_28 napisał:

 Najlepsi są ci komentują że ktoś pije. Nie mozesz albo nie lubisz, Ok, twoja sprawa. to po ch*j komentujesz że ktoś pije? O stykach i małych ludziach?

A po co Ty komentujesz, że ktoś komentuje, tak samo usprawiedliwiasz jak ktoś daje here po kablach? Wątpię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2111

A dlaczego nie? Skoro wszyscy tak pragną wolności, nie zależności to czemu odbierac człowiekowi prawo do hery?

chyba jego życie, jego wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1840
31 minut temu, przemek28_28 napisał:

A dlaczego nie? Skoro wszyscy tak pragną wolności, nie zależności to czemu odbierac człowiekowi prawo do hery?

chyba jego życie, jego wybor.

Ja tępie patologie a ty ją usprawiedliwiasz, wszystko do tej pory to twoje wybory- Jan rapowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj