danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Tomasz0611    5604
Przed chwilą, galan99 napisał:

Komu PiS zabrał że by miał mniej ? .

 

Komuś musiał skoro komuś dał, pieniądze nie biorą się z nieba i rząd nie ma swoich pieniędzy a jedynie zarządza pieniędzmi zbieranymi od obywateli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, racyl napisał:

mnie zawsze uczono, ucz się żebyś dołów nie kopał bo każdy wiedział jaka kasa jest z tego

i nie posłuchałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
3 minuty temu, Tomasz0611 napisał:

Komuś musiał skoro komuś dał, pieniądze nie biorą się z nieba i rząd nie ma swoich pieniędzy a jedynie zarządza pieniędzmi zbieranymi od obywateli. 

Ale nikt nie stracił na tym ludzie mają pieniędzy w brud zobacz po restauracjach zostawiają po 400 zł , chodzą z cała rodziną .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5604
1 minutę temu, galan99 napisał:

Ale nikt nie stracił na tym ludzie mają pieniędzy w brud zobacz po restauracjach zostawiają po 400 zł , chodzą z cała rodziną .

Ja tam zostawiam 100-150 a nie 400 jak w niedzielę "gotuję" obiad xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

Gdzie to tacy rozrzutni są, bo zaraz restauracje otwieram

2 minuty temu, galan99 napisał:

Ale nikt nie stracił na tym ludzie mają pieniędzy w brud zobacz po restauracjach zostawiają po 400 zł , chodzą z cała rodziną .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

😄😄😄

Jak jedna to napewno że pełna... To ile osób tam jest w każdej...? 

Powiesz pewnie ze codziennie takie pełne są? 

Pewnie całe dnie nic nie robisz tylko restauracji pilnujesz, jak masz takie dokładne informacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583
48 minut temu, PRZMAS19821982 napisał:

😄😄😄

Jak jedna to napewno że pełna... To ile osób tam jest w każdej...? 

Powiesz pewnie ze codziennie takie pełne są? 

Pewnie całe dnie nic nie robisz tylko restauracji pilnujesz, jak masz takie dokładne informacje? 

Znajomi pracują takie to dziwne jedna robi jako pomoc zarabia 2,5 tyś na rękę to wiem co jest miasto  ma kasę to tylko wieś jest biedna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

ten tego no 2,5 tys na ręke  i do tego ma kase -          jedno wyklucza drugie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7583

Tak było a czy będzie jeszcze tak kiedyś .

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Łukasz Kohut @LukaszKohut Szambo wybiło! Szambo wybiło. Premier Morawiecki W wywiadzie dla Financial Times przyrównuje działania Komisji Europejskiej do rozpoczęcia III wojny światowej. Bredzi też o "pistolecie przystawianym do głowy". Złodziej krzyczy łapać złodzieja! #PolskaPiS 8:26 25 paź 21 Twitter for Android”

Może być zdjęciem przedstawiającym mapa i tekst „Morze Bałtyckie (granica Ropubliki Łotwy września 1939) (granica Republiki itwy września 1939) KOMISARIĄ RZESZY WSCHÓD (utworz ny grudniu 1941) Wilno (Reichsgau Danzig Westpreußen) PROWINCJA WSCHODNIE (Provinz Ostpreußen) OKRĘG RZESZY PRUSY ZACHODNIE Warta Toruń (ReichskommissariatOstland) BIAŁOSTOCKI Nowogródek 22lipca Bialystok Inowrocław OKRĘG RZESZY Poznań WARTY (Reichsgau Wartheland) Ciechanów Wisła (Bezirk Bialystok) WARSZAWA Kalisz ŚLĄSK (Provinz Niederschlesien) GENERALNE GUBERNATORSTWO Radom ŚLASK Bugiem KOMISARIAT RZESZY UKRAINA (utworzony 1 września 1941) Kielce (Generlguvernement) Oberschlesien) Katowice (Reichskommissariat Ukraine) Luck PROTEKTORAT CZECH/ MORAW SŁOWACJA granica Polski września 1939 (01.09 1939) granica Wolnego Miasta Gdańsk wrzeÅnia 1939 RzeszÄ ZSRR KRÓLESTWO WĘGIER GENERALNE GUBERNATORSTWO (Generalgouvernement) (1941 -1945) RUMUNIA”

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, pafnucy napisał:

i nie posłuchałeś?

a kto powiedział że ja nie posłuchałem. to że jestem na wsi to mój wybór bo od 2 klasy podstawówki umiałem jeździć ciągnikiem i pracowałem przy tym a nie jak teraz dzieciom się nic nie karze robić a potem się ludzie dziwią że te dzieci nawet nie umieją obsiać pola zbożem.

nie mam wykształcenia rolniczego ale mam skończone technikum mechaniczne i politechnikę lubelską mechanika i budowa maszyn

1 godzinę temu, witejus napisał:

Mafiom

tak było między innymi za pierwszej kadencji PIS jak uszczelniono napływ paliw z zagranicy jak jeszcze gadali Pisowcy że nie będą podnosić podatków a później to już jest wprowadzanie nowych podatków i podnoszenie już istniejących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 minut temu, racyl napisał:

nie karze

No widać, widać. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 minut temu, racyl napisał:

a kto powiedział że ja nie posłuchałem. to że jestem na wsi to mój wybór bo od 2 klasy podstawówki umiałem jeździć ciągnikiem i pracowałem przy tym a nie jak teraz dzieciom się nic nie karze robić a potem się ludzie dziwią że te dzieci nawet nie umieją obsiać pola zbożem.

nie mam wykształcenia rolniczego ale mam skończone technikum mechaniczne i politechnikę lubelską mechanika i budowa maszyn

tak było między innymi za pierwszej kadencji PIS jak uszczelniono napływ paliw z zagranicy jak jeszcze gadali Pisowcy że nie będą podnosić podatków a później to już jest wprowadzanie nowych podatków i podnoszenie już istniejących

Młodzi bandyci wyrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136
42 minuty temu, galan99 napisał:

Tak było a czy będzie jeszcze tak kiedyś .

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Łukasz Kohut @LukaszKohut Szambo wybiło! Szambo wybiło. Premier Morawiecki W wywiadzie dla Financial Times przyrównuje działania Komisji Europejskiej do rozpoczęcia III wojny światowej. Bredzi też o "pistolecie przystawianym do głowy". Złodziej krzyczy łapać złodzieja! #PolskaPiS 8:26 25 paź 21 Twitter for Android”

 

Pozostaje tylko mieć nadzieję że go zastrzelą z tego pis-doletu.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Eeeeee tam zaraz "zastrzelą". Jak se sam spluwę przystawił do baniaka, to i w jego gestii pozostaje pociągnięcie za język spustowy. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619

Specjalnie wczoraj poświęciłem czas na wiadomości żeby usłyszeć o tej wojnie no i się zawiodłem. Tvp przemilczało totalnie temat.

Polsat news krótka wzmianka i jeszcze znalazłem jakiś kanał wydarzenia 24. Tam też krótko i bardziej na zasadzie komentarzy innych polityków. W dodatku zaanonsowali Tuska, a pokazali tego paszkwila Budkę.

Chyba się wszyscy dogadali żeby nie nagłaśniać tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Tak to jest jak większość nie ma pojęcia jak ta wojna wygląda. Jakby sukinkota wyjęło z wieżyczką z Hummera, to by nie pieprzył o wojnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

A gdyby go później dwa dni koledzy szukali to współczynnik cwaniactwa lekko zostałby utemperowany w szerszym gremium.


witejus napisał:

Mafiom

😆😆😆😆😆😆😆😆 Wyciął niepokorną konkurencję chciałeś powiedzieć. Nawet nie wyciął a uprzykrzył życie. Kto ma działać działa jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

możę kluczem byłoby  przeczytać samodzielnie wywiad z morawieckim o co chodziło z tą 3 wojną swiatową i samemu wnioski wysunąć , ja nie czytałem i nie zamierzam tego zrobić no bo po co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj