danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika - 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PRIMO    8060
21 minut temu, Denwer napisał:

ten  kto  poleciał  się  szczepić   dobrowolnie  na  Covid 

O i tu masz rację. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Radio nowy świat ci czy jak to się zwie buntownicy z radia i tv założyli i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
3 minuty temu, jarecki napisał:

norbi był za sztywny do jaka to melodia i oglądalność spadała . a nawet dobrze mi się oglądało nie dawno ,, szansa na sukces '' ten nowy prowadzący  spokojem swoim przypomina mi mana wojciecha co kiedys to prowadził i odszedł .

Wiem co kto prowadzi ale nie oglądałem to się nie wypowiem. Orzech podobno też wyleciał z Szansy na sukces zastąpi go Sierocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
17 minut temu, pafnucy napisał:

niektórzy nadal wściekliznę mają.

i nie są to tylko psy i lisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274
4 minuty temu, akooo napisał:

Radio nowy świat ci czy jak to się zwie buntownicy z radia i tv założyli i co?

Ano mogą skończyć jak Wątły z Superstacji. Wpłaty od słuchaczy zmalały i zaczęły się redukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1274

@racyl a Tobie też ktoś te memy podsyła czy Ty tak sam z dobrej woli :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widzisz że niektóre moje to i stare, nie mam tyle czasu co kolega marek. no i zupełnie mniej moich w porównaniu z mareczkiem

sam nie robię, tylko jak na coś natrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
2 minuty temu, akooo napisał:

Radio nowy świat ci czy jak to się zwie buntownicy z radia i tv założyli i co?

no Ty chociaż wiesz jak się nazywa to co założyli bo ja i tego nie wiedziałem.
o tym "jeden z dziesięciu" ja akurat za wiele nie wiem bo natrafilem tylko na jakieś enigmatyczne oświadczenie tvp że coś się nie mogą dogadać z producentem i o jakimś wpływie na scenariusz że tvp nie ma. No ale jakoś do tej pory się dogadywali to ...
za mało danych o co w tym chodzi i może poczekajmy czas jaki na więcej.
Ja akurat nie odważę się oceniać bo może to być rzweczywiście wtrącanie się tvp w scenariusz a może być manifestacja kolejnych ktorzy nie chcą mieś z tvp już nic wspólnego

akurat formula tego teleturnieju z polityką miała jak najmniej wspólnego i sytuacja jest co najmniej dziwna. Tu zapewne chodzi o jakieś personalne animozje a nie samą zawartość programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to jest wyraz tego z czym autor się utożsamia

4ddd25c21ee235f63f1e5b2967456ab1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3134
17 minut temu, akooo napisał:

jak można coś takiego wstawiac

albo kopiujesz link strony z obrazkiem g(dzie w adresie ostatnie trzy to jpg lub gif i kilka innych.. byle nie htm czy php) albo klikasz na obrazek prawym i masz w opcjach kopiuj link obrazu po czym wklejasz do posta gdy obrazek jest prostym html-em linkowany na stronie z której kopiujesz to od razu się w edytorze wyświetli zanim posta zapiszesz a jak jest wyświetlany na stronie skryptem to się nie wyświetli a często nawet nie ma w opcjach kopiowania linka do obrazu no i wtedy najwyżej zlinkujesz calą stronę albo posta nie zapiszesz usuwając treść kombinacjami klawiszy ctrl+a a później np backspace lub delete i co innego napiszesz

lub nie
o np:4ddd25c21ee235f63f1e5b2967456ab1.jpg&key

co ten rysownik im takie trąby słoni zamiast nosów...?

Edytowano przez dysydent
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@dysydent bardziej mi chodziło o to jak to można wstawiać pod względem dobrego smaku itp 😆😆😆


Dajcie se juz z tym spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
1 godzinę temu, Mariusz2903 napisał:

wiesz dobrze kto pracuje dla sorosa to nie motaj w karnowkich

to podaj kto pracuje dla spolki srebrna kaczynskiego i skok-ow biereckiego ?? niezalezni dziennikarze nieprawdaz ?? wiesz chociaz ze prawie wszystkie prawicowe media sa zalezne od tych panow ???

58 minut temu, Mariusz2903 napisał:

karnowscy skręcili w prawo wtedy mieli powiązania ale poglądy im pozostały

jakie mieli poglady gdy jeden byl stypendysta fundacji sorosa w niemczech a drugi pracownikiem fundacji batorego ??? takie jak dzisiaj  ??to jak tam sie znajdowali ??

34 minuty temu, mirro napisał:

Ludzie wierzą w Boga, tylko wstydzą się do tego przyznać, Ani zachód nie jest tak laicki, ani Polska tak wierząca jak sie wydaje.

akurat najbardziej laickie sa czechy 😂, zamiast pana boga to piwo i krematoria-polowy cial zmarlych nie ma kto odebrac z zamrazarki,wiec co chwile robia akcje rozmrazania,palenia i rozsypywania po ogrodach w ktorych trawa juz nie hcce rosna bo tyle jest popiolow.

 

jeden obraz mowi wiecej niz tysiac slow,cos dla marecka,galana i temu podobnych.

0_1_107787_Partner_przez_pluszowymis.jpg

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Maciarewicz%252520OTK%252520i%252520%25C5%259Amig%25C5%2582owce.jpg

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

w sumie to ta rzeczniczka prawde mowi, tak bylo nie zmysla..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

było kolka stron temu ale... Super zrealizowany plan zemsty nie działa - czasu nie cofa. Egzekutor ma jakąś ulgę. Uczucie dość krótkotrwałe. Jak jedzenie Niestety jest to garmażerka - tylko na zimno, zapcha kichę ale tylko chwilowo.


kukuł - Chrystus zrobił swoje i siedzi po prawicy Ojca. Pokładanie w nim nadzieii to naśladowanie go za życia a ten rozdzielał Boskie od cesarskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6404
3 godziny temu, DTaras napisał:

Super zrealizowany plan zemsty nie działa - czasu nie cofa.

Bo nie ma cofać. Ale też nie ma "zapychać kichy". Czasem facet musi zrobić to co należy, kiedy inne środki zawiodą, jednak żadnej ulgi nie należy się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

to o wizycie waszczykowskiego na san escobar ???? a to juz widzialem relacje.

baiden juz zadzwonil do adriana ???  prezydent usa odwiedzi slowacje-moze sie kopsne,blisko mam........

Edytowano przez jacus

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj