Bananek

Pogoda rolnicza i nie tylko 2022

Polecane posty

szymon09875    9916
5 godzin temu, Łolek napisał:

Może jeszcze śwagrami  zostaniecie 🤔

Ale chociaż się nie rozjeżdżają, a ja muszę opony podkładać żeby skrajne zablokować 

Ja planuję mieć same śwagierki, jedna mam ulubioną co ma 7 lat więc nawet ze względu na nią zmieniać nie mogę 😉

4 godziny temu, kizak napisał:

 Też mam warfamę ,no ursusa 543 ,ale to samo  i jakoś moje bele nie tak szmatowato wyglądają  ,no  jakby siatka była to by to było ,,estetyczniej '' ,ale Ci tak jakoś głupio od szczytu beli  jakiś długi zarost , O.o

Ta moja to już srup jakich mało, swoje już przeżyła i wyeksploatowana jest do maxa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868

Dzień dobry ekipo.


TheraRolnik napisał:

Pytanie gdzie plus a gdzie minus 🤔

IMG_20220810_233143.jpg

31 to masa, a 15 lub 30 to plus zasilania. 15 to plus po stacyjce, a 30 to bezpośrednie zasilanie z akumulatora.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12194

12* LLU 🙋‍♂️


robert55555 napisał:

Zdzisław w czym problem?

chyba ma chłopak sam z sobą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, Łolek napisał:

Zależy czy ręcznie czy hydraulicznie rozkładana 

Jeśli hydraulicznie to  fajne ale już droższe są z systemem bezkolizyjnym żeby można złożyć nawet jeśli się kręci 

 mam classa i nie narzekam ale Kuhn dla mnie nr1 

Jak chcesz moją mogę sprzedać 

A poka. Za ile? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12929

Dzień doberek 

Zapierdziel się szykuje dzisiaj 

@Pafnucytaka o

Class volto 540 H

A za ile to trza w olxa popatrzeć coś jakoś tak 

16601922228412034849015308160761.jpg

Edytowano przez Łolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pinć i zara bym był ze swagrem😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559
7 godzin temu, Leszy napisał:

a pralkę z tymi wszystkim pokrętłami, programami i szufladkami ogarnąć potrafi, a ty pewnie nie, albo się przynajmniej mocno głowisz co do czego tam służy 😜

 

Potrafie potrafie. Na studiach w akademiku czasami byla walka o pralke kto kiedy ma prac. Jeszcze stare pralki byly,ba nawet postawili kiedys za 5zl ale sie nie sprawdzily i trzeba bylo w normalnych prac. Te nowsze to jeszcze prostsze w obsludze(pracowalem w euro to musialem znac obsluge jak sie jakas baba uczepila co do czego sluzy,jakie programy itp itd 😀

Ja to juz bym ciagnik z rewersem chcial bo na ładowarce mam i jak w ciagnik wsiadam i mam wrzucic wsteczny to szukam dzwigni😀

33 minuty temu, Dziad932 napisał:

Dzień dobry ludzie 

Pora sprzedać szejsiontke i kupić jakiegoś woła do roboty w polu , pierwszy typ już jest 👇

https://m.olx.pl/d/oferta/ciagnik-ursus-1012-CID757-IDPW2hF.html

Nie kupuj tego,moze i dobry do ciagania przyczep koło domu ale uwierz,trasy dluzsze to masakra,na gliny plug 4 to i naped musi byc zestaw siewny to tez lepiej zeby ten przód byl.wiekszy. Znajomy ma 1012,straszny muł, rozrzutnik z cynkometu 6t ciąga to rowerem szybciej sie pojedzie. Kupil mtz-ta 82 ts z turem i z niego bardziej zadowolony no ale tura ma przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16868
1 godzinę temu, Łolek napisał:

Dzień doberek 

Zapierdziel się szykuje dzisiaj 

No, 250km już pyknięte. Zaraz Mińsk Mazowiecki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12929
52 minuty temu, Pafnucy napisał:

Pinć i zara bym był ze swagrem😆

No to jeszcze trochę i się dogadamy 

3 minuty temu, Bananek napisał:

No, 250km już pyknięte. Zaraz Mińsk Mazowiecki. 

A za czem tak jeździsz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
39 minut temu, Belaruss820 napisał:

Potrafie potrafie. Na studiach w akademiku czasami byla walka o pralke kto kiedy ma prac. Jeszcze stare pralki byly,ba nawet postawili kiedys za 5zl ale sie nie sprawdzily i trzeba bylo w normalnych prac. Te nowsze to jeszcze prostsze w obsludze(pracowalem w euro to musialem znac obsluge jak sie jakas baba uczepila co do czego sluzy,jakie programy itp itd 😀

Ja to juz bym ciagnik z rewersem chcial bo na ładowarce mam i jak w ciagnik wsiadam i mam wrzucic wsteczny to szukam dzwigni😀

Nie kupuj tego,moze i dobry do ciagania przyczep koło domu ale uwierz,trasy dluzsze to masakra,na gliny plug 4 to i naped musi byc zestaw siewny to tez lepiej zeby ten przód byl.wiekszy. Znajomy ma 1012,straszny muł, rozrzutnik z cynkometu 6t ciąga to rowerem szybciej sie pojedzie. Kupil mtz-ta 82 ts z turem i z niego bardziej zadowolony no ale tura ma przy nim

A mówią że z turbo te Ursusy nie są muły , 912 to tak 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, Łolek napisał:

No to jeszcze trochę i się dogadamy 

Ooo... 

To ile tego trochę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
23 minuty temu, Pomorzanin1222 napisał:

John Deere 3140 kosztował 30 tyś i masz napęd daj spokój z tym ursusem

A jak to wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628
55 minut temu, Dziad932 napisał:

Dzień dobry ludzie 

Pora sprzedać szejsiontke i kupić jakiegoś woła do roboty w polu , pierwszy typ już jest 👇

https://m.olx.pl/d/oferta/ciagnik-ursus-1012-CID757-IDPW2hF.html

Luks wybór. Znajomy tak zrobił. Ma dwie siątki.  Pytam czemu nie z napędęm.

-Eee, ty wiesz ile trza dać za napęd?, był nawet ładny ale to z 10tys drożej...🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

-No i jak zadowolony?

- No trzeba wyremontować podnośnik silnik, ale zapielim go do pługa to idzie. Dużo szybciej jak siątka. Tylko dużo pali...🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Pług piątka grudziądzka podorywkowa🤣🤣🤣

Tydzień temu widzę na dwie siątki orali.  A dwa lata od zakupu strucla.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4886
Przed chwilą, Dziad932 napisał:

A mówią że z turbo te Ursusy nie są muły , 912 to tak 

 

Ty zdanie to częściej ode mnie zmieniasz. Raz likwidacja, raz nowy złomek, to znów kobieta ma swoje dąsy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Agrest ciekawe co Cię tak rozśmieszyło 🤔😊

1 minutę temu, Agrest napisał:

Luks wybór. Znajomy tak zrobił. Ma dwie siątki.  Pytam czemu nie z napędęm.

-Eee, ty wiesz ile trza dać za napęd?, był nawet ładny ale to z 10tys drożej...🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

-No i jak zadowolony?

- No trzeba wyremontować podnośnik silnik, ale zapielim go do pługa to idzie. Dużo szybciej jak siątka. Tylko dużo pali...🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Pług piątka grudziądzka podorywkowa🤣🤣🤣

Tydzień temu widzę na dwie siątki orali.  A dwa lata od zakupu strucla.

Aaa teraz już wiem ☺️ 

To co tu kupić bez przodu , MTZ ? , 5312 ?

3 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Ty zdanie to częściej ode mnie zmieniasz. Raz likwidacja, raz nowy złomek, to znów kobieta ma swoje dąsy. 

Odrazu nie likwidacja 

Edytowano przez Dziad932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łolek    12929
13 minut temu, Bananek napisał:

Za urlopem. 😉

Docelowo gdzie zaparkujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1559

Znajomy 1012 unie tur 4x40 ciaga,ale.u nas piachy i ma lekko. 5 by pociagnal ale.za dluga i ze.zwrotnoscią bylby problem. Inny kupil 1224 z turem. Dal chyba 50tys. Zadowolony ze od rolnika, okazalo sie po czssie ze uszczelka do roboty,podnosnik zdechl. Tez muł niesamowity tyle ze jemu do talerzowki i siewnika potrzebny tylko a do transportu ma c330, najlepsze ze opryskiwacz biardzkiego nią ciaga 1500l i juz luz na przegubie i zaczep pękł,taką moc ma malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj