Cheesburger

Wywrotka trójstronny wywrot

Polecane posty

Cheesburger    80

Cześć. 

Proszę o poradę - jaka przyczepę z trojstronnym wywrotem kupic?
Posiadam d47 i ogolnie daje rade - uzywana w zasadzie tylko w żniwa, nadstawki 35 cm i narazie sie nie łamie.

Potrzebuję jeszcze jedna - ładowność przynajmniej 6t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170
2 minuty temu, BartoszAdryan napisał:

KKELEKFEJLFHSJK

Który pisał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8542

nie, ten z przodu, ten z tyłu wygląda na niepiśmiennego,może umie czytać

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155
3 godziny temu, Cheesburger napisał:

Potrzebuję jeszcze jedna - ładowność przynajmniej 6t.

z polskich d55 634 lub jak trafisz 638


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    205

Jeśli  nie używasz  jej często  i nie kiprujesz duzo na tył  to kup sobie drugą  d47 i (pozamykaj) pozmacniaj ramy. Niski koszt zakupu, bo te 6 ton to juz ceny kosmos. Aby byla troche farbą ochlapana to juz nie wiedza ile cenić .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155

47 dziś cenią po 10tys. stal też nie mało, a jak była plastelina tak dalej będzie
55 jak dobrze poszuka to za 12tys. trafi a na już to 15 i całkiem inny materiał


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80
Dnia 3.07.2021 o 11:25, izydor6280 napisał:

47 dziś cenią po 10tys. stal też nie mało, a jak była plastelina tak dalej będzie
55 jak dobrze poszuka to za 12tys. trafi a na już to 15 i całkiem inny materiał

Nie wiem co robisz swojej D47 ale moja do zboza burty + nadstawki 35 jezdzi bez problemu i kipuje do tyłu czy to na klepisko czy przez szyber wyciety z tyłu.

Kazdego co znam i normalnie uzywa swojej przyczepy to korzysta z niej latami.

 

D55 w promieniu 100km taniej niz 20k PLN nie ma na Olx.

Masz jakiegos linka do tych za 12-15? Chetnie obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155

mam 47 i nie jedną widziałem, wyrwane tylne belki, pokrzywione przednie wózki, ugięte osie na czopach czy przegięte i popękane ramy to norma w 47, nie pisz mi że w swojej czy sąsiada tego nie ma bo to nie możliwe aby przyczepa, która wozi chociażby 4t. była zachowana w ideale

na olx ceny zwykle kosmos, lepiej szukać chociażby na FB, choć i tam ostatnio szaleją z cenami
kilka przykładów, w każdej mniej lub więcej do porobienia, ale myślę że większość nadawała by się na już do transportu
https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-d-55-wywrot-3-str-6-t-CID757-IDJRppw.html#82d8444f51
https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-d-55-wywrotka-rok-1990-CID757-IDKr2d1.html#a5c569154b

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-d55-wywrotka-81r-zarejestrowana-f-vat-brutto-CID757-IDKeZ9w.html#a5c569154b

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-rolnicza-autosan-sanok-d-55-50-47-CID757-IDK3Rhp.html#a5c569154b

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-wywrot-3-stronny-autosan-sanok-d-55-pronar-CID757-IDKe12f.html#53e9346d08

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-d55-wywrotka-CID757-IDKjh5L.html#53e9346d08


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    712

Bajki piszesz że aż razi w oczy. Od 4 t ta przyczepa nigdy się nie pognie czy popęka a nie mowa o ugiętych czopach. Oczywiście wszystko to możliwe i często się tak zdarza ale z racji przeładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    80

O ile dobrze kojarze to mi na ta d47 miesci sie około 5-5,5t pszenicy.

Kipuje to zawsze do tyłu i problemu nie ma. Przyczepa rocznik 1980.

Uważam to za bezpieczną ilość - ale więcej już bym nie polecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155
16 godzin temu, akmaly napisał:

Bajki piszesz że aż razi w oczy. Od 4 t ta przyczepa nigdy się nie pognie czy popęka a nie mowa o ugiętych czopach. Oczywiście wszystko to możliwe i często się tak zdarza ale z racji przeładowania.

użytkujesz taką przyczepę, bo to Ty bajki w tej chwili piszesz
nawet w nowej po pierwszych załadowaniach już czopy się potrafiły giąć, więc po kilku dekadach użytkowania to standard w 46 i 47
tam nie trzeba przeładowywać, nawet 4-4.5t przy wywrocie na tył paka tańczy jak chce


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    712

Tak użytkuje kilkanaście lat, od czasu gdy nie sieję buraków nic w tych przyczepach nie robiłem. 5 t to bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerDyzio
      Czy jest możliwość przerobienia układu hamulcowego w taki sposób żeby przyczepa miała możliwość współpracowania z ciągnikiem który jest wyposażony w instalację dwuobwodową. Przyczepa ma instalację jedno obwodowa która pracuje że starszym ciągnikiem. Jednak od czasu do czasu jest spięta z drugą przyczepa która ma instalację dwuobwodową. W skrócie czy jest możliwość zrobienia takiej przeróbki żeby przyczepa miała instalację jedno i dwuobwodową.? Ewentualnie jak rozwiązać problem hamulcow w drugiej przyczepie gdy są spięte razem ?
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj