superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianos95    436

Panowie jaka wkrętarkę polecacie do domowych prac w budżecie do 200zl ewentualnie lekko ponad praca głównie w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1089

Ja w ogóle nie rozumiem fenomenu d55. To super przyczepa ale dalej to tylko 6t. Za 20tys kupisz piękna wannę jednoosiową

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439

            https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-i-zetor-7045-zobacz-CID757-IDSeAvC.html   ten 7245 pochodzi z Truszczyn od kolegi który kupił go za 40000zł pół roku temu robił mu skrzynie i pomalował felgi . Stan jego to cieknący dach oberwana podsufitka wyrwany szyberdach podkład w tylnej oponie   ze względu na pęknięcie . Sprzedał chandlażowi    za 60000zł obecna cena 68500zł  Każdy chce zarobić i kup tu takie cacko                                                                                                                                                                                                                   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1808
23 godziny temu, daron64 napisał:

@grigaa może Ty podpowiedź ile można za coś takiego, tak realnie, wołać?

a wszyscy tak chwalą hardiego za dostepność części zamiennych a jak co do czego się podliczy to wychodzą chore pieniądze 

moja od jugosłowiańskiego tez leży bo części nie ma dostępnych a szczególnie łożysk a chciałem kiedyś złożyć i do pilmeta zamiast krajowej wsadzić , na złom szkoda a w częściach nie ma zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4273

@konteno

Dostępność części jest - z tym nie ma problemu. Problemem jest kasa jaka trzeba za poszczególne rzeczy dać. Niby przed kupnem patrzyłem ile ci kosztuje itd i się liczyłem z tym, że nie będzie to jak utrzymanie taniego polskiego. Po kupnie niby wszystko działało ok - kupiłem na jesieni, więc tylko go sprawdziłem. A na wiosnę pompa zaczęła pulsować, a z rozdzielacza lać się jak z kaczej d*py. Pewnie jakby wziął się człowiek zebrał, włożył kupkę pieniędzy i to wszystko porobil, to do końca mojej rolniczej, pozal się Boże, kariery by mi to starczyło. Ale ja jakoś nie jestem fanem inwestowania dużej kasy w stare rzeczy. Albo inaczej - przerabiałem inwestowanie w starocie i nam mieszane odczucia co do tego. Jak sam zestaw naprawczy do pompy to okolice 2k, to ja chyba wolę kupić nową pompe z rozdzielaczem za 3k i bez żadnego rzeźbienia, mieć spokój na x lat. 

Części do hardiego widzielem sprzedają ludzie, ale czy inni kupują je za takie pieniądze jak jest powystawiane, to już inna kwestia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
37 minut temu, 6MaaJsTeR9 napisał:

            https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-i-zetor-7045-zobacz-CID757-IDSeAvC.html   ten 7245 pochodzi z Truszczyn od kolegi który kupił go za 40000zł pół roku temu robił mu skrzynie i pomalował felgi . Stan jego to cieknący dach oberwana podsufitka wyrwany szyberdach podkład w tylnej oponie   ze względu na pęknięcie . Sprzedał chandlażowi    za 60000zł obecna cena 68500zł  Każdy chce zarobić i kup tu takie cacko                                                                                                                                                                                                                   

Dlatego Zetor to inwestycja na lata która przynosi zyski🤭🤭😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    793
damianos95 napisał:

Panowie jaka wkrętarkę polecacie do domowych prac w budżecie do 200zl ewentualnie lekko ponad praca głównie w domu 

do 200zł? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4273
szymon09875    10028
15 godzin temu, damianos95 napisał:

Panowie jaka wkrętarkę polecacie do domowych prac w budżecie do 200zl ewentualnie lekko ponad praca głównie w domu 

https://www.centrumspawalnicze.pl/wiertarko-wkretarki/wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-energy-18v-graphite.html?gclid=Cj0KCQiAnNacBhDvARIsABnDa6_BAgzhhrIx46BEHNUP2K_63K76vrPCg_VeUKgolJAm1tVdY0d82VYaAibpEALw_wcB

Mam już kilka lat i polecam. Futerko takie że się rozkręca dość mocno i przedłużka 1/4 cała wchodzi więc nasadkami małymi można kręcić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2465
53 minuty temu, 6MaaJsTeR9 napisał:

            https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-i-zetor-7045-zobacz-CID757-IDSeAvC.html   ten 7245 pochodzi z Truszczyn od kolegi który kupił go za 40000zł pół roku temu robił mu skrzynie i pomalował felgi . Stan jego to cieknący dach oberwana podsufitka wyrwany szyberdach podkład w tylnej oponie   ze względu na pęknięcie . Sprzedał chandlażowi    za 60000zł obecna cena 68500zł  Każdy chce zarobić i kup tu takie cacko                                                                                                                                                                                                                   

No chyba ktoś by miał coś z głową dając za tego sztrucla 68500. Tak swoją drogą to co tego handlarzynę skłoniło do wydania 60000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32
25 minut temu, Grzechooo napisał:

do 200zł? serio?

Do domowych zastosowań kupi spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690
1 godzinę temu, griga napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem fenomenu d55. To super przyczepa ale dalej to tylko 6t. Za 20tys kupisz piękna wannę jednoosiową

To samo z zetorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439
20 minut temu, krilan06 napisał:

No chyba ktoś by miał coś z głową dając za tego sztrucla 68500. Tak swoją drogą to co tego handlarzynę skłoniło do wydania 60000?

Wstawił go o godz 15 za chwilę miał telefon nawciskał mu kitu o stanie ciągnika. Handlarz uznał to za okazie więc natychmiast jechał z lawetą  , a że o godz 16 już ciemno to chyba nie widział co kupuje

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
29 minut temu, Indiana napisał:

Do domowych zastosowań kupi spokojnie.

Może coś polecisz 

55 minut temu, Grzechooo napisał:

do 200zł? serio?

To ma być do amatorskiej pracy skręcić szafkę powiesić obrazek raz na jakiś czas otwór wywiercić w metalu skręcić plotek drewniany wkrętami itp nie kątowa ile jak na budowie 

Wpadła na promocji parkside z Lidla 20v za 229tylko czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzk    182
16 minut temu, damianos95 napisał:

Może coś polecisz 

To ma być do amatorskiej pracy skręcić szafkę powiesić obrazek raz na jakiś czas otwór wywiercić w metalu skręcić plotek drewniany wkrętami itp nie kątowa ile jak na budowie 

Wpadła na promocji parkside z Lidla 20v za 229tylko czy warto

 Warto Syn w pracy ma Parkside 4 lata zawodowo i bateria trzyma ,tylko łozyska wymieniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

Mam makite, stohra i z biedronki niteo jakieś dwie sztuki z promocji po 60. I te z biedry w domowych pracach najczęściej używane. Mała, poręczna. Do ścian, do mebli, do skręcania desek, wiercenia.

Parkside jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
48 minut temu, mzk napisał:

 Warto Syn w pracy ma Parkside 4 lata zawodowo i bateria trzyma ,tylko łozyska wymieniał

Mógłbyś spytać czy ona ma futerko metalowe czy plastik ? Tylko mi chodzi o ten parkside zielony bo widzę że jest droższy sporo czarny professional

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3680
1 godzinę temu, damianos95 napisał:

Może coś polecisz 

To ma być do amatorskiej pracy skręcić szafkę powiesić obrazek raz na jakiś czas otwór wywiercić w metalu skręcić plotek drewniany wkrętami itp nie kątowa ile jak na budowie 

Wpadła na promocji parkside z Lidla 20v za 229tylko czy warto

Warto. Dla amatora Parksajd jest idealny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1808
17 godzin temu, damianos95 napisał:

Panowie jaka wkrętarkę polecacie do domowych prac w budżecie do 200zl ewentualnie lekko ponad praca głównie w domu 

chyba nawet zmieści się w budżecie 🧐 

https://www.leroymerlin.pl/elektronarzedzia/wiertarki-wkretarki-mloty-udarowe/wiertarko-wkretarki/wiertarko-wkretarka-akumulatorowa-bezszczotkowa-20v-60nm-dexter,p571063,l161.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121
2 godziny temu, 6MaaJsTeR9 napisał:

Wstawił go o godz 15 za chwilę miał telefon nawciskał mu kitu o stanie ciągnika. Handlarz uznał to za okazie więc natychmiast jechał z lawetą  , a że o godz 16 już ciemno to chyba nie widział co kupuje

Samo hasło 7245 i każdy się napala . Handlarz się przeliczył 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4273
1 godzinę temu, tytanowyJanusz napisał:

Warto. Dla amatora Parksajd jest idealny

Mam Parkinsona chyba drugi rok się kończy. Wziąłem co było tanio, bo myślałem, że nie będę tego dużo używał. Dałem niecałe 4stowy z dwiema bateriami i jakimś kompletem wierteł/bitów. Okazało się, że to jedno z najczęściej używanych przez mnie narzędzi teraz. Z minusów to luz na główce (ale nie oszukujemy się, jak ktoś patrzy na parkside, to raczej jest to akceptowalne) i bateria szału nie robi - jakieś wkręty itd to spoko, ale jak trzeba stanąć i wiercić w metalu dłuższą chwilę na obrotach, to moment znika. Poza tym nie mam zastrzeżeń - nigdy nie odmówiła posłuszeństwa, sporo razy spadła z drabiny na beton - żyje i ma się dobrze.

 

 

Kurde, biedna tyle dni stała na słońcu, tyle nocy na mrozie, deszczu, śniegu, a wystarczyło coś przełożyc, coś przenieść, coś wy***ać, coś przestawić i jeszcze jest zapas miejsca 

 

IMG_20221211_152749_copy_3000x1350.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1089

Co do części używanych to jak wystawiasz za 30-40 % ceny nowych to może ktoś się skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1389
2 godziny temu, damianos95 napisał:

Mógłbyś spytać czy ona ma futerko metalowe czy plastik ? Tylko mi chodzi o ten parkside zielony bo widzę że jest droższy sporo czarny professional

Metalowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1808
1 godzinę temu, griga napisał:

Co do części używanych to jak wystawiasz za 30-40 % ceny nowych to może ktoś się skusi

wystawiałem kiedyś na olx nowe obudowy pomp do opryskiwacza jugosłowiańskiego takie jak w linku

https://agrolkutno.pl/oferta/73-obudowa-pompy-01740002.html

tylko aluminium nie anodowane to za 25% ceny nikt nie chciał , może za pisiont jeszcze spróbuję wystawić w przyszłym roku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    793
daron64 napisał:

1 godzinę temu, tytanowyJanusz napisał: Warto. Dla amatora Parksajd jest idealny Mam Parkinsona chyba drugi rok się kończy. Wziąłem co było tanio, bo myślałem, że nie będę tego dużo używał. Dałem niecałe 4stowy z dwiema bateriami i jakimś kompletem wierteł/bitów. Okazało się, że to jedno z najczęściej używanych przez mnie narzędzi teraz. Z minusów to luz na główce (ale nie oszukujemy się, jak ktoś patrzy na parkside, to raczej jest to akceptowalne) i bateria szału nie robi - jakieś wkręty itd to spoko,

No właśnie Parkinson za 400 (400zł to nie 200zł) I bateria szału nie robi. Ja już się wyleczyłem z chińszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj