superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

gregory81    157
3 godziny temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

No rzeczywiście 😂

I jeszcze profil z burt został schowany pod przyczepą 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    138

@TheraRolnikNie miałem okazji poznać, sprzęt pewnie masz rację twardy ale po 34 latach każda skorupa mięknie, JD xx00 lub xx10 też dobre i twarde maszyny, jest tylko jedno ale zależy jak kto dbał i jak intensywnie był użytkowany sprzęt.

Edytowano przez Norman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19862
9 godzin temu, KlimekPL napisał:

18500 byla wystawiona. Trochę stargowałem bo wziąłem dwie w pakiecie :D

 

IMG_20221214_090950.jpg

Jakoś znajomo wygląda 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12247
Norman napisał:

@TheraRolnikNie miałem okazji poznać, sprzęt pewnie masz rację twardy ale po 44 latach każda skorupa mięknie, JD xx00 lub xx10 też dobre i twarde maszyny, jest tylko jedno ale zależy jak kto dbał i jak intensywnie był użytkowany sprzęt.

gdzie widzisz 44lata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1124

Takim to może rurowac to nie ursus że się coś urwie zaraz . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    803
42 minuty temu, soltys48 napisał:

Jakoś znajomo wygląda 🤭

I powiem ci że jak już tak na spokojnie sobie podchodziłem w koło nich, posprawdzałem wszystko, pomierzyłem to chyba faktycznie ta hl-ka ma dużo większy potencjał żeby zostać na dłużej. Ale do bel to w sumie ani jedna ani druga się nie nadaje. Już d-47 jest szersza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    803

W ogóle to sie wkur... bo w moim śmiesznym wydziale komunikacji najbliższy wolny termin żeby coś załatwić to 13 styczeń i to jeden pojazd, nastepny wolny termin tydzień później. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    803

A daj pan spokój, co prawda przynajmniej w kolejce sie nie siedzi 6 godzin by się dowiedzieć że dziś już więcej petentów nie zostanie obsłużonych bo obowiazuje internetowa rezerwacja terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4280

Gówno można zawsze trafić. Nawet nie gówno, ale to ciągniki po 30-40lat, to jak by nie był użytkowany coś zawsze może pierdolnąć.

Jeszcze jakiś czas temu jakby autor sam napisał, że chce 50-60tys, to by go wyśmiali, a teraz sami w komentarzach piszą, że tyle jest wart. Naprawdę tacy mniejsi, jak ja, bez chodowli, to zostaną z tym co mają kupione, bo na nic innego ich stać nie będzie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzk    182

 Poczekajcie ,pszenica też była po 1800 ,złom po 2,7 zł , paliwo po 150 dolarów , mieszkania po 10 koła za metr - idzie kryzys i deflacja

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj