eagle19

Members
  • Ilość treści

    250
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

21 Excellent

3 obserwujących

O eagle19

  • Ranga
    Zaawansowany

Informacje

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    opolskie

Ostatnio na profilu byli

1713 wyświetleń profilu
  1. Do wymiany uszczelniacz, u mnie po wymianie zawór dobrze działa, da się go kupić ale jest trudno dostępny w sklepach Komplet uszczelnień K269 jest dostępny na agroalex
  2. Porównywać należy po połowie składnika N do saletry i mocznika bo rsm w połowie to mocznik
  3. zaraz żniwa więc ewentualnie może na jesień coś wzrosnąć, teraz tylko w dół
  4. zwykłymi siałem i wszystko było ok poznaniakiem Lepiej posiać osobno, groch szybciej dochodzi i możesz potem mieć mokry łubin a groch będzie już wystrzeliwał strąki na słońcu
  5. Zaorales c330 68 ha jednego sezonu😁 czy to była gra video. Jeszcze powiedz że to była 3 klasa glina 🤭 jeżeli ktoś ma żelazny kręgosłup to pewnie da radę Łączny obszar 68 ha czyli niecałe 11,5 ha na jeden sezon. Średnia wyszła 12,5 motogodziny na obrobienie hektara uprawy
  6. U mnie c330 jako jedyny ciągnik obrobił obszar 68ha w 850 Mth w 6 sezonów, nie są to jakieś staszne liczby jak ktoś nie boi się pracy w polu, wiadomo ergonomia pracy słaba, za to amortyzacja sprzętu jest zerowa właściwie, powiedziałbym że one zyskują już teraz na wartości.
  7. 2 hektary zrobisz średnio na dniówkę, jak pole długie to trochę więcej jak krótkie trochę mniej.
  8. 200 kg/ha to zje cały zysk z łubinu przy tych cenach nawozów, ja sypłem 50kg soli potasowej i wydał 1,8t/ha średnio z 7 działek
  9. Jak masz czas możesz spróbować na allegro wystawić po 25 kg, owijasz worek stretchem i kurier podjeżdża po paczki, na dzisiaj cena jakieś 2700 po prowizji i koszcie pakowania, ja sprzedałem w tamtym roku 15ton ale dopiero. w maju się rusza konkretnie sprzedaż
  10. zwarcie w celi spowodowane opadem masy czynnej, nie radzę ładować bo może być bum
  11. Orlen cena hurtowa ON dzisiaj minus 85 groszy po to żeby było płynne przejście od jutra, od początku miesiąca wiadomo było że grudzień to dla nich istne żniwa.
  12. tak właśnie się zastanawiam i czy jest sens kupowania mieszkania za powiedzmy 300 tys zł na wynajem ? powiedzmy miesięcznie mielibyśmy z tytułu wynajmu 1.5 tys. a Wkładając te pieniądze na lokatę wychodzi nam praktycznie to samo, tylko bez użerania się z ludźmi. wiem że mieszkanie też zapewne zyska na wartosci no ale czy wg was warto ? Przy założeniu że czynsz/odsetki będziesz konsumował, za 50 lat mieszkanie dalej będzie miało tyle samo metrów, a wkład na lokacie będzie warty tyle co jedna wypłata
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj