Polecane posty

czareczek85    411

Sprawdzając różne cenniki w różnych zakładach to wychodzi że wszyscy jednak płacą słabiej od Piątnicy. Zreszto to logiczne że mleko klasy PREMIUM musi być najdroższe na rynku mleczarskim.

 

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supersebusiek    328

@czareczek85 to ile wychodzi wam teraz za litr brutto 

PS. widziałem twoją oborę w gazecie , wszystko ładnie tylko czemu taka hala jednostronna przecież tam można się zanudzić , nie było możliwości zrobić z dwóch stron ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream1990    169

Ciekawe jakie będą ceny jak sieci zrobią od stycznia nowe budżety? Narazie po świąteczna sytuacja nad wyraz dobra, przerzut będzie w granicy 2.3-2.4 zł. Jeszcze w historii takich cen na przełomie roku nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342
6 minut temu, czareczek85 napisał:

Sprawdzając różne cenniki w różnych zakładach to wychodzi że wszyscy jednak płacą słabiej od Piątnicy. Zreszto to logiczne że mleko klasy PREMIUM musi być najdroższe na rynku mleczarskim.

 

No chyba nie logiczne bo najlepiej nie płacita 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arrek    50
33 minuty temu, czareczek85 napisał:

Sprawdzając różne cenniki w różnych zakładach to wychodzi że wszyscy jednak płacą słabiej od Piątnicy. Zreszto to logiczne że mleko klasy PREMIUM musi być najdroższe na rynku mleczarskim.

 

Jak zrobić wykres z 5 lat to tak, jak bierzesz te cenniki które są teraz nie chodzi o cały rok to nie jestem taki pewien.

Chyba że mówisz tak bo znasz już cennik jaki ma być od przyszłego roku.

 

Ps twoje krowy dają jakieś inne mleko że jakieś premium czy jak bo nie rozumiem ?pewnie oddychają powietrzem premium  zapach pieniądza :D

Edytowano przez Arrek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411
32 minuty temu, Supersebusiek napisał:

@czareczek85 to ile wychodzi wam teraz za litr brutto 

PS. widziałem twoją oborę w gazecie , wszystko ładnie tylko czemu taka hala jednostronna przecież tam można się zanudzić , nie było możliwości zrobić z dwóch stron ?

Powiem że jestem bardzo zadowolony dojenie na chwilę obecną trwa tylko 50 minut. Drugi rzad dołożyc to by było +300 i tak ta hala była bardzo droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3898
50 minut temu, slawek74 napisał:

dobrze 😁 kolega wcześniej podawał cenę

Będziesz się bawił w jednego z użytkowników który się tu wypowiada? Jakaś tajemnica napisać parametry i cenę? Masz jakiś cennik? Jedna osoba nie odzwierciedla ceny bo można mieć jak np w piątnicy. Jeden ma 2 zł a drugi 1,7 a progów nie ma 

39 minut temu, Supersebusiek napisał:

@czareczek85 to ile wychodzi wam teraz za litr brutto 

PS. widziałem twoją oborę w gazecie , wszystko ładnie tylko czemu taka hala jednostronna przecież tam można się zanudzić , nie było możliwości zrobić z dwóch stron ?

Pisał przecież wcześniej 

Piątnica najwyższy przedział tłuszcz 4.51, białko 3.64 średnia cena 2.08 netto z udziałem. Cena brutto 2.18. 

Bez udziału 10 gr i premii 20 gr wychodzi 1.88 brutto.  

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
1 godzinę temu, czareczek85 napisał:

Sprawdzając różne cenniki w różnych zakładach to wychodzi że wszyscy jednak płacą słabiej od Piątnicy. Zreszto to logiczne że mleko klasy PREMIUM musi być najdroższe na rynku mleczarskim.

 

Dziś rodzice kupili serek wiejski z truskawką z Piątnicy w biedronce za 1.5 zł. 

Nie wiem czy to z mleka Premium ale produkty z Piątnicy nie mają już takiej renomy co za tym idzie ceny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1588
38 minut temu, slawek74 napisał:

było uważać....

A po za tobą to wszyscy zdrowi ? 

Najmądrzejszy w każdym temacie , a jak o cenę pytają to struga pawiana .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3898
11 minut temu, robert1226 napisał:

A po za tobą to wszyscy zdrowi ? 

Najmądrzejszy w każdym temacie , a jak o cenę pytają to struga pawiana .

Szkoda wchodzić w dyskusję.  Widać dobrze ich tam za mordę trzymają po ostatnich wydarzeniach. Cennika nikt nie pokaże, złego słowa nikt nie powie, o obniżce nikt nie napisze itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411
1 godzinę temu, Supersebusiek napisał:

Rozumiem , a można wiedzieć ile za nią zapłaciłeś i jakie ma wyposażenie .

Wyposażenie to: system zarzadzania stadem do tego wykrywanie rui w trybie ciągłym z pomiarem aktywności, wykrywanie krwj w mleku badanie przewodności mleka. Przepływomierze Izraelskie wszystkie dane z hali automstycznie lądują w komputerze. Hala kosztowała 430tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192

koledzy z mojego zakładu podali to co będę się powtarzał 😉😀 a i tak w piątnicy mają i cenę i mleko lepsze a z mlekowity czy mlekpolu większe ego to co będę ich denerwował wystarczy że jeden taki co wie ,,najlepiej,, tu swoje mądrości głosi 😁🤪


a i sierpecaki stroszą piórka 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Ja... co będziesz pisał jeszcze się wyda że gieee dajesz.... 😁😁😁😁😁😁

Małorolny troll co tyko udaje że coś ma... 😜😋

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czareczek85    411
8 godzin temu, greg1985 napisał:

Dziś rodzice kupili serek wiejski z truskawką z Piątnicy w biedronce za 1.5 zł. 

Nie wiem czy to z mleka Premium ale produkty z Piątnicy nie mają już takiej renomy co za tym idzie ceny

 Smakowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

W mlekovicie chyba za mało wypowiedzeń, że bez premii

Edytowano przez komizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
1 godzinę temu, czareczek85 napisał:

 Smakowało?

Jeszcze nie jadłem ale cena kusząca 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12192
Bogdan_ja napisał:

No wiadomo że mały jak stopa w damskim rozmiarze 😁😁😁😁😁😁

wyżyłeś się ? cienki jesteś jak dup.. węża i jesze fikasz ? ani twoja cena ani ilość ani ty nie możesz mi nawet podskoczyć boź za ,,krótki,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj