Polecane posty

Zdzinio    325
Dnia 18.12.2021 o 13:54, Marcin441 napisał:

John Deere teraz kosztuje tyle samo albo i więcej jak go doposażyć 

To ja na wiosnę kupiłem 10 letniego fenda 936 za 250 tys netto i zrobił 300 godzin i chodzi jak perełka! Fakt zwiedziłem przez pół roku całą Polskę za nim. Obejrzałem ponad 30 ciągników aż w końcu trafiłem na ten jedyny!🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

To ty jeszcze dziesięć lat doić będziesz jak następny fynt ci w oko wpadnie, a nie likwidacja 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

No rozglądam się teraz za takim 120-140 km to za likwidację krówek będzie ,taka pamiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342
1 godzinę temu, Zdzinio napisał:

To ja na wiosnę kupiłem 10 letniego fenda 936 za 250 tys netto i zrobił 300 godzin i chodzi jak perełka! Fakt zwiedziłem przez pół roku całą Polskę za nim. Obejrzałem ponad 30 ciągników aż w końcu trafiłem na ten jedyny!🤣

Ile on ma godzin? To ja kupiłem nowego, dotacji miałem 60% to "swoich" włożyłem 230 tyś, w 5 lat zrobił 6300 godzin i oprócz panelu z przyciskami za 12 koła (serwis wymienił na gwarancji) to nie działo się nic, tylko że serwis trzeba liczyć 10 zł do 1 godziny. A do czego Ci traktor 360 koni jeśli można wiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
56 minut temu, Marcin441 napisał:

Ile on ma godzin? To ja kupiłem nowego, dotacji miałem 60% to "swoich" włożyłem 230 tyś, w 5 lat zrobił 6300 godzin i oprócz panelu z przyciskami za 12 koła (serwis wymienił na gwarancji) to nie działo się nic, tylko że serwis trzeba liczyć 10 zł do 1 godziny. A do czego Ci traktor 360 koni jeśli można wiedzieć? 

Ale jakiej wielkości kupiłeś? Teraz 936 kosztuje coś koło 1300000 netto. Szukałem 300 km ale nic nie było a trafił się ten to wziąłem. Ma 15000 tys godzin . Przeszedłem na bezorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342

720, wiadomo nie ma co porównywać do 936 bo to jest inny traktor, podniesiony jest do 240 km ale brakuje mu przyczepności, jest za lekki poprostu. Jeździłem 927, 270 km moc niby podobna a ciągnie dużo lepiej, kiedyś tam sobie kupie 😉☹️ może jak zlikwiduje krowy 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325
11 minut temu, Marcin133 napisał:

Zdzinio bamber...i to z mleczarni Łowicz...

NO Kurła nikt mi nie podskoczy😁🤣

U mnie w okolicy jest gospodarstwo koło 2000 ha to się dyrektor śmieje że dziady są przy mnie bo największy mają 280km🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin441    342

Porównajta pensje, ty swoją i dyrektor swoją to zobaczysz kto jest dziadem 😉😉 Uwage odwraca a pewno ciągnie ile eno może 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Na razie to nawet nic nie słychać żeby za grudzień cenę podnieśli.😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3898
1 godzinę temu, DanielFarmer napisał:

Co do ceny za grudzień w mlekpolu to "będzie Pan zadowolony" 🤩

Nie wiem czy się cieszyć czy wk***i.c 😄

 

1 godzinę temu, DanielFarmer napisał:

Co do ceny za grudzień w mlekpolu to "będzie Pan zadowolony" 🤩

Nie wiem czy się cieszyć czy wk***ia.c 😄

1 godzinę temu, dabrowskit napisał:

Spadły komuś nagle parametry a mlekpolu?

U mnie się wszystko zgadza. Badam co jakiś czas w laboratorium i jest wszystko w jak najlepszym porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496
2 godziny temu, dabrowskit napisał:

Spadły komuś nagle parametry a mlekpolu?

Pewnie dziś dostałeś słaby wynik 😉 . Bo u mnie tak było no chyba że szykują premie więc trzeba obciąć parametry żeby było na wypłatę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113
2 godziny temu, DanielFarmer napisał:

Co do ceny za grudzień w mlekpolu to "będzie Pan zadowolony" 🤩

Nie wiem czy się cieszyć czy bać jakiejś ironii. Są jakieś przecieki? 

Parametry ostatnio cały czas dość stabilnie, ujowe ale stabilne😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Mlekpol 50groszy 😂

 

 

Ale w dół 🤣

  • Haha 4

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Mlekpol - najwyższa PREMIA W HISTORI*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*dotyczy wylącznie rady nadzorczej

  • Haha 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869
Przed chwilą, DanielFarmer napisał:

jeśli się potwierdzi to dobra wiadomość będzie,żadnej ironii

Mówisz, że pęknie 3 złote jeszcze w tym roku? 🙈


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

Powiedz powiedz bo nie zdążą przed świętami do tafilaków zadatkować przed somsiadem

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3898

To i mlekowita się pewnie wysili i da premie żeby nie popełnić takiej wtopy jak w tamtym roku. Zatytułowane pewnie będzie 

,,Super hiper ekstra galaktyczna premia  15 - stka ''

14-stka już chyba była 😄

swoją drogą ludzi to mają konkretnych jeśli chodzi o marketing. Jak by nie było zawsze jest przedstawione jakby byli najlepsi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj