Polecane posty

yahooo777    1285
11 godzin temu, komizmo napisał:

Nie kojarze takiego zapisu, wiem tylko że 6 miesięcy okres wypowiedzenia

A nie wiesz o tym,że 4 rodzaje umów dali i nasz boski oddział ma najwięcej dziwnych podpunktów?


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazik12345    9

Wybory na delegatów i rady nadzorczej w mlekovicie i mlekpolu na choryzoncie. To będą chcieli nieba uchylić rolnikom 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Akurat toksyczne warunki pracy to my mamy dosłownie... OSM Włoszczowa po trzech latach spokoju wraca do obcinania tłuszczu, zobaczymy, czy tym razem telefon też pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

Zobacz jacy wszyscy rezolutni. Po co cennik obniżyć jak można bezkarnie, bez żadnych konsekwencji okraść. Kiepsko to wróży, jeżeli wszyscy uciekają się do takich skurwysyństw

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Wodę mi zagotowali, ostatnim razem przeszło gładko, wyniki się nie zgadzają, ok, weźmiemy drugą próbę, po problemie. Dzisiaj milion wymówek czemu niski tłuszcz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusjan    248

Żona by się ucieszyła, taki bodziec żeby zwijać interes, bo w moim regionie alternatywy za bardzo nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8061
3 godziny temu, lusjan napisał:

OSM Włoszczowa po trzech latach spokoju wraca do obcinania tłuszczu, zobaczymy, czy tym razem telefon też pomoże. 

Z tym tłuszczem to chyba trend ogólnokrajowy bo nie dawno też zakończyłem rozmowę w tej samej sprawie tyleże zakład prywatny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    875

Podobno w Mlekpolu na stole leży już 300 wypowiedzeń a do końca września trochę daleko 🙈

  • Like 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304
jedni kończą produkcję inni odchodzą do Piątnicy.... i się jakoś kręci😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
karol091193 napisał:

Podobno w Mlekpolu na stole leży już 300 wypowiedzeń a do końca września trochę daleko 🙈

ktoś ma wyobraźnię,plotki jak kula śnieżna, rosną z ust do ust 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    875

A ty Daniel nie przechodzisz do Piątnicy? 😛 Płotka czy nie, ale doskonale wiemy, że przez najbliższe kilka lat u będzie gospodarstw i tych małych i tych większych 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

hmm , mlekpol  ma około 10 tys. dostawców 300  dostawców to jest 3 % producentów z bazy skupowej mlekpolu  więc jak najbardziej możliwe czyli 3 na 100 rezygnuje podejżęwam żę w skali kraju to nawet więcej bedzie co nie znaczy żę skup mleka spadnie , coś jest na rzeczy bo gdzieś czytałem żę zagrożone są małe spółdzielnie bo sporo rolników rezygnuje z produkcji mleka , 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304

Danielu akurat mi się wydaje że to wcale nie jest jakaś liczba z kosmosu patrząc na ogólną liczbę dostawców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12196
jarecki napisał:

hmm , mlekpol  ma około 10 tys. dostawców 300  dostawców to jest 3 % producentów z bazy skupowej mlekpolu  więc jak najbardziej możliwe czyli 3 na 100 rezygnuje podejżęwam żę w skali kraju to nawet więcej bedzie co nie znaczy żę skup mleka spadnie , coś jest na rzeczy bo gdzieś czytałem żę zagrożone są małe spółdzielnie bo sporo rolników rezygnuje z produkcji mleka , 

przechodzić to najczęściej duzi dostawcy 500tys na rok i więcej a rezygnują mali tacy ponizej 100tys na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj