Polecane posty

staszek1234    33
2 godziny temu, Zdzinio napisał:

Daleko masz do Cedrobu? 

Daleko nie mam, do siedziby w Gumowie ok 40km, dodam tylko że cena bez negocjacji, tylko powiedziałem że myśle że niedługo spokojnie 1000 dostane, to odpowiedział że bedzie dzwonił jeszcze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Dobra rada nie sprzedajecie pszenicy oprócz tej na eksport niech się nauczą młyny i mieszalnie szanować rolników teraz ta są mili nie oszukują na jakości a w żniwa to wykorzystywali okazję do niskich cen to są oszuści niech teraz jadą po zboże na Ukrainie 

  • Like 4
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo2    31

To prawda a zboża juz prawie nie ma więc zapowiada się powtórka jak z kuku we wrześniu w 2020 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

Święta prawda tak samo z rzepakiem wczoraj osadkowski po 2500 netto z podwórka 

Niech sobie teraz z Kanady kupują najdroższy w historii wcale mi ich nie szkoda do Niemiec wywozili polski rzepak bo ledwo po 1600 z groszem pany z komagry w zniwa płacili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poważnie tyle Osadkowski daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
3 godziny temu, Zodiax napisał:

Dobra rada nie sprzedajecie pszenicy oprócz tej na eksport niech się nauczą młyny i mieszalnie szanować rolników teraz ta są mili nie oszukują na jakości a w żniwa to wykorzystywali okazję do niskich cen to są oszuści niech teraz jadą po zboże na Ukrainie 

Troszkę przy późno na takie rady , żeby to człowiek znał przyszłość to kto mógł by trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Teraz chyba każdy widzi że rekord w tym roku osiągalny w CENie PSZENICY I RZEPAKU w przypadku tego drugiego to pewny!!!! W żniwa nigdy nie sprzedamy za rekordową cenę koniec kropka. 

U mnie została resztka pszenicy 2 tony każdy kto chce kilka worków jak usłyszy cene 950 zł mówi że drogo, mówi że zadzwoni jutro i naprawde dzwonią bo taka cena!!!

Ostatnimi dniami bardzo dużo telefonów o zboże jare którego nie mam... ale będzie szaleństwo w marcu.

 

Edytowano przez mtz55
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okolice Chełma to po 740 ale netto powinno być jak całe auta są:D


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikiWschód    230

dzis przyjechał do mnie jakiś koles i proponuje 850brutto za moją pszenice z owsem i płaci gotowka, mowie mu ze obiecana za 910brutto to się nie zdziwił ale prosił żeby nie wyrzucać jego nr tylko dzwonić. Jak żyje nikt nigdy nie zapuszczał się w moje strony i nie jeździł od domu do domu szukając pszenicy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś koleś to nawet nie zapytałeś kto to? :D a tak miałbyś namiar na kupca z gotówką


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klek79    0

Witam.  Skąd się biorą niektóre ceny po 990 w Cargilu skoro zadzwoniłem dziś do oddzialu w Krzepicach to powiedzieli 800 netto loco magazyn u nich.  Cedrob Kluczbork 920 netto odbiór do 50 km u nich a pow. dowoz.  Mam ok 72-75 więc byłyby że 3 auta, łódzkie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Pszenżyto na nowe zbiory 700 netto. Oj kusi żeby auto podpisać. 

Pomorskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Jak każdej z upraw około 20 ha pszenżyta. I tak muszę coś sprzedać po żniwach także się strasznie zastanawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

a o co chodzi z cenami na ewgt pszenica 220euro  czyli cena na kwietnia ??  bo konrakty marcowe sie skonczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pionier    1
4 minuty temu, grzegorz132 napisał:

a o co chodzi z cenami na ewgt pszenica 220euro  czyli cena na kwietnia ??  bo konrakty marcowe sie skonczyły?

chcą obniżyć cenę pszenicy w kraju ale czy ktoś w to wierzy ,przecież mamy teraz wyższę ceny .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Krzychuu19
      Witam. Pszenica ozima arkadia żółknie ginie. Po zimie była posiana saletra w dawce 170kg. Mogę prosić o jakieś rady z góry dziękuję 
    • Przez livebird
      Witam mam problem z jasnotą purpurową która zachwaściła mi strasznie pszenice ozimą na granicy pola 10-15 arów silnie zachwaszczonych tylko tym chwastem pytanie do was jakim śrdokiem porządnie ją zwlacze teraz i czy dam rady jeszcze teraz to zniszczyć (pszenica- pierwsze kolanko 2cm od węzła krzewienia). Pryskałem już Lancetem którego dałem chyba niską dawke bo miejscami chwasty nie wyglądają jakby siadły.
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj