Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
albert1991    33

980 netto paszowka?mam 25 ton i się powoli rozglądam i tez jestem z Wlkp .golpasz to pewny odbiorca z platnoscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

golpasz został przejety przez de heus. Płatnik pewien ale nie napisali który która filia tyle płaci a de heus ma najnizsze ceny zboz na skupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3526

Bo de heus kupyje duże partie na umowy wjazdy na konkretną godzinę i dzień, im płaci więcej jak rolnikom , taka polityka tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Tak dziś będą skupy mówić. Inną pieśń w czwartek i piątek śpiewały, jak cena pikowała. 😆

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Podpisana umowa[sąsiad] na 1000t  cena 1000 zł netto, transport do portu  gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kedar88    45
3 godziny temu, Agrest napisał:

Tak dziś będą skupy mówić. Inną pieśń w czwartek i piątek śpiewały, jak cena pikowała. 😆

Mam jeszcze zostawione ok. 170 t i na rękę mi wzrosty, ale patrząc na obrót marzec odgrywa role drugoplanową. Trend wyznacza już kontrakt majowy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek904    203
ws71 napisał:

Podpisana umowa[sąsiad] na 1000t  cena 1000 zł netto, transport do portu  gratis

daleko do portu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Stronę temu LSW Kozak podobno 975btutto czy coś płaci.

Edytowano przez pawlus224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

fajne macie ceny, śląskie okoliczne skupy 820netto, a drugi 880-900brutto. Jutro podzwonię dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

na Dolnym Śląsku w pierwszym tygodniu lutego odwiozłem w detalu po 900 netto, w hurcie było po 1000zł


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerna102    13
2 godziny temu, tomciu86 napisał:

W lubelskim 950 brutto dają. Czy lepiej może?

W czwartek sprzedałem  w LSW u Kozaka po 973 brutto . 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaYogi    51

Kowalczyk Garbow Kliny Borzecho Krzczonow 900netto paszowa 910 konsumpcja. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerna102    13
1 godzinę temu, tomciu86 napisał:

Z kąd ta Koza jest zabierze przyjedzie w lubelskim 

Kozak  znaczy

Skup ma koło Piask . Z tego co mi wiadomo zabiera też z gospodarstwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj