farmtrac8244

Znalezione na allegro i nie tylko 2021

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3061

bagra czy warynski zlamie sie a nie zegnie-mam ciezkie ily wiec z 5 na rok idzie, dlaczego proste sa montowane- zaloze sie ze sa tansze , mniej materialu wychodzi 😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4460
5 godzin temu, robi57362 napisał:

to inaczej pewny dlatego że wiem o tym a pojade do handlarza i jak rozpoznac te dolegliwości?

Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Mam możliwość kupienia napędu od zetora 5745 jak myślicie pasowało by to zetora 5911, 6911 . 

Robił już ktoś taką przekładkę? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121

5745 z tyłu miał opony 28 a 6911 już ma 30 cali także chyba ma inne przełożenie przystawki ale można to jakoś ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227
20 minut temu, mf362 napisał:

5745 z tyłu miał opony 28 a 6911 już ma 30 cali także chyba ma inne przełożenie przystawki ale można to jakoś ogarnąć.

Koła bym jakoś ogarął bo mój zetor 5911 ma 16.9-28 wiem że trochę wyższe ale 14.9 - 28 też by się zn alazły. Chodzi o to czy można przełożyć bez żadnej ingerencji w skrzyni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1580

Jakby kogoś interesowal ten ciągnik to ma uszkodzone wtryski, na poprzednim filmie z tym ciągnikiem gościu zrobił przygazówke i zaczął klekotać na 3 gary, napisałem im to w komentarzu to usunęli film 😂 i teraz dodali drugi film 😂

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1155
4 godziny temu, andrzej612b napisał:

Mam możliwość kupienia napędu od zetora 5745 jak myślicie pasowało by to zetora 5911, 6911 . 

Robił już ktoś taką przekładkę? 

 

6xxx to już ciężki most z tego co pamiętam, więc od 5xxx raczej tak łatwo nie podpasuje


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

Szukam silosu na zboże najlepiej cemenciak (ten mały) mogą być inne. Olx przejrzany, sprzedajemy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19858
4 godziny temu, Mecha napisał:

@soltys48 a masz ? Nie trzeba na niego zezwolenie na budowę przypadkiem?

Tak , z zezwoleniem trzeba pytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2368
Baks00 napisał:

Może ktoś wie,gdzie bym znalazł adapter siatki new Holland 654?

ciezki temat dzwoń po cmentarzyskach maszyn moze coś sie trafi. jak znajde tel to ci podesle bo gisc miał cała na czesci a teraz nie widze ogloszenia.


https://www.olx.pl/d/oferta/case-ih-5140-pro-ciagnik-rolniczy-CID757-IDM6rZy.html oglondal ktoś ten ciagnik? chyba juz dosyć dlugo stoi


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

58 tyś, nie ma lampy z tyłu i błotnika. Opony łyse, wersja niby pro a nie pokazał zdjęcia w środku na wajchę biegów, wymalowany ale wg mnie to nawet lepiej bo jakoś wygląda. Ciekawe jak silnik i pompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecha    110

@soltys48 jesteś z Wlkp a ja że Śląska. Napisz ile byś chciał, możesz pisać priv jak nie chcesz tu. U nas facet za bin 70 chciał 7tys ale nie zdążyłem, a za bin 100 chciał 10- też mu się szybko sprzedał ale średnica była dla mnie za wielką. Jakie wymiary ma ta 40. Pozwolenia i materiał na płytę też kosztuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj