Polecane posty

Te ceny już od dawna powinny być na tych poziomach, ale dobrze że na diecie keto jestem od rana bo chleb drogi 

chyba niż czas po 1100 za Pszenzyto rzucić na stół


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukszat    29
42 minuty temu, Agrest napisał:

Wicherek, zejdź na ziemię bo za bardzo wiatr ci w głowie hula.

Uważasz że 30 arów pszenicy ma być warte średniej krajowej? Oligarchą chcesz zostać?

żebyś się nie zdziwił że pszenica będzie po 2500 zł za tonę

Edytowano przez lukszat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619
7 minut temu, lukszat napisał:

żebyś się nie zdziwił że pszenica będzie po 2500 zł za tonę

Uważasz że będzie?

Oby nie.

2 minuty temu, soltys48 napisał:

@Agrest czytaj

Już dostałem info😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, DamianRolnikSkup napisał:

Te ceny już od dawna powinny być na tych poziomach, ale dobrze że na diecie keto jestem od rana bo chleb drogi 

chyba niż czas po 1100 za Pszenzyto rzucić na stół

po ile jęczmień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jęczmień jakieś mniejsze zainteresowanie ma narazie, koło 1000


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619
4 minuty temu, jahooo napisał:

teraz to nic pewnego, że nie

Tylko do czego by to doprowadziło?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1973

W sąsiednim powiecie, ordynator oddziału miał zakitrane w domu 1,1 mln zł w gotówce ulokowanej w foliowych torbach, a Ty się zastanawiasz co by się stało, jakby rolnik raz w życiu świetnie zarobił... No kurna straszne rzeczy, jakby sobie raz przed końcem tego złodziejskiego systemu użył...

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

do wojny domowej  już teraz klienci marudzą że żywność  droga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619
4 minuty temu, JanKrzysztof napisał:

W sąsiednim powiecie, ordynator oddziału miał zakitrane w domu 1,1 mln zł w gotówce ulokowanej w foliowych torbach, a Ty się zastanawiasz co by się stało, jakby rolnik raz w życiu świetnie zarobił... No kurna straszne rzeczy, jakby sobie raz przed końcem tego złodziejskiego systemu użył...

Nie, nie zarobisz. To zmierza w kierunku rozpierduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
9 minut temu, JanKrzysztof napisał:

W sąsiednim powiecie, ordynator oddziału miał zakitrane w domu 1,1 mln zł w gotówce ulokowanej w foliowych torbach, a Ty się zastanawiasz co by się stało, jakby rolnik raz w życiu świetnie zarobił... No kurna straszne rzeczy, jakby sobie raz przed końcem tego złodziejskiego systemu użył...

Nie bał się inflacji🤭?

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
30 minut temu, Vitasem napisał:

Mamy zamknięcie na Matif powyżej 300 Euro , to dobry sygnał do dalszych wzrostów.

Z kresek mi wychodzi zasięg 340-350 Euro.

I taka cena myślę że była by już idealna , przynajmniej dla mnie . Oczywiście żeby jeszcze ta cena się przełożyła na skupy , a nie była tylko wirtualną . Chociaż z drugiej strony przy takiej tendencji wzrostowej jak jest obecnie to na koniec tygodnia może się cena ocierać o te 340Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1973
4 minuty temu, Agrest napisał:

Nie, nie zarobisz. To zmierza w kierunku rozpierduchy.

Wszystko po kolei. Systemy immunologiczne zaszczepionych ledwo, ale działają. W przyszłym roku w sezonie jesienno zimowym zacznie się jazda bez trzymanki i wtedy ludzie się zorientują jak dali zrobić się w jajo. To razem z drożyzną wywoła anarchię.

@wojak1986, to kasa z łapówek była i czekała na wypranie. Reszta leżała na koncie.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288
28 minut temu, szczypka napisał:

do wojny domowej  już teraz klienci marudzą że żywność  droga 

im zawsze drogo.myślą ze ktos jest durny a oni mądrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
1 godzinę temu, matek89121 napisał:

wedle Twojego rozumowania na dyrektorskie nie muszą trafiać ludzie z branży którzy mają jakąkolwiek wiedzę czym zarządzają  ani nie znający  się na poszczególnych etapach przedsiębiorstwa którym kierują a jedynie z klucza partyjnego ?

Nie do końca. 

Owszem możesz na dyrektora dać kogoś kto nigdy buraków na oczy nie widział ale potrafi zarządzać. Np. przerzucisz dyrektora z cementowni na cukrownie to sobie poradzi. Tam gdzie będzie potrzebna wiedza jak np. odbierać cukier z buraka będzie potrzebny kierownik, do logistyki tak samo ale to dodatkowi ludzie. Fakt jakieś dodatkowe doświadczenie z burakami będzie dodatkowym atutem ale nie jest to konieczne. 

Tak samo w drugą stronę ktoś kto świetnie zna się na burakach nie koniecznie poradzi sobie z prowadzeniem cukrowni.

A co do klucza partyjnego to wiadomo co oni potrafią. Przeważnie ludzie zaradni, ambitni nie idą do partii tylko działają na swój rachunek. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103
DamianRolnikSkup napisał:

Jęczmień jakieś mniejsze zainteresowanie ma narazie, koło 1000

bo z pszenicą nie da się go wymieszać 😆

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203

Dzień dobry Pszenica 1380 Pszenżyto 1250 Kukurydza 30% 670 Kukurydza sucha 1090 Pozdrawiam Bio Żuławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pszenżyto 1160 Cargill Białystok


1150


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak sobie myślę że to żałosna branża. Żeby człowiek w ogóle wpływu nie miał na ceny swoich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj